d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17287297307317321214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 22 2013 04:51pm
Quote (ZsDanee @ 23 Mar 2013 00:47)
this, köszi :D


mondjuk nem jutottál előrébb, mert olyat nem lehet kapni, mindenképpen kénytelen leszel 20-30k közöttit venni, mivel gyakorlatilag nincsen gyengébb eladó, ami elég erős... Egy hiánysáv van ott...

Meg mellé monitor, de ha jó neked a crt, vagy kicsi lcd, akkor az nem olyan drága.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 22 2013 09:54pm
Quote (Vismajor @ Mar 22 2013 06:48am)


igen, köszi
csak fingom sem volt merre kéne keresni
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 23 2013 03:35am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 22 2013 11:39pm)
nem, de ha valaki system req-re vásárol gépet, akkor valszeg nagyon árérzékeny.

Ha telik rá, akkor 4 magos u (energiatakarékos) jelű i7-t kell venni 16Gb rammal meg 7970-es VGAval, meg ugye két 256-os ssd raidbe. Hozzácsapni egy 4k 32" monitort. Lehetőleg eizo vagy mag márkából.


ha valaki system reqre vesz gépet, az nem árérzékeny, hanem hülye
minimal konfig annyit jelent hogy eljutsz a menüig kb..
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 23 2013 04:02am
Quote (szabika @ 23 Mar 2013 11:35)
ha valaki system reqre vesz gépet, az nem árérzékeny, hanem hülye
minimal konfig annyit jelent hogy eljutsz a menüig kb..


Nem a minimalra veszek, hanem a recommendedre. :)
A mostani gépemnél meg gyakorlatilag bármi jobb :D Netezésen meg lolon kívül meg másra nem használom, szóval bőven kielégítné az összes igényemet a gépekkel kapcsolatban.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 23 2013 05:15am
Quote (szabika @ 23 Mar 2013 11:35)
ha valaki system reqre vesz gépet, az nem árérzékeny, hanem hülye
minimal konfig annyit jelent hogy eljutsz a menüig kb..


recommended = highon 100%-osan fut.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 23 2013 05:17am
Quote (lacketto @ 23 Mar 2013 05:54)
igen, köszi
csak fingom sem volt merre kéne keresni


:D meg ne kerdezd tolem :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 23 2013 05:23am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 23 2013 12:15pm)
recommended = highon 100%-osan fut.


azt megnézném
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 23 2013 05:27am
Quote (szabika @ 23 Mar 2013 13:23)
azt megnézném


mit? Hogy a recommended konfigot erre a szintre lövik be?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 23 2013 05:29am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Mar 2013 13:27)
mit? Hogy a recommended konfigot erre a szintre lövik be?


én is úgy látom, hogy req-et jóval feljebbre lövik.
pl szerintem egy default msaa mar inkabb kimaxolt grafhoz tartozik
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 23 2013 09:15am
hogyan tudnam megnezni, hogy atm milyen laptopot használok pontosan? újratelepíteném, kellenének hozzá driverek meg minden. a papírjai nincsenek meg (nem az enyém a lpotp, összesen 3x volt a kezemben, anyuka gyorsan tönkretette)
Go Back To Magyar Topic List
Prev17287297307317321214Next
Add Reply New Topic New Poll