☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
79
80
81
82
83
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312122
Replies: 12134
Track Topic
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#801
Dec 25 2009 12:07pm
Quote (Nerz8 @ 25 Dec 2009 19:04)
igen nagyonhttp://www.partyarcok.hu/hardforum/images/smilies/2004new-worthy.gif
már csak azt kéne kideríteni, hogy 7 vagy xp lenne jobb.
Én Xp-t használok és még jó darabig nem is fogok oprendszert cserélni. Nekem ez tökéletesen megfelel. Semmivel sem nyújt többet a 7-es, amiért lecserélném.
Hellbundo
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold
:
200.00
#802
Dec 28 2009 12:54pm
hogyan tudom megnézni xp-n hogy milyen programok voltak futtatva?
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#803
Dec 28 2009 01:36pm
Quote (Hellbundo @ 28 Dec 2009 20:54)
hogyan tudom megnézni xp-n hogy milyen programok voltak futtatva?
voltak vagy vannak, mert ami épp fut azt feladatkezelő, ctrl-alt-del
Hellbundo
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold
:
200.00
#804
Dec 28 2009 01:44pm
Quote (hedgehogsword @ 28 Dec 2009 20:36)
voltak vagy vannak, mert ami épp fut azt feladatkezelő, ctrl-alt-del
amik futtatva voltak
Fanka
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold
:
4,937.23
#805
Dec 28 2009 02:47pm
Quote (hedgehogsword @ 28 Dec 2009 20:36)
voltak vagy vannak, mert ami épp fut azt feladatkezelő, ctrl-alt-del
feladatkezelö tudtommal ctrl + shift + esc
Hellbundo
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold
:
200.00
#806
Dec 30 2009 06:13am
Quote (Fanka @ 28 Dec 2009 21:47)
feladatkezelö tudtommal ctrl + shift + esc
azis
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#807
Dec 30 2009 06:30am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 06:55pm)
egyébként érdemes felrakni a 7-et? jobb mint az xp?
persze: gyorsabb, felhasználóbarátabb, friss direktx verziók, 64 bites verzió norm támogatása és szebb is (ez nálam szempont h ne azt a ronda xpt kell bámulnom)
Bocek
Member
Posts: 3,028
Joined: Sep 6 2007
Gold
:
22.00
#808
Dec 30 2009 12:23pm
lelassult a netem :S plz help
4 mbit-es
400 kb/s le
40 kb/s fel
kellene lennie
most
150-160 le
18-20 fel
windowst raktam ujra(lehet egyáltalán ettöl?)
meg uj a virusirtom(ha kikapcsolom se lesz jobb)
mi lehet a prob?
petya_07
Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold
:
2,440.00
#809
Dec 30 2009 12:25pm
Quote (Bocek @ 30 Dec 2009 19:23)
lelassult a netem :S plz help
4 mbit-es
400 kb/s le
40 kb/s fel
kellene lennie
most
150-160 le
18-20 fel
windowst raktam ujra(lehet egyáltalán ettöl?)
meg uj a virusirtom(ha kikapcsolom se lesz jobb)
mi lehet a prob?
szolgáltatónál kopogj ilyennel
Bocek
Member
Posts: 3,028
Joined: Sep 6 2007
Gold
:
22.00
#810
Dec 30 2009 12:27pm
Quote (petya_07 @ Dec 30 2009 06:25pm)
szolgáltatónál kopogj ilyennel
szolgáltató váltig állitja hogy minden normális
többször is volt ien de akkor szoltak elöre h lehet gyenge lesz vagy egyáltalán nem lesz net de most nem csinalnak semmit
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
79
80
81
82
83
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact