Quote (-joey- @ Dec 16 2013 09:05am)
Eddig sikerült eljutnom oda, hogy különféle programok elő tudják hozni az adatokat, és el is menthetem. De arra lennék kíváncsi, hogy adatmentés nélkül visszaállítható-e a fájlrendszer. Vagy legrosszabb esetben akkor lementem az adatokat és format.
Ezt a Testdisket kipróbálom.
Tegnapi napom ráment, de sikerült rendbe rakni a merevlemezt.

A BS partíciótábla volt sérült, Testdisk megcsinálta, aztán egy 5 órás CHKDSK kijavította a maradék hibát. Nem kellett adatot menteni, minden maradt a helyén.

Köszi mindenkinek, aki segített!