d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18498508518528531214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 16 2013 05:53am
Quote (Vismajor @ Dec 16 2013 11:51am)
Hat bekapcsol meg csinal dolgokat csak kepet nem ad
De nem olyannak tunt h a monitorral van a baj
Azt terveztem h atdugom a ket monitort ha bejin a kep azin amin eddig semmi es semmi lesz azonbaholneddig bejott akkornszoftveres


ha ez a monitor van rajta egyedül, akkor minden oké?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 16 2013 05:54am
Quote (kuzdithom @ Dec 16 2013 12:53pm)
ha ez a monitor van rajta egyedül, akkor minden oké?


Az a baj h a recepcion van a masinka es csak ejszaka butykolhetem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 16 2013 06:04am
életem első nem ingyenes programja legaláisan telepítve : Autodesk Inventor - Student License
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 16 2013 06:05am
Quote (xGurke @ Dec 16 2013 01:04pm)
életem első nem ingyenes programja legaláisan telepítve : Autodesk Inventor - Student License


nekunk is jart volna, de en megis leloptam magrol

fuk de system
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 16 2013 06:08am
Quote (jarabekg @ Dec 16 2013 12:05pm)
nekunk is jart volna, de en megis leloptam magrol

fuk de system


minek is az updatek, meg a sok legális szoftverhez járó móka és kacagás
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 16 2013 06:10am
Quote (jarabekg @ Dec 16 2013 12:05pm)
nekunk is jart volna, de en megis leloptam magrol

fuk de system


fogadjunk a windowsod se eredeti, pedig azt is ad a suli
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 16 2013 06:12am
Quote (kuzdithom @ Dec 16 2013 01:10pm)
fogadjunk a windowsod se eredeti, pedig azt is ad a suli


a windowsom eredeti, meg ajandekba jart a laptophoz amit ballagasra kaptam, azota csak visszaallitottam dvdvel egyszer
Quote (xGurke @ Dec 16 2013 01:08pm)
minek is az updatek, meg a sok legális szoftverhez járó móka és kacagás



inventorbol minden evben jon ki uj, es rendszeresen felrakjak a magra

igy legalabb a rajzomon nem lesz rajta semmilyen vizjel, eleg ocsmany egy dolog imo

This post was edited by jarabekg on Dec 16 2013 06:13am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2013 08:43am
van egy lumia 800-hoz kapott gyári fülesem. februárban kaptam, azóta 2-3x ha használtam, most elővettem, beudgtam a gépbe, és egy nagy fos. azonban van a füles zsinórján egy gomb, (gondolom arra szolgál, hogy felvedd a telefont, vagy faszsetudja) amit ha nyomva tartok, kitisztul a hangzás, és egész jó lesz a zene. ez mi a pöcs, mit lehet tenni?

rákerestem neten, ezt találtam:
http://superuser.com/questions/271943/bad-sound-quality-of-3-5mm-headphone-with-mic-on-laptop

úgyhogy megoldódott, csak nem kell bedugni teljesen. elég tard aki ezt kitalálta

This post was edited by tevetava on Dec 16 2013 08:46am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 16 2013 08:45am
Quote (tevetava @ Dec 16 2013 03:43pm)
van egy lumia 800-hoz kapott gyári fülesem. februárban kaptam, azóta 2-3x ha használtam, most elővettem, beudgtam a gépbe, és egy nagy fos. azonban van a füles zsinórján egy gomb, (gondolom arra szolgál, hogy felvedd a telefont, vagy faszsetudja) amit ha nyomva tartok, kitisztul a hangzás, és egész jó lesz a zene. ez mi a pöcs, mit lehet tenni?


celluxozd le a gombot :D
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 16 2013 12:43pm
Quote (kuzdithom @ 16 Dec 2013 13:10)
fogadjunk a windowsod se eredeti, pedig azt is ad a suli


Nekem is járna eredeti windows, mégis magról vásároltam. Where is your god now?
(mondjuk múltkor gondolkodtam, hogy a 8-at azt megszerzem legálisan és felteszem, de végül nem tettem fel. talán majd nyáron.)
Go Back To Magyar Topic List
Prev18498508518528531214Next
Add Reply New Topic New Poll