d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18488498508518521214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 15 2013 12:15pm
Quote (-joey- @ 15 Dec 2013 07:39)
"A fájlrendszer típusa RAW. A CHKDSK nem áll rendelkezésre a meghajtó számára"

Mit lehet még tenni?


Itt ajánlják a testdisc-et, olvasd végig. Az emberkének sikerült helyreraknia a meghajtót és megmaradtak az adatai. (Csak az ubuntut bukta.)

http://ubuntu.hu/node/17589
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 15 2013 12:20pm
Quote (Genthor @ Dec 15 2013 06:15pm)
Itt ajánlják a testdisc-et, olvasd végig. Az emberkének sikerült helyreraknia a meghajtót és megmaradtak az adatai. (Csak az ubuntut bukta.)

http://ubuntu.hu/node/17589


nagyon tudom tanácsolni, hogy inkább vidd el valakihez, aki ért hozzá. simán tudsz nagyobb kárt tenni benne mint jót. már csak azért is, mert mondjuk feltehet útközben olyan kérdéseket, amiről fogalmad sincs
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 15 2013 12:47pm
Quote (ecneB @ Dec 15 2013 07:08pm)
en szemely szerint egy apus konfigot ajanlanek, 5600k apu 4gb ram (apu miatt kell a gyors ram 1866mhz mar jo) vmi csoves alaplap meg egy ssd amire rafer az oprendszer + poe. ezzel vigan elfut a poe  maxon rezzenestelenul. a konfig fogyasztasa lfsz es a vidkari arat is megsporolod, raadasul ha matxes lapot veszel akkor meg keves helyet is foglal (bar ez imo dragabb egy atxhez viszonyitva)


ezekrol fogalmam sincs mit jelentenek, de ty
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 15 2013 12:53pm
Quote (Taszilo.^ @ 15 Dec 2013 19:47)
ezekrol fogalmam sincs mit jelentenek, de ty


APU: http://prohardver.hu/teszt/amd_llano_apu_megateszt/apu_kezdodik.html

lfsz: lófasz

matx: microATX

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 15 2013 12:55pm
Quote (Genthor @ Dec 15 2013 06:53pm)


:DXDDX


matx, atx az alaplap méretére utal a mikro a kicsi atx a normál
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 15 2013 09:16pm
Quote (AngryBug @ Dec 3 2013 11:10pm)
van valakinek kölcsönbe egy SATA-s DVD olvasó/írója?

nagyon fontos lenne :/ és jelenleg nemigazan van ra penzem


up : )
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 16 2013 02:05am
Quote (Genthor @ Dec 15 2013 07:15pm)
Itt ajánlják a testdisc-et, olvasd végig. Az emberkének sikerült helyreraknia a meghajtót és megmaradtak az adatai. (Csak az ubuntut bukta.)

http://ubuntu.hu/node/17589


Eddig sikerült eljutnom oda, hogy különféle programok elő tudják hozni az adatokat, és el is menthetem. De arra lennék kíváncsi, hogy adatmentés nélkül visszaállítható-e a fájlrendszer. Vagy legrosszabb esetben akkor lementem az adatokat és format.

Ezt a Testdisket kipróbálom.

This post was edited by -joey- on Dec 16 2013 02:12am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 16 2013 05:40am
Quote (Vismajor @ Dec 15 2013 02:25pm)
Sziasztok
Van ket monitor a gephez, tokugyanolyan tipusuak
Mindketto a vgaba van dugva egyik dvi atalakitoval
Ami egybol vgaval van radugva azon rendben megjelenik a kep
Amikor bekapcsolom a gepet mindket monitor bekapcsol de a jobb oldali masfele toltest jelenit meg(egy csik elmegy 100ig, fogalmam sincs mit toltbsose lattam meg ilyet de ugyanolyan a szinkornyezete mintha benyomnam a monitor menujet)
Nah ezutan a baloldalin megjelnik faszan a windows logobezc a jobb oldalin meg sotetseg orokre
Biosban engedelyeztem a multi disolayz. Asztalon jobb klikk felbontasnal meg csak egy monitort laz
Meg annyi hogy alaplapi vga is van a gepbe es azt mondtak mukodott a ket monitor de aztan volt egybaramszunet  es anjobb oldalin nem volt kep tobbe.  Ja amikor nekialltam megjavitani akkor a halott moncsi az alaplapi vgaba volt bedugva. Lehet abba kene bdugni? Nem tunik logikusnak,de faszbtudja gondoltam rakerdezek
Elore is koszi ha van vkinek tippe


Up
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 16 2013 05:50am
Quote (Vismajor @ Dec 16 2013 11:40am)
Up


egyaltalan mukodik a masik monitor? :P
annyit tudok hozzatenni, hogy a legidealisabb az tenyleg az, ha mindketto a vga-ba van dugva.
viszont erre tenyleg kivancsi vagyok, mi csinalhat ilyet. nekem is ugyanez volt para, sőt kicsit durvabb is. Ha mindkett monitor be volt dugva, akkor nem kapcsolt be rendesen a gep, de ha menet kozben dugtam ra a masodikat akkor semmi gond. Szerencsere az egyik csak kolcson volt, vettem helyette egy masikat, es most a ket uj monitorral nincs ilyen gond, a szgep nem valtozott.
fucking monitors how do they work

This post was edited by kuzdithom on Dec 16 2013 05:53am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 16 2013 05:51am
Quote (kuzdithom @ Dec 16 2013 12:50pm)
egyaltalan mukodik a masik monitor? :P


Hat bekapcsol meg csinal dolgokat csak kepet nem ad
De nem olyannak tunt h a monitorral van a baj
Azt terveztem h atdugom a ket monitort ha bejin a kep azin amin eddig semmi es semmi lesz azonbaholneddig bejott akkornszoftveres
Go Back To Magyar Topic List
Prev18488498508518521214Next
Add Reply New Topic New Poll