Quote (Nerz8 @ 1 Jan 2010 14:39)
miért van az, hogy ftp-ről töltök egy fájlt total commanderrel, akkor alig akar jönni, ilyen 10kb/s sebességgel jön. viszont ha ugyanezt a fájlt böngészőből töltöm le, akkor meg minden oké, gyorsan szedi.
(tc-ben be van pipálva a "passzív mód mint böngészőben")
mert fellepsz az ftp-re user/passal, es az ingyenes szolgalatok (atw,uw,extra) 10kb/sben korlatozzak a letoltest.