d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev181828384851214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 2 2010 06:47am
Quote (bavar01 @ 2 Jan 2010 13:25)
Jelszavassá akarok tenni 1 mappát,
jobb klikk "Megosztás és  biztonság" -ban
és ezután hol tudom beállitani?

előre is thx


Sehol. XP nem tud ilyet. Kell hozzá külön program.
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 2 2010 07:37am
valaki VPOP3 tutorialt tudna linkelni? lehetöleg egy magyar nyelvü leirás kéne, mail szervert csinálnék
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 2 2010 08:08am
Quote (Genthor @ Jan 2 2010 01:47pm)
Sehol. XP nem tud ilyet. Kell hozzá külön program.


És milyen program?
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Jan 2 2010 08:45am
Quote (Vismajor @ 2 Jan 2010 15:08)
És milyen program?


például ez
http://www.fspro.net/hide-folders-xp
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 2 2010 08:46am
Quote (Fanka @ Jan 2 2010 02:37pm)
valaki VPOP3 tutorialt tudna linkelni? lehetöleg egy magyar nyelvü leirás kéne, mail szervert csinálnék


ha vpop akkor genthor segít :D
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 2 2010 08:47am
Quote (Vharimatras @ 2 Jan 2010 15:46)
ha vpop akkor genthor segít :D


ugy legyen :)
Banned
Posts: 480
Joined: Dec 28 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2010 09:55am
valahogy meg lehet oldani, hogy win7-et boot cd kiirása nélkül rakjam fel ?
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 2 2010 10:40am
Quote (Occasional_Other @ 2 Jan 2010 16:55)
valahogy meg lehet oldani, hogy win7-et boot cd kiirása nélkül rakjam fel ?


pen drive-ra, vagy külsö vinyora felrakod a telepitöt, és utána a belsö vinyora telepitesz
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 2 2010 01:19pm
Quote (Fanka @ 2 Jan 2010 14:37)
valaki VPOP3 tutorialt tudna linkelni? lehetöleg egy magyar nyelvü leirás kéne, mail szervert csinálnék


valaki pls, gugli nem a barátom a témában :(
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 2 2010 01:21pm
Quote (Fanka @ 2 Jan 2010 20:19)
valaki pls, gugli nem a barátom a témában :(


Nem találtam magyar nyelvű leírást sry.
Go Back To Magyar Topic List
Prev181828384851214Next
Add Reply New Topic New Poll