d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17157167177187191214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2013 02:54am
Quote (-joey- @ 15 Feb 2013 08:33)
Egy full egyszerű, de a legtöbb formátumot támogató audio lejátszó programnak mit javasolnátok?


foobar
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 15 2013 03:08am
Quote (Rawen @ Feb 15 2013 09:54am)
foobar


Köszönöm. Jónak tűnik.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2013 03:19am
Quote (-joey- @ 15 Feb 2013 10:08)
Köszönöm. Jónak tűnik.


Mindent lejátszik, nagyon minimális ram/cpu igény, teljes testreszabhatóság(mondjuk ahhoz, hogy ezt ki tudd használni, rá kell szánni némi időt meg utánanézni a dolgoknak).
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 18 2013 12:28pm
Rá kéne szánnom magam végre egy SSD-re. Iso tanácsok gyártó/típusra.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 18 2013 12:28pm
Quote (Genthor @ Feb 18 2013 07:28pm)
Rá kéne szánnom magam végre egy SSD-re. Iso tanácsok gyártó/típusra.


Samsung 840
830 ob jobb ha ég találsz chol eladót

This post was edited by Vismajor on Feb 18 2013 12:28pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 18 2013 01:49pm
Quote (Vismajor @ Feb 18 2013 07:28pm)
Samsung 840
830 ob jobb ha ég találsz chol eladót


Úgyérted OCZ/Intel/Kingston?

Sose vennék Samsung háttértárat ha már lehet specializálódott bagázst venni.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 18 2013 01:52pm
Quote (szabika @ 18 Feb 2013 21:49)
Úgyérted  OCZ/Intel/Kingston?

Sose vennék Samsung háttértárat ha már lehet specializálódott bagázst venni.


ssdben a samsung teljesen jó. pláne, hogy a specializálódott bagázsok felének a samsung gyártja a lapkákat...

Ha ssd, memória vagy tv/monitor kell, akkor a samsung jó választás.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 19 2013 11:26am
Ty guys.


Quote (Vismajor @ 18 Feb 2013 19:28)
Samsung 840
830 ob jobb ha ég találsz chol eladót

Ezt nem tudom dekódolni.


Quote (szabika @ 18 Feb 2013 20:49)
Úgyérted  OCZ/Intel/Kingston?

Sose vennék Samsung háttértárat ha már lehet specializálódott bagázst venni.

Eddig csak Samsung merevlemezeim voltak, soha nem volt semmi baj velük.


Quote (CyberPunk666 @ 18 Feb 2013 20:52)
ssdben a samsung teljesen jó. pláne, hogy a specializálódott bagázsok felének a samsung gyártja a lapkákat...

Ha ssd, memória vagy tv/monitor kell, akkor a samsung jó választás.

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 19 2013 11:58am
Quote (Genthor @ Feb 19 2013 06:26pm)
Ty guys.



Ezt nem tudom dekódolni.



Eddig csak Samsung merevlemezeim voltak, soha nem volt semmi baj velük.


830 obv jobb, ha még találsz hol eladhatót
Mert a 840 már TLC teknikkel lett legyártva, aminek a cella újraírása negyede az MLCnek(1000 vs 4000). Obv még ígyis (normális felhaszálás mellett) 50 év a szabatossága, de ártnai nem árt... meg mondjuk ha nem sürgős én várnék vele még kicsit, ha a TLC táján nem lesz egyeduralkodó a samu és a többiek is elkezdik gyártani akkor majd lejjebb fog menni az ára, csak most még megteheti a samsung, hogy annyiért adják mint mások, és addig több rajta a profit
Ajánlott olvasmány: http://prohardver.hu/teszt/samsung_ssd_840_tripla_csavar/tlc_a_regi-uj_nand.html
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2013 01:44pm
azthinné az ember hogy a pubos mp beállítás kiszűrí a faszlámákat... tévedtem
a mai kedvenc a wiz gearbe öltözött rad star emeraldal telepakolt para 50+ monk
Go Back To Magyar Topic List
Prev17157167177187191214Next
Add Reply New Topic New Poll