Quote (Nerz8 @ Dec 26 2013 05:52pm)
következő a tré
a házban van 2 laptop, meg egy xbox és mindegyik wifit használ. ha restartolom a netet, akkor 100%, hogy az egyik laptop/xbox nem hajlandó csatlakozni a wifire (sárga felkiáltójel - no internet access) egészen addig, amíg nem restatolom a modemet. ezzel meg az a baj, hogy akkor a 3 közül egyiken biztos nem lesz net.
elég toplel probléma, de nem vágom ezt mi okozza.
helppls
adj fix ip-ket az eszközöknek, az hátha dob rajta valamit. az egyébként még akár normális is lehet (persze nem jó), hogy nem csatlakozik minden azonnal, hanem várni kell kicsit.
lehet még trükközni ilyennel, hogy megnézed van e a környéken sok wifi, és saját csatornát keresni.
meg nekem olyannal is sikerült már gyorsabbá tenni a csatlakozást, hogy könnyebb jelszót adtam a hálózatnak.(medzsiknek hangzik, de olcsóbb routerek tudnak felpusztulni ilyen miatt)
This post was edited by kuzdithom on Dec 26 2013 12:01pm