Quote (xGurke @ Nov 30 2013 01:13pm)
van jó pár ismerősöm, aki nem mérnök és nem milliomos, mégis képes eltartani magát és nem él még 30 évesen is a szüleivel
de ezt nem fogom veled megvitatni a már említett okok miatt
mert kidolgozza a belét
de mégis milyen élet az?!?! srsly
szabadideje van 2 azt kész
nyugidjat már nem éri meg mert böven elötte kipusztul a sok E142 termék miatt vagy ha el is éri lerobban a faszba és baszhatja a szabadidejét amit végre azzal tölthetne amivel szeretne mert mindene fáj