Quote (Anarkin @ Dec 17 2013 02:21pm)
OCZ elég toppon van
de mondjuk becsődöltek vagy mi a múlthéten és Toshiba megveszi ha jól tudom
igen, becsődöltek, és szerintem ez kurvagáz, az alapkán amit olvastam folyamatosan befektették, visszaforgatták a pénzüket kutatásra/fejlesztésre, de hiába voltak ott a szeren, mert nem szerződött le velük végül senki. én nagyon gyásznak tartom az ilyen, a sok buzi nagyvállalat meg ül a pénzén és gyökkettővel nyomja félévente az új műanyagtokos kiadást