d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev182838485861214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 2 2010 03:22pm
na most lenne nekem 1 kérdésem.

most vásárolok az interneten photoshop cs4-t.

Adobe PhotoShop CS4 11.0 Extended Magyar - 2.19 Gb - okj
Photoshop CS4 Extended (CZ-HU-PL-RO-RU-TR-UA) + onOne Plug-In Suite 4.5 DVD [by fotzegeil] - 3.76 Gb - gondolom a sok nyelv meg plugin miatt ennyivel nagyobb
Photoshop CS4 Portable - 56.6 Mb

??????????????????????? WTF
és kommentekben azt írják, hogy ez ugyanaz, mint a 2 gigás cs4
HOW COME?
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 2 2010 03:26pm
Quote (farki @ 2 Jan 2010 22:22)
na most lenne nekem 1 kérdésem.

most vásárolok az interneten photoshop cs4-t.

Adobe PhotoShop CS4 11.0 Extended Magyar - 2.19 Gb - okj
Photoshop CS4 Extended (CZ-HU-PL-RO-RU-TR-UA) + onOne Plug-In Suite 4.5 DVD [by fotzegeil]  - 3.76 Gb - gondolom a sok nyelv meg plugin miatt ennyivel nagyobb
Photoshop CS4 Portable - 56.6 Mb

??????????????????????? WTF
és kommentekben azt írják, hogy ez ugyanaz, mint a 2 gigás cs4
HOW COME?


énis portable-t vettem, teljesen jol müxik, dreamweaverböl is ilyen pár megás portable szarom van, és elégedett vagyok vele
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 2 2010 03:34pm
Quote (farki @ 2 Jan 2010 22:22)
na most lenne nekem 1 kérdésem.

most vásárolok az interneten photoshop cs4-t.

Adobe PhotoShop CS4 11.0 Extended Magyar - 2.19 Gb - okj
Photoshop CS4 Extended (CZ-HU-PL-RO-RU-TR-UA) + onOne Plug-In Suite 4.5 DVD [by fotzegeil]  - 3.76 Gb - gondolom a sok nyelv meg plugin miatt ennyivel nagyobb
Photoshop CS4 Portable - 56.6 Mb

??????????????????????? WTF
és kommentekben azt írják, hogy ez ugyanaz, mint a 2 gigás cs4
HOW COME?


Hát nekem sok baj volt vele, meghalikolt állandóan meg stb, fontokat se lehet bele telepíteni, szóval nemtom. :unsure:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 2 2010 03:34pm
Quote (farki @ Jan 2 2010 10:22pm)
na most lenne nekem 1 kérdésem.

most vásárolok az interneten photoshop cs4-t.

Adobe PhotoShop CS4 11.0 Extended Magyar - 2.19 Gb - okj
Photoshop CS4 Extended (CZ-HU-PL-RO-RU-TR-UA) + onOne Plug-In Suite 4.5 DVD [by fotzegeil]  - 3.76 Gb - gondolom a sok nyelv meg plugin miatt ennyivel nagyobb
Photoshop CS4 Portable - 56.6 Mb

??????????????????????? WTF
és kommentekben azt írják, hogy ez ugyanaz, mint a 2 gigás cs4
HOW COME?


cs3>
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 2 2010 03:39pm
Quote (ElCapitano @ Jan 2 2010 09:34pm)
Hát nekem sok baj volt vele, meghalikolt állandóan meg stb, fontokat se lehet bele telepíteni, szóval nemtom. :unsure:


fontokat a wondowsba kell telepiteni , nem psbe, ugy tudom, én is portable cs4et használok, mondjuk az ugy volt portable hogy ~70mb letöltve aztán az egy telepito volt, de telepites utan se lett tobb 2-300 meganal, ami meg belefer portable méretbe szerintem

This post was edited by kuzdithom on Jan 2 2010 03:41pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 2 2010 04:10pm
Quote (ElCapitano @ 2 Jan 2010 22:34)
Hát nekem sok baj volt vele, meghalikolt állandóan meg stb, fontokat se lehet bele telepíteni, szóval nemtom. :unsure:


nekemisolyanvan és 43534634 fontot tettem bele,meg brusht is.

szóval kapitánygeci fail :C
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 2 2010 04:13pm
Quote (H4xooR @ Jan 2 2010 10:10pm)
nekemisolyanvan és 43534634 fontot tettem bele,meg brusht is.

szóval kapitánygeci fail :C


na igen, a brusht meg nem copypastel telepited, hanem brushoknál loadolod, és az én ps em is tökéletesen alkalmas rá :D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 2 2010 04:17pm
hát a cs4 nem akart vmiért feltelepülni, de megtaláltam a cs2-t régi vinyómon, ez meg felment 2,5 perc alatt lól
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2010 04:32pm
Megéri felrakni valami modosított xp-t vagy az orignal a legjobb ?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 2 2010 04:33pm
Quote (Occasional_Other @ 2 Jan 2010 23:32)
Megéri felrakni valami modosított xp-t vagy az orignal a legjobb ?


Hát én azért szeretem a haxoltakat mert nem kell egyesével felrakni minden programot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev182838485861214Next
Add Reply New Topic New Poll