d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18458468478488491214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 14 2013 04:30pm

+ati radeon 4600 hd

milyen upgraddel mennek a legtobbre?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 14 2013 04:46pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 14 2013 11:30pm)
http://4.ii.gl/NuSZ4i.png
+ati radeon 4600 hd

milyen upgraddel mennek a legtobbre?


Quote (Taszilo.^ @ Dec 14 2013 11:30pm)
http://4.ii.gl/NuSZ4i.png
+ati radeon 4600 hd

milyen upgraddel mennek a legtobbre?


felrakhatnal egy win 8 at es bovithetnel ramot
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 14 2013 04:49pm
Quote (Taszilo.^ @ 14 Dec 2013 23:30)
http://4.ii.gl/NuSZ4i.png
+ati radeon 4600 hd

milyen upgraddel mennek a legtobbre?


tölts le ramot a netről
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 14 2013 05:01pm
Quote (jarabekg @ Dec 14 2013 11:46pm)
felrakhatnal egy win 8 at es bovithetnel ramot


:wacko:
noty

a ram az eleg ocso, nem?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 14 2013 05:28pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 15 2013 12:01am)
:wacko:
noty

a ram az eleg ocso, nem?


most annyira szerintem nem, de keress hasznaltat, jo az is
de ha 1 gb korul van a video kartyad akkor max egyet tudsz rakni meg bele miutan gondolom az xp 32 bites
ha raksz win7/8-at , akkor tudsz belerakni tobb memoriat
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 14 2013 05:45pm
Quote (jarabekg @ Dec 15 2013 12:28am)
most annyira szerintem nem, de keress hasznaltat, jo az is
de ha 1 gb korul van a video kartyad akkor max egyet tudsz rakni meg bele miutan gondolom az xp 32 bites
ha raksz win7/8-at , akkor tudsz belerakni tobb memoriat


u wat m7
van 4 slot memorianak, jelenleg 2*1gb, mi a fasz koze van annak a videokartyahoz
btw szerintem nincs 1gb a videokartya ramja
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 14 2013 06:10pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 15 2013 12:45am)
u wat m7
van 4 slot memorianak, jelenleg 2*1gb, mi a fasz koze van annak a videokartyahoz
btw szerintem nincs 1gb a videokartya ramja


32 bites oprendszerek 4 giga ramot tudnak osszesen kezelni, es ebbe beleszamit minden
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 14 2013 06:11pm
Quote (Taszilo.^ @ 15 Dec 2013 01:45)
u wat m7
van 4 slot memorianak, jelenleg 2*1gb, mi a fasz koze van annak a videokartyahoz
btw szerintem nincs 1gb a videokartya ramja


az h a 32 bites vindoz max 3,2 gb memoriat ismer fel
ebbe beletartozik a vga memoriaja is sot meg a vinyo cache memoriaja is
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 14 2013 06:15pm
most akkor 4 v 3,2
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Dec 14 2013 06:19pm
Quote (Taszilo.^ @ 15 Dec 2013 02:15)
most akkor 4 v 3,2


en 3,2rol tudtam de most h utannaneztem 4 gigat irnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev18458468478488491214Next
Add Reply New Topic New Poll