Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 05:50pm)
és xp-t, vagy vistát érdemesebb rá rakni? (pent. t4300, 250 gb, 3 gb ram, nvidia geforce g102m)
tudom láma kérdés, de hol találom meg a cd/dvdről való bootolást? 8d
Vistát fel ne rakd, Win7 ugyanazt tudja, csak feleannyi erőforrást zabál, sőt szerintem egyáltalán nem lassabb az xp-nél. A vista egy rakás szar...
CD-ről való bootolást a BIOS-ban tudod engedélyezni. Kell lennie egy enable/disable kapcsolónak, a boot sequence-ben pedig a boot ordert tudod beállítani. Értelemszerűen a CD/DVD legyen első a sorban, telepítés után pedig ki is kapcsolhatod, akkor nem pörgeti feleslegesen a lemezt minden indításnál.