d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17257267277287291214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 19 2013 08:00pm
Quote (ecneB @ Mar 20 2013 02:24am)
én még játékra sem vettem nagy hasznát a nagyobb dpi-nek, pedig elég aktívan játszottam cs-t is. ergonómia >


igazad lehet, de én már nagyon megszoktam az elmúlt talán 6 vagy 7 évben, hogy az egeret 2k-ra állítva azaz maxon használom úgy hogy a windowsban az érzékenység pont a közepén van és nagyon fájna ha valami máshoz kellene hozzákszoknom
és persze WoT-ban pl császárság, ha tudok menet közben dpit állítani mert böngészni meg lőni meg mindent csinálni azon szoktam szóval maxon, míg a wotban ha lövök vagy cs-ben awp-vel vagyok, akkor a középsőn szoktam hasznáni 1200DPI körül
ha valami baszott precíz dolgot csinálok mondomén ps pl akkor a legalsóra teszem ami talán 800 lehet
mx518on + látom hogy vannak nyomogató gombok, de sehol egy árva darab és nem látok hasonlót kínálva :(
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 19 2013 08:24pm
http://3.ii.gl/D1mio6.png

ezt kapom google.comra youtubera. csomo oldal ezt dobja,help pls :F
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 19 2013 09:02pm
Quote (H4xooR @ 20 Mar 2013 04:24)
http://3.ii.gl/D1mio6.png

ezt kapom google.comra youtubera. csomo oldal ezt dobja,help pls :F


virus imo
hany bongeszovel probaltad?
ha unlockra huzod az egeret milyen linkre mutat? (ne bokj ra csak nezd a linket)

This post was edited by hedgehogsword on Mar 19 2013 09:03pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 19 2013 09:05pm
Quote (Eoghan @ 20 Mar 2013 02:52)
6-8K forint környékén milyen lézeres egeret javasoltok? csak új kell(kerestem mx518-ra, mert mindenhol azt istenítik, de csak használtan találtam egyelőre)
ha volna rajta ilyen sebességállító(dpi-váltó?) akkor az tök jó lenne, de szerintem az már 10K+ kategória
komoly fps játékkal nem játszom, így nincs szükség brutális felbontásra
ha tudna 1800-2000DPI, akkor tapsikolni fogok örömömben


lol
A4tech X7
ilyenem van és überfasza imo
3k dpi a teteje (állítható egész kicsiről), V-track, szeretem : )
~6k huf

/e sorry double

Quote (H4xooR @ 20 Mar 2013 05:07)
ugyanaz,mint az eredeti oldal pl google.com/local.html de már heggesztem a spybottal a c meghajtót. 3 éve nem használok vírusírtót sose volt bajom eddig. :<


3 év után már az oprendszer se fogja bánni ha újrateszik :D

This post was edited by hedgehogsword on Mar 19 2013 09:08pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 19 2013 09:07pm
Quote (hedgehogsword @ 20 Mar 2013 04:02)
virus imo
hany bongeszovel probaltad?
ha unlockra huzod az egeret milyen linkre mutat? (ne bokj ra csak nezd a linket)


ugyanaz,mint az eredeti oldal pl google.com/local.html de már heggesztem a spybottal a c meghajtót. 3 éve nem használok vírusírtót sose volt bajom eddig. :<
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 19 2013 09:10pm
Quote (hedgehogsword @ 20 Mar 2013 04:05)
lol
A4tech X7
ilyenem van és überfasza imo
3k dpi a teteje (állítható egész kicsiről), V-track, szeretem : )
~6k huf

/e sorry double



3 év után már az oprendszer se fogja bánni ha újrateszik :D


az oprendszer az nem 3 éves,csak én azóta nem használok ilyen realtime protectes vírusírtót.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 20 2013 10:57am
Quote (H4xooR @ 20 Mar 2013 03:24)
http://3.ii.gl/D1mio6.png

ezt kapom google.comra youtubera. csomo oldal ezt dobja,help pls :F


Rákerestem a szövegre, van egy oldal, amin pont ez (és csak ennyi) szerepel. Nem merem linkelni, nehogy picsánrúgjanak érte, devianciahakkokpontorg. A www.domaintools.com szerint valami román emberkéé az oldal.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 20 2013 03:06pm
Quote (H4xooR @ Mar 20 2013 02:24am)
http://3.ii.gl/D1mio6.png

ezt kapom google.comra youtubera. csomo oldal ezt dobja,help pls :F


system32/drivers/etc/hosts filet piszkalta meg szerintem, ebben tudsz domaint tarsitani iphez, szerepel itt a google, meg ezek az oldalak? ha igen, torold ki nyugodtan azokat a sorokat, akkor mar nem fog oda iranyitani. persze egy virusirtas se artana :p
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 21 2013 07:45am
gportalos emailem van jelenleg
megoldhato az hogy errol az emailrol atiranyitsa az uj hotmailes emailemre a kapott uzeneteket?
nem talaltam ilyen opciot de lehet hogy valaki tudja
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 21 2013 08:07am
Quote (GoreKnight9 @ Mar 21 2013 02:45pm)
gportalos emailem van jelenleg
megoldhato az hogy errol az emailrol atiranyitsa az uj hotmailes emailemre a kapott uzeneteket?
nem talaltam ilyen opciot de lehet hogy valaki tudja


Settings - Forwarding and POP / IMAP - Forward a copy of incoming mail to: XYZ
Go Back To Magyar Topic List
Prev17257267277287291214Next
Add Reply New Topic New Poll