d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18508518528538541214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2013 12:45pm
Quote (HunIndex @ 16 Dec 2013 20:43)
Nekem is járna eredeti windows, mégis magról vásároltam. Where is your god now?
(mondjuk múltkor gondolkodtam, hogy a 8-at azt megszerzem legálisan és felteszem, de végül nem tettem fel. talán majd nyáron.)


ennek akkor lenne értelme ha rávétóznál valami értelmeset egy dologra

de ez pusztán hülyeségnek tűnik így :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 16 2013 01:00pm
Kingston HyperX 3K 120GB indahouse \o/
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 17 2013 08:16am
SSD-knél ugyanazok a márkák jók amik HDDnél?

vagy van valami überkiráj márka
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2013 08:21am
Quote (dihep @ 17 Dec 2013 16:16)
SSD-knél ugyanazok a márkák jók amik HDDnél?

vagy van valami überkiráj márka


OCZ elég toppon van

de mondjuk becsődöltek vagy mi a múlthéten és Toshiba megveszi ha jól tudom
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 17 2013 09:01am
Quote (Anarkin @ Dec 17 2013 02:21pm)
OCZ elég toppon van

de mondjuk becsődöltek vagy mi a múlthéten és Toshiba megveszi ha jól tudom


igen, becsődöltek, és szerintem ez kurvagáz, az alapkán amit olvastam folyamatosan befektették, visszaforgatták a pénzüket kutatásra/fejlesztésre, de hiába voltak ott a szeren, mert nem szerződött le velük végül senki. én nagyon gyásznak tartom az ilyen, a sok buzi nagyvállalat meg ül a pénzén és gyökkettővel nyomja félévente az új műanyagtokos kiadást
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 17 2013 09:09am
Quote (dihep @ 17 Dec 2013 15:16)
SSD-knél ugyanazok a márkák jók amik HDDnél?

vagy van valami überkiráj márka


ar/ertek aranyban a folotted levo ssd amit en is hasznalok n1 + eleg jo ertekelest kapott

http://www.ssdreview.com/ssd-solid-state-recommendation.html
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 17 2013 12:10pm
Quote (GoreKnight9 @ 17 Dec 2013 17:09)
ar/ertek aranyban a folotted levo ssd amit en is hasznalok n1 + eleg jo ertekelest kapott

http://www.ssdreview.com/ssd-solid-state-recommendation.html


thx ilyet rendeltem
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 18 2013 05:15am
>nem Corsairt venni
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 18 2013 04:36pm
Quote (dihep @ 17 Dec 2013 20:10)
thx ilyet rendeltem


mondjuk az azért kurvajó hogy egy 300 forintos szutyok sata kábel már nem fért a 26 k ezres dobozba, és rohangálhatok holnap ezért ha mindkét vinyómat használni akarom

<333
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 18 2013 04:44pm
Quote (dihep @ 19 Dec 2013 00:36)
mondjuk az azért kurvajó hogy egy 300 forintos szutyok sata kábel már nem fért a 26 k ezres dobozba, és rohangálhatok holnap ezért ha mindkét vinyómat használni akarom

<333


ezeket inkább alaplaphoz / táphoz adják

anno mikor megvettem a 750W-os corsair tápomat jópénzért, annyi kábelt adtak hozzá hogy azóta is én látom el a kerületet vele
Go Back To Magyar Topic List
Prev18508518528538541214Next
Add Reply New Topic New Poll