d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev175767778791214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Dec 18 2009 02:28pm
Quote (farki @ 18 Dec 2009 18:31)
1. uninstall pidgin
2. install msn
3. ???
4. profit!


1. uninstall msn
2. install skype
3. ???
4. profit!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 22 2009 03:12am
naszoval ez 1 ablak..not

néha,mikor elindítom a gépet gondol egyet és lefagy,de olyan szinten hogy csak a reset segít. előbb is ez volt,de akkor még reset után,mikor keresné a winyót indításnál már ott megállt,mondom wtf.

de én arra gyanakszon,hogy a fal mellett van a gép,ami kicsit vékony,és szegény gép 0-1 fokig lehűl,aztán mikor bekapcsolom hirtelen meleg és beáll.

lehet belül ki kéne tisztítani. :wacko:
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 22 2009 04:05am
Quote (H4xooR @ 22 Dec 2009 11:12)
naszoval ez 1 ablak..not

néha,mikor elindítom a gépet gondol egyet és lefagy,de olyan szinten hogy csak a reset segít. előbb is ez volt,de akkor még reset után,mikor keresné a winyót indításnál már ott megállt,mondom wtf.

de én arra gyanakszon,hogy a fal mellett van a gép,ami kicsit vékony,és szegény gép 0-1 fokig lehűl,aztán mikor bekapcsolom hirtelen meleg és beáll.

lehet belül ki kéne tisztítani. :wacko:


kihűlt gépet nem szabad elindítani

nekem meg néha fogja magát a gép és újraindul indokolatlanul de úgy vettem észre ezt akkor csinálja mikor maxrgraf hd-n játszok pl assassins creed-del, szóval ha igénybe van véve oO
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Dec 22 2009 04:19am
Quote (hedgehogsword @ 22 Dec 2009 11:05)
kihűlt gépet nem szabad elindítani

nekem meg néha fogja magát a gép és újraindul indokolatlanul de úgy vettem észre ezt akkor csinálja mikor maxrgraf hd-n játszok pl assassins creed-del, szóval ha igénybe van véve oO


akkor mégis hogy oldjam meg? tél elejétől kezdve ne kapcsoljam ki? vagy melegítsem 1 pohár kakaóval?

This post was edited by H4xooR on Dec 22 2009 04:19am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 22 2009 04:27am
Quote (H4xooR @ 22 Dec 2009 12:19)
akkor mégis hogy oldjam meg? tél elejétől kezdve ne kapcsoljam ki? vagy melegítsem 1 pohár kakaóval?


nem tudom de minimum 15fokos legyen a gép mikor indítod
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 24 2009 07:11am
Bump.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 05:06am
Quote (Saou @ 18 Dec 2009 21:28)
1. uninstall msn
2. install skype
3. ???
4. profit!


1.uninstall skype
2. get a life
3. ???
4. profit
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 25 2009 05:07am
Quote (ElCapitano @ 25 Dec 2009 12:06)
1.uninstall skype
2. get a life
3. ???
4. profit


1. Uninstall life
2. do drugs
3. ???
4. profit!
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Dec 25 2009 05:09am
Quote (H4xooR @ 22 Dec 2009 11:19)
akkor mégis hogy oldjam meg? tél elejétől kezdve ne kapcsoljam ki? vagy melegítsem 1 pohár kakaóval?


rakj a fal meg a gép közé valamit
pl : takaró konvvektor etc
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 05:10am
Quote (Klontar @ 25 Dec 2009 12:07)
1. Uninstall life
2. do drugs
3. ???
4. profit!


drugs equal life soz
Go Back To Magyar Topic List
Prev175767778791214Next
Add Reply New Topic New Poll