d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18408418428438441214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 3 2013 11:45pm
Quote (fahrii @ Dec 4 2013 01:06am)
Asszony beleöntött a laptop billentyüzetébe egy bögre teát, kikapcsolta, akksit kivetettem vele, fejjel lefelé kinyitva odatette kiszáradni.
Valami okosat tudtok mondani?

Nagyon sajnálom szegényt, elég sokat dolgozott azért a gépért :(


csinálj neki egy másik teát
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 4 2013 03:06am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2013 01:06)
Asszony beleöntött a laptop billentyüzetébe egy bögre teát, kikapcsolta, akksit kivetettem vele, fejjel lefelé kinyitva odatette kiszáradni.
Valami okosat tudtok mondani?

Nagyon sajnálom szegényt, elég sokat dolgozott azért a gépért :(


Legközelebb a szájába öntse, mondd meg neki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 4 2013 03:21am
ezért szar a lektpop
aszinnéd de jo mert fetrengve az ágyon is de jo vele nyomulni

DE HOVA TESZED A KOLÁT
ha nem ugy van az ejjeliszekreny de még ha ugy is van fekve ott szarakodni kruvarossz
de ha meg nem ugy van akkor nincs fix talaj ahova letedd fognod kell vagy instabil helyre rakni
fos lektpop
nekem akkor se kéne ha ingyen adnák



ja de akkor kéne mert eladnám azt vennék belöle monitort meg memoriát
:XD
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 4 2013 04:06am
Quote (fahrii @ Dec 3 2013 11:06pm)
Asszony beleöntött a laptop billentyüzetébe egy bögre teát, kikapcsolta, akksit kivetettem vele, fejjel lefelé kinyitva odatette kiszáradni.
Valami okosat tudtok mondani?

Nagyon sajnálom szegényt, elég sokat dolgozott azért a gépért :(


ha cukrossan issza a teáját, akkor faszán ragadni fogm inden kívül-belül, egyébként ha kikapcsolta gyorsan, akkor nem hiszem hogy bármi baja lesz, én is öntöttem mindenfélét az enyémbe

This post was edited by kuzdithom on Dec 4 2013 04:07am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 4 2013 08:02am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2013 01:06)
Asszony beleöntött a laptop billentyüzetébe egy bögre teát, kikapcsolta, akksit kivetettem vele, fejjel lefelé kinyitva odatette kiszáradni.
Valami okosat tudtok mondani?

Nagyon sajnálom szegényt, elég sokat dolgozott azért a gépért :(


mielőtt bekapcsolja vigye el szervizbe, szerintem át kellene mosni tiszta alkohollal vagy valami hasonló, szal szét kell szedni
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Dec 4 2013 01:23pm
freemailes felhasználói fiók ugye nem törlődik idővel, ha nem lépek be? :unsure:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 4 2013 01:40pm
Quote (Szerintem @ Dec 4 2013 07:23pm)
freemailes felhasználói fiók ugye nem törlődik idővel, ha nem lépek be? :unsure:


de

bár nemtudom mikortól....

nekem volt egy ~2006os regem, probáltam vele belépni nem müködik
erre regisztrálni meg hagyta.. ergo törölve lett
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 4 2013 01:53pm
Quote (Szerintem @ 4 Dec 2013 20:23)
freemailes felhasználói fiók ugye nem törlődik idővel, ha nem lépek be? :unsure:


http://help.freemail.hu/index.php?method=1&q=35248

Quote
Mi történik 3 hónap inaktivitás után?
A nem látogatott postafiókok 90 nap elteltével inaktívvá válnak, tartalmuk automatikusan és visszavonhatatlanul törlődik. Az inaktívvá válás után bármikor az utolsó érvényes Felhasználói név, jelszó párossal belépve a postafiók ismét aktívvá válik, használatba vehető. A törölt regisztráció és az inaktív azonosító nem regisztrálható újra. Nem látogatott fióknak számít az a Felhasználói fiók, amelybe 90 napon keresztül a [freemail] által biztosított egyetlen belépési felületen sem léptek be a Felhasználónév és a jelszó együttes használatával.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2013 02:06pm
vegre megint penzes leszek szoval:

ossze kene allitani egy gepet, nagyjabol 500 kbol ki kene jonnie az egesznek, de np ha kicsivel foleszalad

logitech g400 eger
valami normalis mechanikus billentyuzet
fullhd kepernyo (otletem sincs ilyen markajut)

valami obb intel i7 proci
16 giga ram
1 terra hdd
20 giga ssd
egy o kis videokari ami passzol a proci teljesitmenyehez
alaplap, meg tap ami ellatja ezeket
multkor leszidtak mert nem akarok jo hazat, ne legyen szar meg ne zorogjon eg huljon normalisan, DE tenyleg mindegy hogy nez ki


segitsetek osszeallitani
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2013 02:11pm
Quote (jarabekg @ Dec 4 2013 09:06pm)
vegre megint penzes leszek szoval:

ossze kene allitani egy gepet, nagyjabol 500 kbol ki kene jonnie az egesznek, de np ha kicsivel foleszalad

logitech g400 eger
valami normalis mechanikus billentyuzet
fullhd kepernyo (otletem sincs ilyen markajut)

valami obb intel i7 proci
16 giga ram
1 terra hdd
20 giga ssd
egy o kis videokari ami passzol a proci teljesitmenyehez
alaplap, meg tap ami ellatja ezeket
multkor leszidtak mert nem akarok jo hazat, ne legyen szar meg ne zorogjon eg huljon normalisan, DE tenyleg mindegy hogy nez ki


segitsetek osszeallitani


500k?
vegyél két macbook prot
amúgy 500k és 20gb ssd? az jó :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18408418428438441214Next
Add Reply New Topic New Poll