Quote (moya @ Feb 27 2013 10:37pm)
Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Van nekem egy IDE csatlakozós winyóm. Szeretném Rákötni a pc re. Mivel csak Sata-t kezeli az alaplap így vettem egy SATA-IDE adaptert (oda-vissza). Sem bioszban sem winben nem látom a winyót. De az adaptert felismerte a feladatkezelő.
Ebben tudnátok nekem segíteni? előre is THX
dugd bele egy IDE-s alaplapba adapter nélkül, ha ott se jó, akkor szar a vinyó
dugd bele adapterrel, ha nem jó, az adapter szar
dugd bele adapterrel, ha jó, akkor mindkettő jó, és akkor a géped a szar