d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev179808182831214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 25 2009 12:07pm
Quote (Nerz8 @ 25 Dec 2009 19:04)
igen nagyonhttp://www.partyarcok.hu/hardforum/images/smilies/2004new-worthy.gif

már csak azt kéne kideríteni, hogy 7 vagy xp lenne jobb.


Én Xp-t használok és még jó darabig nem is fogok oprendszert cserélni. Nekem ez tökéletesen megfelel. Semmivel sem nyújt többet a 7-es, amiért lecserélném.
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Dec 28 2009 12:54pm
hogyan tudom megnézni xp-n hogy milyen programok voltak futtatva?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 28 2009 01:36pm
Quote (Hellbundo @ 28 Dec 2009 20:54)
hogyan tudom megnézni xp-n hogy  milyen programok voltak futtatva?


voltak vagy vannak, mert ami épp fut azt feladatkezelő, ctrl-alt-del
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Dec 28 2009 01:44pm
Quote (hedgehogsword @ 28 Dec 2009 20:36)
voltak vagy vannak, mert ami épp fut azt feladatkezelő, ctrl-alt-del


amik futtatva voltak
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Dec 28 2009 02:47pm
Quote (hedgehogsword @ 28 Dec 2009 20:36)
voltak vagy vannak, mert ami épp fut azt feladatkezelő, ctrl-alt-del


feladatkezelö tudtommal ctrl + shift + esc
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Dec 30 2009 06:13am
Quote (Fanka @ 28 Dec 2009 21:47)
feladatkezelö tudtommal ctrl + shift + esc


azis :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 06:30am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 06:55pm)
egyébként érdemes felrakni a 7-et? jobb mint az xp?


persze: gyorsabb, felhasználóbarátabb, friss direktx verziók, 64 bites verzió norm támogatása és szebb is (ez nálam szempont h ne azt a ronda xpt kell bámulnom)
Member
Posts: 3,028
Joined: Sep 6 2007
Gold: 22.00
Dec 30 2009 12:23pm
lelassult a netem :S plz help

4 mbit-es
400 kb/s le
40 kb/s fel
kellene lennie

most

150-160 le
18-20 fel

windowst raktam ujra(lehet egyáltalán ettöl?)
meg uj a virusirtom(ha kikapcsolom se lesz jobb)

mi lehet a prob?
Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold: 2,440.00
Dec 30 2009 12:25pm
Quote (Bocek @ 30 Dec 2009 19:23)
lelassult a netem :S plz help

4 mbit-es
400 kb/s le
40 kb/s fel
kellene lennie

most

150-160 le
18-20 fel

windowst raktam ujra(lehet egyáltalán ettöl?)
meg uj a virusirtom(ha kikapcsolom se lesz jobb)

mi lehet a prob?


szolgáltatónál kopogj ilyennel
Member
Posts: 3,028
Joined: Sep 6 2007
Gold: 22.00
Dec 30 2009 12:27pm
Quote (petya_07 @ Dec 30 2009 06:25pm)
szolgáltatónál kopogj ilyennel


szolgáltató váltig állitja hogy minden normális

többször is volt ien de akkor szoltak elöre h lehet gyenge lesz vagy egyáltalán nem lesz net de most nem csinalnak semmit
Go Back To Magyar Topic List
Prev179808182831214Next
Add Reply New Topic New Poll