d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18388398408418421214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2013 01:31pm
Quote (Senee @ Nov 30 2013 07:29pm)
mert kidolgozza a belét
de mégis milyen élet az?!?! srsly
szabadideje van 2 azt kész
nyugidjat már nem éri meg mert böven elötte kipusztul a sok E142 termék miatt vagy ha el is éri lerobban a faszba és baszhatja a szabadidejét amit végre azzal tölthetne amivel szeretne mert mindene fáj


<< szüleiddel élni 50 évesen is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 30 2013 01:32pm
Quote (xGurke @ Nov 30 2013 07:31pm)
<< szüleiddel élni 50 évesen is


>büszkének lenni, hogy családod van, nem élsz a szüleiddel, társadalom által elfogadott, normális életet élsz
>belegebedni a faszba, 2 szabadidövel, dolgozni mint az állat, hogy supportolni tudd ezt az egészet

megéri
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2013 01:47pm
Quote (Senee @ Nov 30 2013 07:32pm)
>büszkének lenni, hogy családod van, nem élsz a szüleiddel, társadalom által elfogadott, normális életet élsz
>belegebedni a faszba, 2 szabadidövel, dolgozni mint az állat, hogy supportolni tudd ezt az egészet

megéri


egy tanulatlan, nyomorult selejt ember vagy akit semmi nem érdekel a világon, csak saját maga és hogy legyen kóla meg pizza, meg gc
így nyilván minden munka szarnak tűnik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 30 2013 01:49pm
látszik a humán dolgokhoz szart se értesz amúgy
öntöd csak az olajat a tűzre
de persze miért is érdekelne, te kiszopod magadnak és lesz egy jó életed
innentől kezdve viszont te sem vagy különb, te is szarsz minden másra
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2013 01:54pm
Quote (Senee @ Nov 30 2013 07:49pm)
látszik a humán dolgokhoz szart se értesz amúgy
öntöd csak az olajat a tűzre
de persze miért is érdekelne, te kiszopod magadnak és lesz egy jó életed
innentől kezdve viszont te sem vagy különb, te is szarsz minden másra


:)
rendben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 30 2013 02:19pm
Quote (xGurke @ Nov 30 2013 07:54pm)
:)
rendben


enyikeh





ezt már nem akartam ide írni
de látom genthort zavarja úgyhogy megtettem
trolet hart
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 30 2013 02:32pm
ideszarok mégegyet
csak a biztonság kedvéért
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 30 2013 03:21pm
Quote (Senee @ Nov 30 2013 09:32pm)
ideszarok mégegyet
csak a biztonság kedvéért


ok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 30 2013 03:23pm
Quote (lacketto @ Nov 30 2013 09:21pm)
ok


most provokálsz?!
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2013 04:36pm
tényleg ne hányjátok már tele ezt a topicot, ha már ragadós
Go Back To Magyar Topic List
Prev18388398408418421214Next
Add Reply New Topic New Poll