Quote (Occasional_Other @ 3 Jan 2010 00:32)
Megéri felrakni valami modosított xp-t vagy az orignal a legjobb ?
orig.
aztán azt moddold saját magadnak ^^
Quote (ElCapitano @ 3 Jan 2010 00:33)
Hát én azért szeretem a haxoltakat mert nem kell egyesével felrakni minden programot.
nlite xp origbol ^^
This post was edited by ecneB on Jan 2 2010 04:34pm