d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18418428438448451214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2013 02:13pm
Quote (Vismajor @ Dec 4 2013 09:11pm)
500k?
vegyél két macbook prot
amúgy 500k és 20gb ssd? az jó :D


az ssdre csak a windows megy
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 4 2013 02:17pm
Quote (jarabekg @ Dec 4 2013 08:06pm)
vegre megint penzes leszek szoval:

ossze kene allitani egy gepet, nagyjabol 500 kbol ki kene jonnie az egesznek, de np ha kicsivel foleszalad

logitech g400 eger
valami normalis mechanikus billentyuzet
fullhd kepernyo (otletem sincs ilyen markajut)

valami obb intel i7 proci
16 giga ram
1 terra hdd
20 giga ssd
egy o kis videokari ami passzol a proci teljesitmenyehez
alaplap, meg tap ami ellatja ezeket
multkor leszidtak mert nem akarok jo hazat, ne legyen szar meg ne zorogjon eg huljon normalisan, DE tenyleg mindegy hogy nez ki


segitsetek osszeallitani


no offense, de szerintem 16gb teljesen fölösleges neked, akármennyire is vadul hangzik
az ssd-re gondolom 120 gigát akartál írni, ennek a méretében meg tudlak erősíteni, nekem is olyan van, jut is, marad is bőven, de még a 80giga se lenne egyébként spórolós, nekem van pár cuccom amit érdemes volt a windows mellé tenni, de ha nincs ilyened, akkor még a 60 is elég lehet

árat illetően meg nevetséges az 500k, videokártya nélkül egy nagyon bivaj gépet össze tudsz rakni nagyon max 170k-ból, a videókártyával meg csak nem szálsz el ennyire :P
jó hogy pénzes vagy, de kicsit túlkaptad :P többiek megszakértik a részleteket

This post was edited by kuzdithom on Dec 4 2013 02:18pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 4 2013 02:17pm
ez amúgy mi a kurvaisten
és meik a legjobb?




azt írják az IPS
mi a fasz az
egyrészt

másrészt meg a PLS 53 ezernél kezdödik az IPS meg 36
akkor mér az IPS a legjobb
wtf

This post was edited by Senee on Dec 4 2013 02:18pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 4 2013 02:18pm
Quote (jarabekg @ 4 Dec 2013 21:13)
az ssdre csak a windows megy


akkor is felejtsd el a 20 gigat
64est vettem 2 eve de az 500ks projektedhez egy 128as dukalna
(win+1-2 jatek amiket gyorsan akarsz futtatni es hopp maris megvan)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2013 02:18pm
Quote (Senee @ 4 Dec 2013 22:17)
ez amúgy mi a kurvaisten
és meik a legjobb?

http://2.ii.gl/EiA7OT.png


azt írják az IPS
mi a fasz az
egyrészt

másrészt meg a PLS 53 ezernél kezdödik az IPS meg 36
akkor mér az IPS a legjobb
wtf


attól függ mire
játékra inkább tn+film
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2013 02:23pm
Quote (kuzdithom @ Dec 4 2013 09:17pm)
no offense, de szerintem 16gb teljesen fölösleges neked, akármennyire is vadul hangzik
az ssd-re gondolom 120 gigát akartál írni, ennek a méretében meg tudlak erősíteni, nekem is olyan van, jut is, marad is bőven, de még a 80giga se lenne egyébként spórolós

árat illetően meg nevetséges az 500k, videokártya nélkül egy nagyon bivaj gépet össze tudsz rakni nagyon max 170k-ból, a videókártyával meg csak nem szálsz el ennyire :P
jó hogy pénzes vagy, de kicsit túlkaptad :P többiek megszakértik a részleteket


amugy dunno, nem hasznalok ssdt, de alapvetoen nem vagyok elajulva tole annyira, tartossaggal meg zajossaggal nincs gondom hddknel
jo hat a windows gyorsabban bebootol, de azon kivul nem latom tul sok ertelmet, de cafoljatok meg ha ha hulyeseget mondok

maga a gep szandekos overkill, jo lenne ha jo lenne 3 ev mulva is.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 4 2013 02:37pm
Quote (jarabekg @ 4 Dec 2013 21:13)
az ssdre csak a windows megy


Kevés lesz a 20 giga, főleg, ha legalább 3 évre tervezel.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2013 02:39pm
jo rendben ertettem, kell legalabb 120 gb ssd, lepjunk tovabb rajta :DD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2013 02:49pm
Quote (jarabekg @ 4 Dec 2013 22:39)
jo rendben ertettem, kell legalabb 120 gb ssd, lepjunk tovabb rajta :DD


ja 20 gb-ra már a program files se fért volna fel

így meg rá tudod pakolni mondjuk a játékokat is, azoknak úgyse kell hogy "rendesen" telepítve legyenek, ergó ha új windowst akarnál (amit már nem igen kell csinálni) akkor is elég lenne elindítani őket az új telepítés után és 5x gyorsabban töltenek be
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 4 2013 03:21pm
Quote (jarabekg @ Dec 4 2013 10:06pm)
vegre megint penzes leszek szoval:

ossze kene allitani egy gepet, nagyjabol 500 kbol ki kene jonnie az egesznek, de np ha kicsivel foleszalad

logitech g400 eger
valami normalis mechanikus billentyuzet
fullhd kepernyo (otletem sincs ilyen markajut)

valami obb intel i7 proci
16 giga ram
1 terra hdd
20 giga ssd
egy o kis videokari ami passzol a proci teljesitmenyehez
alaplap, meg tap ami ellatja ezeket
multkor leszidtak mert nem akarok jo hazat, ne legyen szar meg ne zorogjon eg huljon normalisan, DE tenyleg mindegy hogy nez ki


segitsetek osszeallitani


ez legrosszabb esetben sem lesz sokkal több 300knál mindennel együtt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18418428438448451214Next
Add Reply New Topic New Poll