d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev176777879801214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 25 2009 05:28am
Quote (b_daniel @ 25 Dec 2009 13:09)
rakj a fal meg a gép közé valamit
pl : takaró konvvektor etc


this story
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 05:30am
Nekem meg bekapcsol a gép de van hogy 15-20 percet is várni kell amire jelet kap a monitor, ha nyomok egy resetet megoldja a dolgot. Újra fogom rakni a gépet, csak szakmai szemmel érdekel, hogy mi okozhatja ezt.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 25 2009 05:31am
Quote (ElCapitano @ Dec 25 2009 12:30pm)
Nekem meg bekapcsol a gép de van hogy 15-20 percet is várni kell amire jelet kap a monitor, ha nyomok egy resetet megoldja a dolgot. Újra fogom rakni a gépet, csak szakmai szemmel érdekel, hogy mi okozhatja ezt.


hosszu a drot a monitorig.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 25 2009 05:32am
Quote (TresholdOfUniverse @ 25 Dec 2009 13:31)
hosszu a drot a monitorig.


wb.
te is jó kurva régen nem postoltál már
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 10:17am
kéne egy kis h4lp ASUS notebook-al kapcsolatban. aki tud, pm pls.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 25 2009 10:19am
Quote (Nerz8 @ 25 Dec 2009 17:17)
kéne egy kis h4lp ASUS notebook-al kapcsolatban. aki tud, pm pls.


nehogy leírd
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 10:44am
Quote (H4xooR @ 25 Dec 2009 17:19)
nehogy leírd


afasd, showder klubbot néztem, azért nem írtam le.

na szóval (ez 1 ablak) ASUS K50IN notebook-ra kéne valami oprendszert varázsolnom. gyárilag linuxot adtak hozzá, de inkább xp/vistát raknék rá. megoldható ez? vagy kénytelen vagyok linuxot használni?

ja meg még a cd/dvdről való bootolást se találtam meg T_T
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 25 2009 10:47am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 05:44pm)
afasd, showder klubbot néztem, azért nem írtam le.

na szóval (ez 1 ablak) ASUS K50IN notebook-ra kéne valami oprendszert varázsolnom. gyárilag linuxot adtak hozzá, de inkább xp/vistát raknék rá. megoldható ez? vagy kénytelen vagyok linuxot használni?

ja meg még a cd/dvdről való bootolást se találtam meg T_T


akármilyen oprendszer lehet rajta ^^
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2009 10:50am
Quote (Vharimatras @ 25 Dec 2009 17:47)
akármilyen oprendszer lehet rajta ^^


és xp-t, vagy vistát érdemesebb rá rakni? (pent. t4300, 250 gb, 3 gb ram, nvidia geforce g102m)

tudom láma kérdés, de hol találom meg a cd/dvdről való bootolást? 8d
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 25 2009 10:51am
Quote (Nerz8 @ Dec 25 2009 05:50pm)
és xp-t, vagy vistát érdemesebb rá rakni? (pent. t4300, 250 gb, 3 gb ram, nvidia geforce g102m)

tudom láma kérdés, de hol találom meg a cd/dvdről való bootolást? 8d


biosban

egyébként sztem vagy win7 vagy xp64
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879801214Next
Add Reply New Topic New Poll