Quote (iFeelAlone @ 8 Mar 2013 00:48)
szarakodik a d2jsp.
Fent vagyok egész nap aztán hirtelen azt írja ki, hogy nem elérhető. Már harmadszor van ilyen, először egy napig nem tudtam feljönni. Másik browserrel sem jó, próbáltam pingelni parancssorból, úgy sem éri el. Csak úgy tudtam feljönni jsp-re, hogy google-ben rákerestem, ha a címsávba írom be, nem elérhető. Csak a jsp csinálja semmi más oldal. nao wat?
mindenkinél ezt csinálja. ez a jsp hibája.