d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev178798081821214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 11:37am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 06:35pm)
hmm, szóval formáznom kéne legelőször?


Nem ártana. Linux és windows nem ugyanazt a filerendszert használja. Xp-nek/win7-nek NTFS kell.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 11:39am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 18:37)
Nem ártana. Linux és windows nem ugyanazt a filerendszert használja. Xp-nek/win7-nek NTFS kell.


és a formázást hogy tudnám megoldani?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 11:43am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 06:39pm)
és a formázást hogy tudnám megoldani?


Windows telepítő, amikor megkérdi hova telepítse a rendszert, tud formázni, particionálni stb, ami kell.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 11:47am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 18:43)
Windows telepítő, amikor megkérdi hova telepítse a rendszert, tud formázni, particionálni stb, ami kell.


csak a gond az, hogy odáig nem jutok el. kiírja, hogy windows telepítő + fájlok betöltése. szépen töltögeti a fájlokat és utána egyből kidobja a 'rendszer problémát talált' üzenetet :<
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 11:51am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 06:47pm)
csak a gond az, hogy odáig nem jutok el. kiírja, hogy windows telepítő + fájlok betöltése. szépen töltögeti a fájlokat és utána egyből kidobja a 'rendszer problémát talált' üzenetet :<


Akkor szerintem a telepítőlemez sérült vagy rosszul van megírva. Próbálkozz egy másik telepítőlemezzel.

Sajna mennem kell dolgozni, kitartás.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 11:52am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 18:51)
Akkor szerintem a telepítőlemez sérült vagy rosszul van megírva. Próbálkozz egy másik telepítőlemezzel.

Sajna mennem kell dolgozni, kitartás.


oké-oké, kösz a helpet.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 11:55am
egyébként érdemes felrakni a 7-et? jobb mint az xp?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 25 2009 11:58am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 18:51)
Akkor szerintem a telepítőlemez sérült vagy rosszul van megírva. Próbálkozz egy másik telepítőlemezzel.

Sajna mennem kell dolgozni, kitartás.


Not, sorry.

Ezt kell csinálni, már korábban is volt téma valakinél, törölni kell előbb a Linux partíciót, hogy normálisan lehessen dolgozni rajta MS oprendszerrel:

http://support.microsoft.com/kb/314458
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 12:04pm
Quote (Genthor @ 25 Dec 2009 18:58)
Not, sorry.

Ezt kell csinálni, már korábban is volt téma valakinél, törölni kell előbb a Linux partíciót, hogy normálisan lehessen dolgozni rajta MS oprendszerrel:

http://support.microsoft.com/kb/314458


igen nagyon

már csak azt kéne kideríteni, hogy 7 vagy xp lenne jobb.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 25 2009 12:04pm
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 07:04pm)
igen nagyonhttp://www.partyarcok.hu/hardforum/images/smilies/2004new-worthy.gif

már csak azt kéne kideríteni, hogy 7 vagy xp lenne jobb.


döntsön egy poll
Go Back To Magyar Topic List
Prev178798081821214Next
Add Reply New Topic New Poll