d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18448458468478481214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 9 2013 06:25am
Quote (GoreKnight9 @ 9 Dec 2013 12:49)
+++


Rakjal fel w8-at
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2013 07:49am
Quote (RRC @ Dec 9 2013 12:25pm)
Rakjal fel w8-at


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 10 2013 05:56am
megdoglott az ssdm :(
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 14 2013 07:49am
Halp plx.

Valamit elcsesztem az egyik merevlemezen, és a Windows formázatlannak látja. Mit tudok csinálni, hogy ne vesszenek el az adatok?
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 14 2013 08:08am
Quote (-joey- @ Dec 14 2013 01:49pm)
Halp plx.

Valamit elcsesztem az egyik merevlemezen, és a Windows formázatlannak látja. Mit tudok csinálni, hogy ne vesszenek el az adatok?


hát ez elég szívás. vannak rá mindenféle recovery programok amik vagy jól működnek vagy nem,de legalább kárt is csinálnak. hátha valaki tud mondani konkrétat, nekem egyszer linuxos varázslással hozták rendbe amikor ilyenem volt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 14 2013 11:25am
Quote (-joey- @ Dec 14 2013 01:49pm)
Halp plx.

Valamit elcsesztem az egyik merevlemezen, és a Windows formázatlannak látja. Mit tudok csinálni, hogy ne vesszenek el az adatok?


mi az előzmény?
vagy csak úgy a semmiből egyszercsak?!
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 14 2013 12:04pm
Quote (Senee @ Dec 14 2013 06:25pm)
mi az előzmény?
vagy csak úgy a semmiből egyszercsak?!


Nem. Szarakodtam egy iso to pendrive programmal, és rossz meghajtót választottam. A vége egy error lett, szóval se nem formázott, se nem írta rá az iso-t. Megnéztem egy particionálóval, az rendesen látja a lemezt, látja az adatokat is, és a fájlrendszert is, de a windows számára meghalt.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2013 12:33pm
Quote (-joey- @ Dec 14 2013 06:04pm)
Nem. Szarakodtam egy iso to pendrive programmal, és rossz meghajtót választottam. A vége egy error lett, szóval se nem formázott, se nem írta rá az iso-t. Megnéztem egy particionálóval, az rendesen látja a lemezt, látja az adatokat is, és a fájlrendszert is, de a windows számára meghalt.


rendszer visszaállítás vagy mi a fasz a neve
ötletem sincs mi történhetett, lol
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 14 2013 12:35pm
Quote (xGurke @ Dec 14 2013 07:33pm)
rendszer visszaállítás vagy mi a fasz a neve
ötletem sincs mi történhetett, lol



Ez egy hordozható merevlemez, nincs rajta bekapcsolva rendszer visszaállítás.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 14 2013 01:14pm
Quote (-joey- @ 14 Dec 2013 20:04)
Nem. Szarakodtam egy iso to pendrive programmal, és rossz meghajtót választottam. A vége egy error lett, szóval se nem formázott, se nem írta rá az iso-t. Megnéztem egy particionálóval, az rendesen látja a lemezt, látja az adatokat is, és a fájlrendszert is, de a windows számára meghalt.


en multkor ezzel oldottam meg a hasonlo problemat igaz external hdd volt es latszott maga a particio de csak formazni engedte alapbol winbol

cmd
chkdisk X: /f /r /x ezekkel a parameterekkle inditva

x a meghajto betujele


This post was edited by ecneB on Dec 14 2013 01:15pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18448458468478481214Next
Add Reply New Topic New Poll