Quote (ElCapitano @ Jan 2 2010 09:34pm)
Hát nekem sok baj volt vele, meghalikolt állandóan meg stb, fontokat se lehet bele telepíteni, szóval nemtom.

fontokat a wondowsba kell telepiteni , nem psbe, ugy tudom, én is portable cs4et használok, mondjuk az ugy volt portable hogy ~70mb letöltve aztán az egy telepito volt, de telepites utan se lett tobb 2-300 meganal, ami meg belefer portable méretbe szerintem
This post was edited by kuzdithom on Jan 2 2010 03:41pm