☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
81
82
83
84
85
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312132
Replies: 12134
Track Topic
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#821
Jan 2 2010 06:47am
Quote (bavar01 @ 2 Jan 2010 13:25)
Jelszavassá akarok tenni 1 mappát,
jobb klikk "Megosztás és biztonság" -ban
és ezután hol tudom beállitani?
előre is thx
Sehol. XP nem tud ilyet. Kell hozzá külön program.
Fanka
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold
:
4,937.23
#822
Jan 2 2010 07:37am
valaki VPOP3 tutorialt tudna linkelni? lehetöleg egy magyar nyelvü leirás kéne, mail szervert csinálnék
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#823
Jan 2 2010 08:08am
Quote (Genthor @ Jan 2 2010 01:47pm)
Sehol. XP nem tud ilyet. Kell hozzá külön program.
És milyen program?
gerx03
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold
:
7,833.05
#824
Jan 2 2010 08:45am
Quote (Vismajor @ 2 Jan 2010 15:08)
És milyen program?
például ez
http://www.fspro.net/hide-folders-xp
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#825
Jan 2 2010 08:46am
Quote (Fanka @ Jan 2 2010 02:37pm)
valaki VPOP3 tutorialt tudna linkelni? lehetöleg egy magyar nyelvü leirás kéne, mail szervert csinálnék
ha vpop akkor genthor segít
Fanka
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold
:
4,937.23
#826
Jan 2 2010 08:47am
Quote (Vharimatras @ 2 Jan 2010 15:46)
ha vpop akkor genthor segít
ugy legyen
Occasional_Other
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold
:
0.00
#827
Jan 2 2010 09:55am
valahogy meg lehet oldani, hogy win7-et boot cd kiirása nélkül rakjam fel ?
Fanka
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold
:
4,937.23
#828
Jan 2 2010 10:40am
Quote (Occasional_Other @ 2 Jan 2010 16:55)
valahogy meg lehet oldani, hogy win7-et boot cd kiirása nélkül rakjam fel ?
pen drive-ra, vagy külsö vinyora felrakod a telepitöt, és utána a belsö vinyora telepitesz
Fanka
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold
:
4,937.23
#829
Jan 2 2010 01:19pm
Quote (Fanka @ 2 Jan 2010 14:37)
valaki VPOP3 tutorialt tudna linkelni? lehetöleg egy magyar nyelvü leirás kéne, mail szervert csinálnék
valaki pls, gugli nem a barátom a témában
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#830
Jan 2 2010 01:21pm
Quote (Fanka @ 2 Jan 2010 20:19)
valaki pls, gugli nem a barátom a témában
Nem találtam magyar nyelvű leírást sry.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
81
82
83
84
85
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact