☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Informatikai Kérdések
Prev
1
76
77
78
79
80
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 312078
Replies: 12134
Track Topic
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#771
Dec 25 2009 05:28am
Quote (b_daniel @ 25 Dec 2009 13:09)
rakj a fal meg a gép közé valamit
pl : takaró konvvektor etc
this story
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#772
Dec 25 2009 05:30am
Nekem meg bekapcsol a gép de van hogy 15-20
percet
is várni kell amire jelet kap a monitor, ha nyomok egy resetet megoldja a dolgot. Újra fogom rakni a gépet, csak szakmai szemmel érdekel, hogy mi okozhatja ezt.
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#773
Dec 25 2009 05:31am
Quote (ElCapitano @ Dec 25 2009 12:30pm)
Nekem meg bekapcsol a gép de van hogy 15-20
percet
is várni kell amire jelet kap a monitor, ha nyomok egy resetet megoldja a dolgot. Újra fogom rakni a gépet, csak szakmai szemmel érdekel, hogy mi okozhatja ezt.
hosszu a drot a monitorig.
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#774
Dec 25 2009 05:32am
Quote (TresholdOfUniverse @ 25 Dec 2009 13:31)
hosszu a drot a monitorig.
wb.
te is jó kurva régen nem postoltál már
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#775
Dec 25 2009 10:17am
kéne egy kis h4lp ASUS notebook-al kapcsolatban. aki tud, pm pls.
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#776
Dec 25 2009 10:19am
Quote (Nerz8 @ 25 Dec 2009 17:17)
kéne egy kis h4lp ASUS notebook-al kapcsolatban. aki tud, pm pls.
nehogy leírd
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#777
Dec 25 2009 10:44am
Quote (H4xooR @ 25 Dec 2009 17:19)
nehogy leírd
afasd, showder klubbot néztem, azért nem írtam le.
na szóval (ez 1 ablak) ASUS K50IN notebook-ra kéne valami oprendszert varázsolnom. gyárilag linuxot adtak hozzá, de inkább xp/vistát raknék rá. megoldható ez? vagy kénytelen vagyok linuxot használni?
ja meg még a cd/dvdről való bootolást se találtam meg T_T
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#778
Dec 25 2009 10:47am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 05:44pm)
afasd, showder klubbot néztem, azért nem írtam le.
na szóval (ez 1 ablak) ASUS K50IN notebook-ra kéne valami oprendszert varázsolnom. gyárilag linuxot adtak hozzá, de inkább xp/vistát raknék rá. megoldható ez? vagy kénytelen vagyok linuxot használni?
ja meg még a cd/dvdről való bootolást se találtam meg T_T
akármilyen oprendszer lehet rajta ^^
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#779
Dec 25 2009 10:50am
Quote (Vharimatras @ 25 Dec 2009 17:47)
akármilyen oprendszer lehet rajta ^^
és xp-t, vagy vistát érdemesebb rá rakni? (pent. t4300, 250 gb, 3 gb ram, nvidia geforce g102m)
tudom láma kérdés, de hol találom meg a cd/dvdről való bootolást? 8d
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#780
Dec 25 2009 10:51am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 05:50pm)
és xp-t, vagy vistát érdemesebb rá rakni? (pent. t4300, 250 gb, 3 gb ram, nvidia geforce g102m)
tudom láma kérdés, de hol találom meg a cd/dvdről való bootolást? 8d
biosban
egyébként sztem vagy win7 vagy xp64
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
76
77
78
79
80
1214
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact