Quote (beni @ Feb 28 2013 01:50pm)
Milyen külső merevlemezt érdemes venni? (és hol?)
nekem van egy 300giga körül WD passportom. 20 rongy körül mozog talán
szeretem mert akkora mint egy kisebb mobiltelefon, simán zsebrevágható
ilyen micro,nano vagy fene tudja milyen pici usb csatis és egyetlen egy kábel kell hozzá
hátránya az, hogy azt vettem észre néhány régebbi gépnél, hogy nem hajlandó működni
akár elől, akár hátul, ha rádugom usbre a winyót, akkor csak felpörög, kattan, leáll. pár mp múlva felpörög, kattan, leáll
windows nem is érzékeli, hogy rá lenne dugva, bios se. és ezt ismétli.
laptopomon, asztali gépemen gond nélkül megy
nem tudom mi a magyarázat erre, de ha régebbi gépekkel akarod használni akkor nem biztos, hogy jó vásár