Quote (Taszilo.^ @ 3 Jan 2010 19:12)
na szoval ez 1 ablak
na szóval nem is
na szóval
előzmény: ut2004-be miközben változtattam a nevem "beakadt" a gép, sokat kellett várni 1 képkockára
reset, megy minden jól
elindítom ut2004-et megint (ofc nevet akartam már váltani), megint "beakad", na mondom FU, reset, képernyő halott n1, még egy reset, elindul
harmadszori indításra a főmenüben lefagyott
még két reset
aztán egy böngészővel is eljátszotta ugyanezt
oldalát lekaptam, megtakarítottam a videokártyát, kijött belőle 20000 kosz
bekapcsolom, látom, hogy csíkos a kép (ilyen vonalak voltak rajta függőleges irányba)a windows logo még bejött, a tök fekete hátterem már nem, a monitor nem vett jelet
nem hinném, hogy túlmelegedés okozza, mert tegnap edével egy órán át toltuk, és nem volt baja
mi baszódhatott el?
ja és ofc ne mondjatok olyanokat, hogy nézzem meg itt ott amott a hőmérsékletet, meg ilyeneket, mert nem bírja addig xD
iso help
pedig biosban meg lehet nézni a hőmérsékletet
egyébként vagy a tápod lett szar, vagy a videokártya
ezt a biosból tudnád megállapítani
nézd meg h a feszültségek rendben vannek-e
