d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev18378388398408411214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 24 2013 12:49pm
Quote (jarabekg @ 24 Nov 2013 19:06)
operán megy csak a krom szar, ugyhogy egyelore le fogom szarni


én má 600 éve nem updateltem és tökéletes
minek updatelni.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 24 2013 12:54pm
Quote (dihep @ 24 Nov 2013 20:49)
én má 600 éve nem updateltem és tökéletes
minek updatelni.


a progi meg tudja szabni h kell-e neki xy legújabb verzió

pl cib bank néhány frissítésenként megköveteli
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 25 2013 04:59am
Tök durva Outlook reklámot hallottam brit rádióban - konkrétan "stop gmail from reading your email to create ads for you - use outlook" :O
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2013 05:05am
Quote (szabika @ Nov 25 2013 10:59am)
Tök durva Outlook reklámot hallottam brit rádióban - konkrétan "stop gmail from reading your email to create ads for you - use outlook" :O


hurr durr reading email
egy program végigmegy a szövegen és megnézi milyen szavak vannak benne
oh snap
amíg a gyerekpornómat nem törlik dropboxról addig szarok arra hogy a privát dolgaimat nézegetik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2013 06:10am
Quote (szabika @ 25 Nov 2013 12:59)
Tök durva Outlook reklámot hallottam brit rádióban - konkrétan "stop gmail from reading your email to create ads for you - use outlook" :O


ennél durvábbak is vannak, nézd meg a scroogled cuccokat

ez eddig egy kampány volt google ellen hogy ne szarják már le a privacy-t

http://www.youtube.com/watch?v=bSIlUXOH2iA

most meg már bögréket lehet kapni: "KEEP CALM, while we steal your data"

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/cat/Scroogled/categoryID.67575900

: D

ezt mondjuk még nem is láttam, tök jó :



This post was edited by Anarkin on Nov 25 2013 06:13am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 29 2013 03:18pm
Quote (Anarkin @ Nov 25 2013 12:10pm)
ennél durvábbak is vannak, nézd meg a scroogled cuccokat

ez eddig egy kampány volt google ellen hogy ne szarják már le a privacy-t

http://www.youtube.com/watch?v=bSIlUXOH2iA

most meg már bögréket lehet kapni: "KEEP CALM, while we steal your data"

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/cat/Scroogled/categoryID.67575900

: D

ezt mondjuk még nem is láttam, tök jó :

http://1.ii.gl/umnG2i.png


jó lenne adsense vagy faszomhoz hasonloan lehetne partnerség és akkor pénzért beleegyezel ezekbe a dolgaikba hát srsly én még a faszom is kiverdesném nekik havi 75k ért
nem kéne dolgozni járjak :XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2013 06:11am
Quote (Senee @ Nov 29 2013 09:18pm)
jó lenne adsense vagy faszomhoz hasonloan lehetne partnerség és akkor pénzért beleegyezel ezekbe a dolgaikba hát srsly én még a faszom is kiverdesném nekik havi 75k ért
nem kéne dolgozni járjak :XD


szánalmas vagy
és még büszke is vagy rá
mindig eszembe jut rólad a förtelmes főnökökből a dagadt csávó a bárban, aki pár dollárért akarja kiverni a haverjainak, hogy legyen pénze kajára
gratulálok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 30 2013 06:33am
Quote (xGurke @ Nov 30 2013 12:11pm)
szánalmas vagy
és még büszke is vagy rá
mindig eszembe jut rólad a förtelmes főnökökből a dagadt csávó a bárban, aki pár dollárért akarja kiverni a haverjainak, hogy legyen pénze kajára
gratulálok


há nem lehet mindenki mérnök meg milliomos
de élni mégis kell valamiből

also reported ofc
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2013 07:13am
Quote (Senee @ Nov 30 2013 12:33pm)
há nem lehet mindenki mérnök meg milliomos
de élni mégis kell valamiből

also reported ofc


van jó pár ismerősöm, aki nem mérnök és nem milliomos, mégis képes eltartani magát és nem él még 30 évesen is a szüleivel
de ezt nem fogom veled megvitatni a már említett okok miatt

This post was edited by xGurke on Nov 30 2013 07:13am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 30 2013 01:29pm
Quote (xGurke @ Nov 30 2013 01:13pm)
van jó pár ismerősöm, aki nem mérnök és nem milliomos, mégis képes eltartani magát és nem él még 30 évesen is a szüleivel
de ezt nem fogom veled megvitatni a már említett okok miatt


mert kidolgozza a belét
de mégis milyen élet az?!?! srsly
szabadideje van 2 azt kész
nyugidjat már nem éri meg mert böven elötte kipusztul a sok E142 termék miatt vagy ha el is éri lerobban a faszba és baszhatja a szabadidejét amit végre azzal tölthetne amivel szeretne mert mindene fáj
Go Back To Magyar Topic List
Prev18378388398408411214Next
Add Reply New Topic New Poll