Quote (TrollBoss @ Dec 25 2013 01:29pm)
lehalt a gépem egyik percről a másikra
vinyóra gyanakszom, ha azok a jelei hogy: leszarja a reset illetve a power gombot
nem hallok boothangot
ha el is jut addig, akkor az üdvözöljünk képernyőnél szétfagy
ez vinyó, vagy valami más?
oké most meg hibátlanul működik minden
lehet hogy csak valami érintkezési hiba
rúgj bele kettőt az oldalába
infós hallgató vagyok, trust me
This post was edited by xGurke on Dec 25 2013 10:35am