d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18528538548558561214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 22 2013 04:38pm
Quote (ace07 @ 22 Dec 2013 23:36)
i5 és i7 között van akkora különbség, hogy megérje az adott laptop a +50 000 Ft-ot?

Ezekre gondoltam:

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/ASUS-X550CC-XO1009D-Core-i5-750GB-notebook,103952,460148,1057561.html?langId=-19

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/ASUS-X550CC-XO806H-Core-i7-notebook---Windows-8,103952,460148,1054957.html?langId=-19

Amire használva lenne
- Virtuális gép futtatás (max 2 gép futna szóval 4 GB ram elég lenne)
- Játék

inb4 diablo3 / egyéb botot akarok futtatni


egyertelmuen nem er meg +50kt
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 22 2013 04:40pm
na találtam product infót is:

http://ark.intel.com/products/72054/

http://ark.intel.com/products/72055

Tényleg nem éri meg úgy tűnik egyelőre.

This post was edited by ace07 on Dec 22 2013 04:40pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 22 2013 06:58pm
Quote (ace07 @ 23 Dec 2013 00:36)
i5 és i7 között van akkora különbség, hogy megérje az adott laptop a +50 000 Ft-ot?

Ezekre gondoltam:

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/ASUS-X550CC-XO1009D-Core-i5-750GB-notebook,103952,460148,1057561.html?langId=-19

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/ASUS-X550CC-XO806H-Core-i7-notebook---Windows-8,103952,460148,1054957.html?langId=-19

Amire használva lenne
- Virtuális gép futtatás (max 2 gép futna szóval 4 GB ram elég lenne)
- Játék

inb4 diablo3 / egyéb botot akarok futtatni


az i7-hez win8 van...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 23 2013 05:02pm
hogy tudok két különböző hátteret beállítani ha 2 monitorom van?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 23 2013 05:26pm
Quote (RRC @ 24 Dec 2013 01:02)
hogy tudok két különböző hátteret beállítani ha 2 monitorom van?


biztos h van egyszerubb modja, de ha multi monitor van, akkor imo kotelezo a displayfusion (tobbek kozott ezt is tudja, free valtozat tulzottan fapados)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 24 2013 04:46pm
Quote (dihep @ Dec 19 2013 12:36am)
mondjuk az azért kurvajó hogy egy 300 forintos szutyok sata kábel már nem fért a 26 k ezres dobozba, és rohangálhatok holnap ezért ha mindkét vinyómat használni akarom

<333


nekem a 30 ezres ssd mellé basztak betenni egy szaros kis rögzítőcsavart
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 25 2013 12:27am
Quote (Saenchai @ Dec 24 2013 10:46pm)
nekem a 30 ezres ssd mellé basztak betenni egy szaros kis rögzítőcsavart


:XD
wincsim mellé se adtak csavart
én ugy oldottam meg hogy 2t kivettem a másikbol és most a 4-4 helyett 2-2 tartja őket haha
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 25 2013 07:29am
lehalt a gépem egyik percről a másikra

vinyóra gyanakszom, ha azok a jelei hogy: leszarja a reset illetve a power gombot
nem hallok boothangot

ha el is jut addig, akkor az üdvözöljünk képernyőnél szétfagy

ez vinyó, vagy valami más?


oké most meg hibátlanul működik minden

This post was edited by TrollBoss on Dec 25 2013 07:55am
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Dec 25 2013 10:26am
Quote (TrollBoss @ 25 Dec 2013 14:29)
lehalt a gépem egyik percről a másikra

vinyóra gyanakszom, ha azok a jelei hogy: leszarja a reset illetve a power gombot
nem hallok boothangot

ha el is jut addig, akkor az üdvözöljünk képernyőnél szétfagy

ez vinyó, vagy valami más?


oké most meg hibátlanul működik minden


alaplap inkabb?!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 25 2013 10:34am
Quote (TrollBoss @ Dec 25 2013 01:29pm)
lehalt a gépem egyik percről a másikra

vinyóra gyanakszom, ha azok a jelei hogy: leszarja a reset illetve a power gombot
nem hallok boothangot

ha el is jut addig, akkor az üdvözöljünk képernyőnél szétfagy

ez vinyó, vagy valami más?


oké most meg hibátlanul működik minden


lehet hogy csak valami érintkezési hiba
rúgj bele kettőt az oldalába

infós hallgató vagyok, trust me

This post was edited by xGurke on Dec 25 2013 10:35am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18528538548558561214Next
Add Reply New Topic New Poll