d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev180818283841214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 30 2009 02:20pm
kéne nekem playstation 1 emulator. valaki tud valami jót?
Member
Posts: 1,304
Joined: Jul 8 2009
Gold: 1,300.00
Dec 30 2009 02:55pm
Quote (Nerz8 @ 30 Dec 2009 21:20)
kéne nekem playstation 1 emulator. valaki tud valami jót?


ePSXe_ nekem megy vele minden
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 30 2009 05:10pm
Quote (coliii @ 30 Dec 2009 21:55)
ePSXe_ nekem megy vele minden


ja, megoldottam, de azért thx.
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 31 2009 04:46am
Nemrég kezembe kerűlt egy hófehér C64-es gép kazetta és lemezolvasóval,dobozban minden,eredeti lemezekkel és kazettákkal.... :wub:

A baj hogy a tv tunneremen nem tudom behozni jól a képet mert csak előreprogramozott csatornák vannak,"hangolni nem lehet" csak régiót választani :(
Valakinek ötlete? RF átalakítóval menni fog?
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 31 2009 06:57am
hogy tudok ps-ben maskra beilleszteni egy képet? a maszkra nyomom, ctrl v és mindig uj layert ad hozzá, nem pedig a maszkra masolja be :(

/e megvan, alt+click :D

This post was edited by kuzdithom on Dec 31 2009 06:57am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 1 2010 07:39am
miért van az, hogy ftp-ről töltök egy fájlt total commanderrel, akkor alig akar jönni, ilyen 10kb/s sebességgel jön. viszont ha ugyanezt a fájlt böngészőből töltöm le, akkor meg minden oké, gyorsan szedi.

(tc-ben be van pipálva a "passzív mód mint böngészőben")
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jan 1 2010 01:46pm
Quote (hun_jozef @ 31 Dec 2009 11:46)
Nemrég kezembe kerűlt egy hófehér C64-es gép kazetta és lemezolvasóval,dobozban minden,eredeti lemezekkel és kazettákkal.... :wub:

A baj hogy a tv tunneremen nem tudom behozni jól a képet mert csak előreprogramozott csatornák vannak,"hangolni nem lehet" csak régiót választani :(
Valakinek ötlete? RF átalakítóval menni fog?


játszhatnékom van,senkinek semmi ötlete?
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 1 2010 01:49pm
Quote (hun_jozef @ Jan 1 2010 08:46pm)
játszhatnékom van,senkinek semmi ötlete?




25-30k, nekem ilyenem van és lehet rajta finomhangolni.
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 1 2010 01:51pm
Quote (Nerz8 @ 1 Jan 2010 14:39)
miért van az, hogy ftp-ről töltök egy fájlt total commanderrel, akkor alig akar jönni, ilyen 10kb/s sebességgel jön. viszont ha ugyanezt a fájlt böngészőből töltöm le, akkor meg minden oké, gyorsan szedi.

(tc-ben be van pipálva a "passzív mód mint böngészőben")


mert fellepsz az ftp-re user/passal, es az ingyenes szolgalatok (atw,uw,extra) 10kb/sben korlatozzak a letoltest.
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jan 2 2010 06:25am
Jelszavassá akarok tenni 1 mappát,
jobb klikk "Megosztás és biztonság" -ban
és ezután hol tudom beállitani?

előre is thx
Go Back To Magyar Topic List
Prev180818283841214Next
Add Reply New Topic New Poll