d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev184858687881214Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2010 05:01am
Quote (Genthor @ Jan 3 2010 11:59am)
Válassz. Szubjektív, hogy kinek mi a jó. Nekem pl. a Zone Alarm jön be.

http://www.letoltokozpont.hu/letoltes_katban_programok.php?k=6


ty
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2010 12:12pm
na szoval ez 1 ablak
na szóval nem is
na szóval
előzmény: ut2004-be miközben változtattam a nevem "beakadt" a gép, sokat kellett várni 1 képkockára
reset, megy minden jól
elindítom ut2004-et megint (ofc nevet akartam már váltani), megint "beakad", na mondom FU, reset, képernyő halott n1, még egy reset, elindul
harmadszori indításra a főmenüben lefagyott
még két reset
aztán egy böngészővel is eljátszotta ugyanezt

oldalát lekaptam, megtakarítottam a videokártyát, kijött belőle 20000 kosz
bekapcsolom, látom, hogy csíkos a kép (ilyen vonalak voltak rajta függőleges irányba)a windows logo még bejött, a tök fekete hátterem már nem, a monitor nem vett jelet
nem hinném, hogy túlmelegedés okozza, mert tegnap edével egy órán át toltuk, és nem volt baja

mi baszódhatott el?
ja és ofc ne mondjatok olyanokat, hogy nézzem meg itt ott amott a hőmérsékletet, meg ilyeneket, mert nem bírja addig xD
iso help
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2010 12:24pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 3 2010 07:12pm)
na szoval ez 1 ablak
na szóval nem is
na szóval
előzmény: ut2004-be miközben változtattam a nevem "beakadt" a gép, sokat kellett várni 1 képkockára
reset, megy minden jól
elindítom ut2004-et megint (ofc nevet akartam már váltani), megint "beakad", na mondom FU, reset, képernyő halott n1, még egy reset, elindul
harmadszori indításra a főmenüben lefagyott
még két reset
aztán egy böngészővel is eljátszotta ugyanezt

oldalát lekaptam, megtakarítottam a videokártyát, kijött belőle 20000 kosz
bekapcsolom, látom, hogy csíkos a kép (ilyen vonalak voltak rajta függőleges irányba)a windows logo még bejött, a tök fekete hátterem már nem, a monitor nem vett jelet
nem hinném, hogy túlmelegedés okozza, mert tegnap edével egy órán át toltuk, és nem volt baja

mi baszódhatott el?
ja és ofc ne mondjatok olyanokat, hogy nézzem meg itt ott amott a hőmérsékletet, meg ilyeneket, mert nem bírja addig xD
iso help


új videokari kéne MI
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2010 12:32pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 3 2010 07:24pm)
új videokari kéne MI


nem igazán örülnék
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2010 12:37pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 3 2010 07:32pm)
nem igazán örülnék


viszont ez azt jelenti, hogy ma nem fogok edével ut-zni
aj-aj
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 3 2010 12:38pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jan 2010 19:12)
na szoval ez 1 ablak
na szóval nem is
na szóval
előzmény: ut2004-be miközben változtattam a nevem "beakadt" a gép, sokat kellett várni 1 képkockára
reset, megy minden jól
elindítom ut2004-et megint (ofc nevet akartam már váltani), megint "beakad", na mondom FU, reset, képernyő halott n1, még egy reset, elindul
harmadszori indításra a főmenüben lefagyott
még két reset
aztán egy böngészővel is eljátszotta ugyanezt

oldalát lekaptam, megtakarítottam a videokártyát, kijött belőle 20000 kosz
bekapcsolom, látom, hogy csíkos a kép (ilyen vonalak voltak rajta függőleges irányba)a windows logo még bejött, a tök fekete hátterem már nem, a monitor nem vett jelet
nem hinném, hogy túlmelegedés okozza, mert tegnap edével egy órán át toltuk, és nem volt baja

mi baszódhatott el?
ja és ofc ne mondjatok olyanokat, hogy nézzem meg itt ott amott a hőmérsékletet, meg ilyeneket, mert nem bírja addig xD
iso help


pedig biosban meg lehet nézni a hőmérsékletet
egyébként vagy a tápod lett szar, vagy a videokártya

ezt a biosból tudnád megállapítani
nézd meg h a feszültségek rendben vannek-e :O
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2010 12:40pm
Quote (farki @ Jan 3 2010 07:38pm)
pedig biosban meg lehet nézni a hőmérsékletet
egyébként vagy a tápod lett szar, vagy a videokártya

ezt a biosból tudnád megállapítani
nézd meg h a feszültségek rendben vannek-e :O


tudom, hogy a biosban meg lehet nézni, ezért kértem, hogy ne kérjétek, hogy nézzem meg, mert nem bírja addig.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 3 2010 01:43pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Jan 2010 19:12)
na szoval ez 1 ablak
na szóval nem is
na szóval
előzmény: ut2004-be miközben változtattam a nevem "beakadt" a gép, sokat kellett várni 1 képkockára
reset, megy minden jól
elindítom ut2004-et megint (ofc nevet akartam már váltani), megint "beakad", na mondom FU, reset, képernyő halott n1, még egy reset, elindul
harmadszori indításra a főmenüben lefagyott
még két reset
aztán egy böngészővel is eljátszotta ugyanezt

oldalát lekaptam, megtakarítottam a videokártyát, kijött belőle 20000 kosz
bekapcsolom, látom, hogy csíkos a kép (ilyen vonalak voltak rajta függőleges irányba)a windows logo még bejött, a tök fekete hátterem már nem, a monitor nem vett jelet
nem hinném, hogy túlmelegedés okozza, mert tegnap edével egy órán át toltuk, és nem volt baja

mi baszódhatott el?
ja és ofc ne mondjatok olyanokat, hogy nézzem meg itt ott amott a hőmérsékletet, meg ilyeneket, mert nem bírja addig xD
iso help


Szerezz egy kölcsön vidokártyát és próbáld ki azzal is.

Egyébként meg nem kéne szétspammolni a topicot. Ty.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2010 02:05pm
Quote (Genthor @ Jan 3 2010 08:43pm)
Szerezz egy kölcsön vidokártyát és próbáld ki azzal is.

Egyébként meg nem kéne szétspammolni a topicot. Ty.


neked nem tkmindegy, hogy mivel bumpolok?
jahogy te is wannabe vagy
'k'
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2010 03:15pm
dejo , felraktam egy uj op rendszert és ez meg 10 percenként lefagy az atidvag (??) miatt :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev184858687881214Next
Add Reply New Topic New Poll