d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev183848586871214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 2 2010 04:33pm
Quote (Occasional_Other @ 3 Jan 2010 00:32)
Megéri felrakni valami modosított xp-t vagy az orignal a legjobb ?


orig.
aztán azt moddold saját magadnak ^^

Quote (ElCapitano @ 3 Jan 2010 00:33)
Hát én azért szeretem a haxoltakat mert nem kell egyesével felrakni minden programot.


nlite xp origbol ^^

This post was edited by ecneB on Jan 2 2010 04:34pm
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2010 01:43am
Miért van az hogy elindítom a cmd-t és néhány másodperc alatt bezárodik ? :(
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jan 3 2010 01:44am
Quote (Occasional_Other @ 3 Jan 2010 08:43)
Miért van az hogy elindítom a cmd-t és néhány másodperc alatt bezárodik ? :(


mert szar
Member
Posts: 1,564
Joined: Mar 25 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2010 01:59am
hogy tudok biost frissíteni?

a neten utána kerestem, de baromi bonyolultnak tűnt, magyarul nem is találtam leírást :( ...
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 3 2010 02:34am
Quote (bavar01 @ 2 Jan 2010 14:25)
Jelszavassá akarok tenni 1 mappát,
jobb klikk "Megosztás és  biztonság" -ban
és ezután hol tudom beállitani?

előre is thx


Quote (Genthor @ 2 Jan 2010 14:47)
Sehol. XP nem tud ilyet. Kell hozzá külön program.


Quote (gergoweb @ 2 Jan 2010 16:45)



köszi srácok
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 3 2010 04:40am
Quote (Soliteint @ 3 Jan 2010 08:59)
hogy tudok biost frissíteni?

a neten utána kerestem, de baromi bonyolultnak tűnt, magyarul nem is találtam leírást :( ...


Szükség lenne az alaplapod pontos típusára. Ha szerencséd van, oprendszerből is lehet frissíteni. Ha nincs, akkor haxolni kell egy boot floppy-t.
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2010 04:46am
Mondjatok már nekem plz valami jó tüzfalat :P
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 3 2010 04:54am
Quote (Occasional_Other @ 3 Jan 2010 12:46)
Mondjatok már nekem plz valami jó tüzfalat :P


windows tűzfal
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2010 04:55am
Quote (hedgehogsword @ Jan 3 2010 11:54am)
windows tűzfal


<_<

This post was edited by Occasional_Other on Jan 3 2010 04:56am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 3 2010 04:59am
Quote (Occasional_Other @ 3 Jan 2010 11:46)
Mondjatok már nekem plz valami jó tüzfalat :P


Válassz. Szubjektív, hogy kinek mi a jó. Nekem pl. a Zone Alarm jön be.

http://www.letoltokozpont.hu/letoltes_katban_programok.php?k=6
Go Back To Magyar Topic List
Prev183848586871214Next
Add Reply New Topic New Poll