Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2013 03:41pm)
többszáz oldal.
Azzal nincs gond, hogy képet hotkeyel lopó program. De nem akarom utána vagdosni az 1920*1080 képeket egyenként. Fullscreent bármivel le tudnék menteni.
Itt is inkább az a baj, hogy nem akarok 600 féle programot feltenni, mert tudom, hogy kurvasok a nagyon gagyin megírt köztük...
De akkor valszeg felrakok egy virtuális gépet... Csak ahhoz meg kéne w8 alatt működő

/e bazd meg még az ms vpc-s oldala sem tud a w8 létezéséről :facepalm:
w8ban van hyper-v alapból, nekem nagyon faszányosan működik.
de egyébként fut win8on a vmplayer is, ami ingyenes ugye.
nem próbáltam még, de szerintem a virtualbox is jáccik, az egyszerű mint egy krumpli
This post was edited by kuzdithom on Feb 13 2013 02:26am