Quote (kuzdithom @ 20 Feb 2013 18:56)
itt az ideje egy win8nak 
ontopic: nekem ocz vertex3 van, ezt ajanlotta mindenki amikor vettem,es faszan mukodik. ahogy neztem arertek aranyban nemrossz, abszolut mercevel meg kozepes az ara
Azok a csempék marhára nem tetszenek.

Quote (CyberPunk666 @ 20 Feb 2013 19:07)
akkor ne legyen samsung, de én az MLC-ből nem engednék.
OCZ i choose you. A gyártó honlapja szerint ez MLC-s:
http://ipon.hu/webshop/product/ocz_120gb_sata3_25_vertex_3_max_iops_vtx3mi_25sat3_120g/182460Btw mennyi helyet foglal egy Win7?