d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17247257267277281214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 18 2013 05:58pm
Quote (szabika @ 18 Mar 2013 23:50)
nekem a hangikonra klikkelve a zöld sáv ilyen 30%ig megy ki max, hiába húzom fel 40ről akár max hangerőre is, nem lesz hangosabb.
engem is kiakaszt, de nem tudok mit tenni ellene (na jó de, fejhallgatóval hangosabb)

Nekem csak 1/10-ig megy fel.


Közben rájöttem, hogy az AC3 Filter valamiért nem működik, hiába húzogatom fel-le benne a hangerőcsúszkát.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Mar 19 2013 05:42am
Thunderbird alatt megoldhato az hogy egy bizonyos feladonak kulon mappat hozzak letre? Mappa meg van, de egyesevel kell atpakolnom a leveleket oda.
Az kene hogy alapbol oda helyezze, mint egyes webes levelezoknel. Pld hotmail
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 19 2013 11:14am
Quote (vtibor @ 19 Mar 2013 13:42)
Thunderbird alatt megoldhato az hogy egy bizonyos feladonak kulon mappat hozzak letre? Mappa meg van, de egyesevel kell atpakolnom a leveleket oda.
Az kene hogy alapbol oda helyezze, mint egyes webes levelezoknel. Pld hotmail


már nem használom, de tud ilyet. Nézz szét a menüben, tuti magától értetődő a beállítása.
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 19 2013 03:58pm
vettem egy usb hosszabbítót
1,5m eres
rádugom a usb merevlemezt, be se bootol
rádugom pendriveot, gyök kettővel másol át

remélem valami sugárzás biztos usb hosszabbítot sikerült vennem, ami annyira földelt, hogy a jel se megy át
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 19 2013 04:13pm
Quote (szabika @ 19 Mar 2013 23:58)
vettem egy usb hosszabbítót
1,5m eres
rádugom a usb merevlemezt, be se bootol
rádugom pendriveot, gyök kettővel másol át

remélem valami sugárzás biztos usb hosszabbítot sikerült vennem, ami annyira földelt, hogy a jel se megy át


1.5m-nek meg sem kellene kottyannia.

gondolom ha a kábel nélkül dugod rá, akkor mindkettő működik. Ebben az esetben sérült lehet a cucc.

Kb 5 méterig elég kell legyen egy sima árnyékolt usb kábel.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 19 2013 04:20pm
Egyébként annak mi lehet az oka, hogy a tabletemre max 1mb/seccel másol? Frissiteni kéne rajta az oprendszert?
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 19 2013 04:29pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 19 2013 11:13pm)
1.5m-nek meg sem kellene kottyannia.

gondolom ha a kábel nélkül dugod rá, akkor mindkettő működik. Ebben az esetben sérült lehet a cucc.

Kb 5 méterig elég kell legyen egy sima árnyékolt usb kábel.


jaja, láttam anno táblázatot róla én is hogy mennyit lassul a jel usb hosszabbítón
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 19 2013 04:36pm
Quote (szabika @ 20 Mar 2013 00:29)
jaja, láttam anno táblázatot róla én is hogy mennyit lassul a jel usb hosszabbítón


vegyél inkább aktív hubot. azzal biztosan jó lesz.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 19 2013 06:52pm
6-8K forint környékén milyen lézeres egeret javasoltok? csak új kell(kerestem mx518-ra, mert mindenhol azt istenítik, de csak használtan találtam egyelőre)
ha volna rajta ilyen sebességállító(dpi-váltó?) akkor az tök jó lenne, de szerintem az már 10K+ kategória
komoly fps játékkal nem játszom, így nincs szükség brutális felbontásra
ha tudna 1800-2000DPI, akkor tapsikolni fogok örömömben
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 19 2013 07:24pm
Quote (Eoghan @ 20 Mar 2013 02:52)
6-8K forint környékén milyen lézeres egeret javasoltok? csak új kell(kerestem mx518-ra, mert mindenhol azt istenítik, de csak használtan találtam egyelőre)
ha volna rajta ilyen sebességállító(dpi-váltó?) akkor az tök jó lenne, de szerintem az már 10K+ kategória
komoly fps játékkal nem játszom, így nincs szükség brutális felbontásra
ha tudna 1800-2000DPI, akkor tapsikolni fogok örömömben


én még játékra sem vettem nagy hasznát a nagyobb dpi-nek, pedig elég aktívan játszottam cs-t is. ergonómia >
Go Back To Magyar Topic List
Prev17247257267277281214Next
Add Reply New Topic New Poll