d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18398408418428431214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 30 2013 07:58pm
Quote (Klontar @ Nov 30 2013 11:36pm)
tényleg ne hányjátok már tele ezt a topicot, ha már ragadós


Kerj meg valakit hogy nyissa meg ezt a fonalat es akkor hanyunk oda.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=69119072&f=129
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 2 2013 12:50am
Director Suite 2 honnan lehet megvenni?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 2 2013 03:11am
Quote (Akizk @ 2 Dec 2013 08:50)
Director Suite 2 honnan lehet megvenni?


http://www.amazon.com/Cyberlink-DRS-E200-RPM0-00-Director-Suite-2/dp/B00F2MP484
nem kell megköszönni
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 2 2013 09:11am
Quote (fahrii @ 2 Dec 2013 11:11)


te fizeted $299.99



Quote (Akizk @ 20 Nov 2013 23:58)
TL;DR

Haver egy bizonyos weboldalra csak az otthoni fix IP címéről tud belépni, ezért VPN kapcsolattal próbálkoztunk.

Cisco RV110W router, működik a PPTP kapcsolat. Whatismyip a fix ip-t látja...
Winxp/7/8/8.1 - 40-50 próbálkozásból háromszor engedett be az olda, amíg mac 10.9, ubuntu 13.10 debian6-ról mindig.

Kérdés, miért failkodik a winfos?


MTU = 1372 az 1400 helyett, windóz...

This post was edited by Akizk on Dec 2 2013 09:14am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 2 2013 10:32am
Quote (Akizk @ 2 Dec 2013 16:11)
te fizeted $299.99


Quote (Genthor @ 10 Apr 2009 11:53)

  • Hack, warez és egyéb hasonló témák, amiket más szabályok is tiltanak, nem engedélyezettek.



Szívesen.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 3 2013 01:51am
Quote (Genthor @ Dec 2 2013 04:32pm)
Szívesen.


köszönjük, hogy te is hozzászóltál
ez legalább annyira hasznos post volt, mint amikor seneevel beszéltem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2013 03:24am
Quote (xGurke @ Dec 3 2013 07:51am)
köszönjük, hogy te is hozzászóltál
ez legalább annyira hasznos post volt, mint amikor seneevel beszéltem


Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 3 2013 10:23am
Quote (Senee @ Dec 3 2013 10:24am)
http://2.ii.gl/EEE7t2.png


:lol:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2013 05:06pm
Asszony beleöntött a laptop billentyüzetébe egy bögre teát, kikapcsolta, akksit kivetettem vele, fejjel lefelé kinyitva odatette kiszáradni.
Valami okosat tudtok mondani?

Nagyon sajnálom szegényt, elég sokat dolgozott azért a gépért :(
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 3 2013 05:10pm
van valakinek kölcsönbe egy SATA-s DVD olvasó/írója?

nagyon fontos lenne :/

bár, akár olcsón meg is veszem :D

This post was edited by AngryBug on Dec 3 2013 05:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18398408418428431214Next
Add Reply New Topic New Poll