d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18438448458468471214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 5 2013 03:36am
Quote (ecneB @ 5 Dec 2013 03:08)
500 k
500 k
500 k


http://3.ii.gl/l0ju9G.png

http://4.ii.gl/FGT43U.png


nevettem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 8 2013 03:47pm
meg vagyok baszva a win7 telepitesnel
http://www.tomshardware.co.uk/forum/39087-63-windows-home-wont-install-sata
ilyesmivel baszakodik nalam is ssdre szeretnem installalni
neha latja az ssdt neha nem de mindig leall x % utan a telepites
Iso halp
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 8 2013 04:05pm
Quote (GoreKnight9 @ 8 Dec 2013 22:47)
meg vagyok baszva a win7 telepitesnel
http://www.tomshardware.co.uk/forum/39087-63-windows-home-wont-install-sata
ilyesmivel baszakodik nalam is ssdre szeretnem installalni
neha latja az ssdt neha nem de mindig leall x % utan a telepites
Iso halp


Másik kábel/alaplapi csatlakozó/telepítő lemez?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 8 2013 04:11pm
Quote (Genthor @ 8 Dec 2013 23:05)
Másik kábel/alaplapi csatlakozó/telepítő lemez?


ezek kozul csak a kabelt nem probaltam de nem gondolom h azzal lenne baj
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2013 03:49am
Kene halp
Projektort akarok osszedugni laptoppal. Hang van azt faszan megoldottam. De kepet nem akarja atkuldeni ez a fos. Bevan dugva a vga kabel es nem. Egyszer kuldott ki kepet de akkor csak a hatter volt rajta se asztal se semmi mas. Azota semmi. Otlet mit engedelyezzek? Gondolom a fogyatekos xp szarakszik
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 9 2013 03:52am
Quote (Vismajor @ Dec 9 2013 09:49am)
Kene halp
Projektort akarok osszedugni laptoppal. Hang van azt faszan megoldottam. De kepet nem akarja atkuldeni ez a fos. Bevan dugva a vga kabel es nem. Egyszer kuldott ki kepet de akkor csak a hatter volt rajta se asztal se semmi mas. Azota semmi. Otlet mit engedelyezzek? Gondolom a fogyatekos xp szarakszik


szokott lenni laptopon erre gomb. fn+F2 vagy bármi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2013 04:04am
Quote (kuzdithom @ Dec 9 2013 10:52am)
szokott lenni laptopon erre gomb. fn+F2 vagy bármi


Ja tudom baszott mukodni. De megoldottam
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 9 2013 04:18am
Quote (kuzdithom @ Dec 9 2013 09:52am)
szokott lenni laptopon erre gomb. fn+F2 vagy bármi


win+P
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 9 2013 04:26am
Quote (Vismajor @ Dec 9 2013 10:04am)
Ja tudom baszott mukodni. De megoldottam


meg a kivetítőknél még szerencsés a natív felbontására állítani a tiédet is. mi volt?

This post was edited by kuzdithom on Dec 9 2013 04:26am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 9 2013 04:49am
Quote (GoreKnight9 @ 8 Dec 2013 22:47)
meg vagyok baszva a win7 telepitesnel
http://www.tomshardware.co.uk/forum/39087-63-windows-home-wont-install-sata
ilyesmivel baszakodik nalam is ssdre szeretnem installalni
neha latja az ssdt neha nem de mindig leall x % utan a telepites
Iso halp


+++
Go Back To Magyar Topic List
Prev18438448458468471214Next
Add Reply New Topic New Poll