Quote (fahrii @ Dec 3 2013 11:06pm)
Asszony beleöntött a laptop billentyüzetébe egy bögre teát, kikapcsolta, akksit kivetettem vele, fejjel lefelé kinyitva odatette kiszáradni.
Valami okosat tudtok mondani?
Nagyon sajnálom szegényt, elég sokat dolgozott azért a gépért

ha cukrossan issza a teáját, akkor faszán ragadni fogm inden kívül-belül, egyébként ha kikapcsolta gyorsan, akkor nem hiszem hogy bármi baja lesz, én is öntöttem mindenfélét az enyémbe
This post was edited by kuzdithom on Dec 4 2013 04:07am