d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17197207217227231214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 26 2013 01:13pm
Quote (Genthor @ 26 Feb 2013 19:40)
Rendes ez az OCZ, volt a csomagban egy ilyen matrica. (Persze nem ekkora méretben.) Mondjuk egy SATA kábelnek jobban örülne az emberfia.

http://www.ocztechnology.com/images/I_love_my_SSD_sticker_clear.png


Azt az alaplaphoz szokták adni. Ez valami miatt már nagyon régóta így szokás.

Quote (Vismajor @ 26 Feb 2013 19:42)
Enyémbe sem volt sata kábel, furcsálltam is
Bezzeg matrica az enyémbe is volt...


Komoly harcokat vívok magammal, hogy belekössek-e a lehagyott "n" betűk miatt a hozzászólásodba, de próbálom megállni.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 26 2013 01:41pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 26 2013 08:13pm)
Azt az alaplaphoz szokták adni. Ez valami miatt már nagyon régóta így szokás.



Komoly harcokat vívok magammal, hogy belekössek-e a lehagyott "n" betűk miatt a hozzászólásodba, de próbálom megállni.


jaj, ja, ez ilyen fogyatékosságom, rá kell gyúrnom mint a "deviszontokra"
Member
Posts: 32,644
Joined: Sep 14 2007
Gold: 45.00
Feb 27 2013 03:37pm
Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Van nekem egy IDE csatlakozós winyóm. Szeretném Rákötni a pc re. Mivel csak Sata-t kezeli az alaplap így vettem egy SATA-IDE adaptert (oda-vissza). Sem bioszban sem winben nem látom a winyót. De az adaptert felismerte a feladatkezelő.
Ebben tudnátok nekem segíteni? előre is THX
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 27 2013 03:41pm
Quote (moya @ Feb 27 2013 10:37pm)
Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Van nekem egy IDE csatlakozós winyóm. Szeretném Rákötni a pc re. Mivel csak Sata-t kezeli az alaplap így vettem egy SATA-IDE adaptert (oda-vissza). Sem bioszban sem winben nem látom a winyót. De az adaptert felismerte a feladatkezelő.
Ebben tudnátok nekem segíteni? előre is THX


dugd bele egy IDE-s alaplapba adapter nélkül, ha ott se jó, akkor szar a vinyó
dugd bele adapterrel, ha nem jó, az adapter szar
dugd bele adapterrel, ha jó, akkor mindkettő jó, és akkor a géped a szar
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 27 2013 03:57pm
Quote (moya @ 27 Feb 2013 22:37)
Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Van nekem egy IDE csatlakozós winyóm. Szeretném Rákötni a pc re. Mivel csak Sata-t kezeli az alaplap így vettem egy SATA-IDE adaptert (oda-vissza). Sem bioszban sem winben nem látom a winyót. De az adaptert felismerte a feladatkezelő.
Ebben tudnátok nekem segíteni? előre is THX


http://mattpettengill.net/?p=15
Member
Posts: 32,644
Joined: Sep 14 2007
Gold: 45.00
Feb 27 2013 04:04pm
Quote (Vismajor @ 27 Feb 2013 23:41)
dugd bele egy IDE-s alaplapba adapter nélkül, ha ott se jó, akkor szar a vinyó
dugd bele adapterrel, ha nem jó, az adapter szar
dugd bele adapterrel, ha jó, akkor mindkettő jó, és akkor a géped a szar


ahol vettem az adapter ott a pc muksó kipróbálta a winyót és működött

Quote (Genthor @ 27 Feb 2013 23:57)


nem müxik így sem. a winyón csak Master=on Slave=OFF Cable select up to 32bg jumper lehetőség van. az Adapteren Meg 2 master/single ugyan ez Slave és Cable select :/

This post was edited by moya on Feb 27 2013 04:20pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 27 2013 04:26pm
tfw beszarófélben van a vga-d (összeomló kép, textúrahibák) és rájössz hogy 1 hét múlva lejár a garancia
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 27 2013 05:22pm
Quote (fahrii @ Feb 27 2013 11:26pm)
tfw beszarófélben van a vga-d (összeomló kép, textúrahibák) és rájössz hogy 1 hét múlva lejár a garancia


asus vga 2nappal gari előtt állt meg ^^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 28 2013 03:02am
Quote (szabika @ 28 Feb 2013 01:22)
asus vga 2nappal gari előtt állt meg ^^


és pont péntek volt...? xd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 28 2013 06:50am
Milyen külső merevlemezt érdemes venni? (és hol?)
Go Back To Magyar Topic List
Prev17197207217227231214Next
Add Reply New Topic New Poll