d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17227237247257261214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 7 2013 06:19pm
Quote (iFeelAlone @ 8 Mar 2013 00:48)
szarakodik a d2jsp.
Fent vagyok egész nap aztán hirtelen azt írja ki, hogy nem elérhető. Már harmadszor van ilyen, először egy napig nem tudtam feljönni. Másik browserrel sem jó, próbáltam pingelni parancssorból, úgy sem éri el. Csak úgy tudtam feljönni jsp-re, hogy google-ben rákerestem, ha a címsávba írom be, nem elérhető. Csak a jsp csinálja semmi más oldal. nao wat?


mindenkinél ezt csinálja. ez a jsp hibája.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 11 2013 11:10am
en ha nagyon nem akarom elhinni h el van baszodva egy oldal, megnezem a www.downforeveryoneorjustme.com/ oldalt
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 13 2013 07:55pm
20 gb a windows mappam
ez normalis? o.O

win7, 64 bit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2013 08:04pm
Quote (Flutter @ 14 Mar 2013 03:55)
20 gb a windows mappam
ez normalis? o.O

win7, 64 bit


igen
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 13 2013 08:05pm
Quote (Flutter @ Mar 14 2013 02:55am)
20 gb a windows mappam
ez normalis? o.O

win7, 64 bit


ja, még a tableteken is ekkora kb :D
nekem is akörül van a w7 és max fél éves a rendszer
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 13 2013 08:51pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 14 2013 03:04am)
igen


Quote (Eoghan @ Mar 14 2013 03:05am)
ja, még a tableteken is ekkora kb :D
nekem is akörül van a w7 és max fél éves a rendszer


k3k, ty
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 14 2013 12:20am
Quote (Flutter @ 14 Mar 2013 03:55)
20 gb a windows mappam
ez normalis? o.O

win7, 64 bit


enyem 30+ a visual studio altal felrakott vackok meg hasonlok miatt, es akarmit csinalok igy nem fer fel az ssd-mre az L2 :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 14 2013 03:37pm
letöröltem a hordozható vinyóról véletlen egy mappát, easy recovery progival vissza állítottam, de a 80%át(képek) nem tudja megjeleníteni a winfos
van rá esély, hogy más progival sikerül mekcsinálni? Haver elvileg ezzel a progival formatált meghajtóról hozott vissza fileokat elvileg
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 15 2013 09:16am
ma már 2x indult újra a gépem, nem tudom az okát, semmi sincs a felügyeleti eszközökben, hogy húú, ez hiba

20 percenként csinálja ezt

megnézzük 16:25 körül újraindul-e

csak újraindul, utána meg magától bekapcsol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 15 2013 05:04pm
tud valaki valami jó számológép appot windowsra?

Valami ehhez hasonló funkcionalitású kéne, ugyanilyen egyszerű kialakítással. Macerás minden szarhoz vagy elővenni, vagy matlabozni.

Go Back To Magyar Topic List
Prev17227237247257261214Next
Add Reply New Topic New Poll