Quote (H4xooR @ 22 Dec 2009 11:12)
naszoval ez 1 ablak..not
néha,mikor elindítom a gépet gondol egyet és lefagy,de olyan szinten hogy csak a reset segít. előbb is ez volt,de akkor még reset után,mikor keresné a winyót indításnál már ott megállt,mondom wtf.
de én arra gyanakszon,hogy a fal mellett van a gép,ami kicsit vékony,és szegény gép 0-1 fokig lehűl,aztán mikor bekapcsolom hirtelen meleg és beáll.
lehet belül ki kéne tisztítani.

kihűlt gépet nem szabad elindítani
nekem meg néha fogja magát a gép és újraindul indokolatlanul de úgy vettem észre ezt akkor csinálja mikor maxrgraf hd-n játszok pl assassins creed-del, szóval ha igénybe van véve oO