d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17217227237247251214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 5 2013 01:10pm
10k alatt tudnátok ajánlani valami használható 2.0 speakert? Asszonynak kellene.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 5 2013 03:34pm
Quote (-joey- @ 5 Mar 2013 20:10)
10k alatt tudnátok ajánlani valami használható 2.0 speakert? Asszonynak kellene.


Én teszkóban vettem tavaly Logitech-et, 10k alatt volt. Tök random speaker, melóban van rádugva a gépre.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 6 2013 04:45am
Quote (kuzdithom @ 5 Mar 2013 19:42)
cucc


áh közben már megoldottam

JSON.NET-el küldöm fel a jó nagy osztályt, ami minden objektum előfordulást egyszer küldd el, a többi esetben meg $ref = "szám"-ot

na ez megoldja a rekurzió problémáját, majd ezt a JScript oldalán parsolom object-be, majd lefuttatok egy saját kódot ami a $ref-eket kicseréli az igazi objektumra

= win!

végülis 2013-ban így kell ezt csinálni

hogy törném el kezét-lábát annak aki kitalálta
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 7 2013 04:19am
Quote (Anarkin @ Mar 6 2013 10:45am)
áh közben már megoldottam

JSON.NET-el küldöm fel a jó nagy osztályt, ami minden objektum előfordulást egyszer küldd el, a többi esetben meg $ref = "szám"-ot

na ez megoldja a rekurzió problémáját, majd ezt a JScript oldalán parsolom object-be, majd lefuttatok egy saját kódot ami a $ref-eket kicseréli az igazi objektumra

= win!

végülis 2013-ban így kell ezt csinálni

hogy törném el kezét-lábát annak aki kitalálta


szerintem a framework úgyis jsont csinál belőle, amiben alapjáraton le lehet irni bármit, csakúgy mint xmlben. a rekurziós probléma nem a jsonben van, hanem a metódusban ami jsont próbál csinálni belőle.
én annyit csináltam, hogy nem mondtam meg explicit hogy jsont adok vissza, mert amúgy is javascriptes objektum lesz belőle, szal gondolom valamikor van egy parseolós kör a dologban egyébként is.
hacsak nem xssre akarod használni ezt, akkor szerintem fölösleges erre a külön library, csak azért hogy le tudj írni egy return json-t.
persze ha valamit elbasztam, akkor szólj :D

This post was edited by kuzdithom on Mar 7 2013 04:21am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 7 2013 04:54am
Quote (kuzdithom @ 7 Mar 2013 11:19)
szerintem a framework úgyis jsont csinál belőle, amiben alapjáraton le lehet irni bármit, csakúgy mint xmlben. a rekurziós probléma nem a jsonben van, hanem a metódusban ami jsont próbál csinálni belőle.
én annyit csináltam, hogy nem mondtam meg explicit hogy jsont adok vissza, mert amúgy is javascriptes objektum lesz belőle, szal gondolom valamikor van egy parseolós kör a dologban egyébként is.
hacsak nem xssre akarod használni ezt, akkor szerintem fölösleges erre a külön library, csak azért hogy le tudj írni egy return json-t.
persze ha valamit elbasztam, akkor szólj :D


y, de az eredeti serializer hibával visszaköpi ha ilyet lát

http://james.newtonking.com/projects/json-net.aspx

ezt értettem json.net alatt :D alul van táblázat meg kép ("Serializes circular references: pipa, x, x") -- nem vagyok 3rd party híve, de ez oldotta meg
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 7 2013 12:30pm
Quote (kuzdithom @ Mar 3 2013 03:43pm)
nekem olyan problémám van, hogy 2 monitor nem akar működik egyszerre, de nem is akárhogy nem működik.
ha rá van dugva a két monitor bekapcsoláskor, akkor nem kap egyikse jelet, és baszhatom, akárhogy dugogatom ki-be.
ha menet közben dugom rá a másodikat, akkor megy faszán( menet közben = a bekapcsológomb megnyomása után, történjen ez a bios előtt vagy már bent windowsban)

mindkettő a videokártyába megy, az egyik hdmi-hdmi a másik vga-vga kábel + vga-dvi átalakítóval a kártyába

videokártya: ZOTAC ZT-60901-10M GTX660
alaplap: INTEL Core i7-3770
620-as táp

help :(


bump
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 7 2013 03:56pm
honnan a faszból lehet leszedni azt az imagesnapper progit amit mind használunk? A google valami miatt mindenféle szart ad, 10 oldal alatt nem adott egy jó linket...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2013 03:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Mar 2013 22:56)
honnan a faszból lehet leszedni azt az imagesnapper progit amit mind használunk? A google valami miatt mindenféle szart ad, 10 oldal alatt nem adott egy jó linket...


http://lmgtfy.com/?q=imgsnapper
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 7 2013 04:00pm
Quote (Rawen @ 7 Mar 2013 23:58)


mint írtam a google nem adta ki, de az volt a hiba, hogy imagesnapper-re kerestem... jah és kösz.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 7 2013 04:48pm
szarakodik a d2jsp.
Fent vagyok egész nap aztán hirtelen azt írja ki, hogy nem elérhető. Már harmadszor van ilyen, először egy napig nem tudtam feljönni. Másik browserrel sem jó, próbáltam pingelni parancssorból, úgy sem éri el. Csak úgy tudtam feljönni jsp-re, hogy google-ben rákerestem, ha a címsávba írom be, nem elérhető. Csak a jsp csinálja semmi más oldal. nao wat?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17217227237247251214Next
Add Reply New Topic New Poll