d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18518528538548551214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 18 2013 04:54pm
Quote (Anarkin @ 19 Dec 2013 00:44)
ezeket inkább alaplaphoz / táphoz adják

anno mikor megvettem a 750W-os corsair tápomat jópénzért, annyi kábelt adtak hozzá hogy azóta is én látom el a kerületet vele


keresgéltem hátha van valahol egy tartalék de nem találtam :(
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 18 2013 11:49pm
Quote (-joey- @ Dec 16 2013 09:05am)
Eddig sikerült eljutnom oda, hogy különféle programok elő tudják hozni az adatokat, és el is menthetem. De arra lennék kíváncsi, hogy adatmentés nélkül visszaállítható-e a fájlrendszer. Vagy legrosszabb esetben akkor lementem az adatokat és format.

Ezt a Testdisket kipróbálom.


Tegnapi napom ráment, de sikerült rendbe rakni a merevlemezt. :) A BS partíciótábla volt sérült, Testdisk megcsinálta, aztán egy 5 órás CHKDSK kijavította a maradék hibát. Nem kellett adatot menteni, minden maradt a helyén. :)

Köszi mindenkinek, aki segített!
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 19 2013 11:09am
Quote (-joey- @ 19 Dec 2013 06:49)
Tegnapi napom ráment, de sikerült rendbe rakni a merevlemezt. :) A BS partíciótábla volt sérült, Testdisk megcsinálta, aztán egy 5 órás CHKDSK kijavította a maradék hibát. Nem kellett adatot menteni, minden maradt a helyén. :)

Köszi mindenkinek, aki segített!


Szívesen!
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 19 2013 01:06pm
gigabyte alaplapnál hol lehet kikapcsolni ezt a "verifying DMI pool data" részt, guglin annyit találtam hogy ennél a lapnál nem lehet kikapcsolni de nekem ez így elég hihetetlen
1 hónapon belül cserélek alaplapot úgyis, de azért addig jó lenne valami megoldás rá, 10-15 másodpercig gondolkodik ennél a résznél a gép teljesen feleslegesen mert nincs új hardver a gépben minden indításnál

also hol lehet kiszedni hogy lecsekkolja az összes merevlemez slotot hogy csatlakoztatva van-e valami, ez is jópár sec boot időben
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 19 2013 01:08pm
Quote (dihep @ 19 Dec 2013 20:06)
gigabyte alaplapnál hol lehet kikapcsolni ezt a "verifying DMI pool data" részt, guglin annyit találtam hogy ennél a lapnál nem lehet kikapcsolni de nekem ez így elég hihetetlen
1 hónapon belül cserélek alaplapot úgyis, de azért addig jó lenne valami megoldás rá, 10-15 másodpercig gondolkodik ennél a résznél a gép teljesen feleslegesen mert nincs új hardver a gépben minden indításnál

also hol lehet kiszedni hogy lecsekkolja az összes merevlemez slotot hogy csatlakoztatva van-e valami, ez is jópár sec boot időben


masodikra talan itt
http://ipon.hu/elemzesek/ssd_tuning_tippek_windows_7_hez_es_windows_8_hoz/1566/6
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 19 2013 01:16pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Dec 2013 21:08)


ty
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 22 2013 05:32am
iso telefon help, ha valaki ért ehhez
van egy androidos ZTE racer 2 telefon, ami alapból T-mobilos, de beletéve a vodafones simet működött (gondolom ki volt kódolva), de mikor töröltem belőle az előző használója személyes adatait, restart után már sim network lockedot írt... van valakinek tapasztalata telefon kikódoltatásban? vagy hogy hol érdemes az ilyesmit intézni? ty
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 22 2013 05:35am
Quote (hedgehogsword @ Dec 22 2013 12:32pm)
iso telefon help, ha valaki ért ehhez
van egy androidos ZTE racer 2 telefon, ami alapból T-mobilos, de beletéve a vodafones simet működött (gondolom ki volt kódolva), de mikor töröltem belőle az előző használója személyes adatait, restart után már sim network lockedot írt... van valakinek tapasztalata telefon kikódoltatásban? vagy hogy hol érdemes az ilyesmit intézni? ty


van rá topik
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 22 2013 04:05pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Dec 2013 21:08)


???????????? ez hírből sem az, wtf?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 22 2013 04:36pm
i5 és i7 között van akkora különbség, hogy megérje az adott laptop a +50 000 Ft-ot?

Ezekre gondoltam:

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/ASUS-X550CC-XO1009D-Core-i5-750GB-notebook,103952,460148,1057561.html?langId=-19

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/ASUS-X550CC-XO806H-Core-i7-notebook---Windows-8,103952,460148,1054957.html?langId=-19

Amire használva lenne
- Virtuális gép futtatás (max 2 gép futna szóval 4 GB ram elég lenne)
- Játék

inb4 diablo3 / egyéb botot akarok futtatni
Go Back To Magyar Topic List
Prev18518528538548551214Next
Add Reply New Topic New Poll