d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17147157167177181214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 13 2013 02:26am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2013 03:41pm)
többszáz oldal.

Azzal nincs gond, hogy képet hotkeyel lopó program. De nem akarom utána vagdosni az 1920*1080 képeket egyenként. Fullscreent bármivel le tudnék menteni.

Itt is inkább az a baj, hogy nem akarok 600 féle programot feltenni, mert tudom, hogy kurvasok a nagyon gagyin megírt köztük...

De akkor valszeg felrakok egy virtuális gépet... Csak ahhoz meg kéne w8 alatt működő :D



/e bazd meg még az ms vpc-s oldala sem tud a w8 létezéséről :facepalm:


w8ban van hyper-v alapból, nekem nagyon faszányosan működik.
de egyébként fut win8on a vmplayer is, ami ingyenes ugye.
nem próbáltam még, de szerintem a virtualbox is jáccik, az egyszerű mint egy krumpli

This post was edited by kuzdithom on Feb 13 2013 02:26am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 13 2013 06:41pm
Quote (kuzdithom @ 13 Feb 2013 10:26)
w8ban van hyper-v alapból, nekem nagyon faszányosan működik.
de egyébként fut win8on a vmplayer is, ami ingyenes ugye.
nem próbáltam még, de szerintem a virtualbox is jáccik, az egyszerű mint egy krumpli


és nagyszerű :D elég durva dolgokat lehet vele csinálni
hyper-v nekem nem megy, mivel a win2008e2 is VPC-n fut :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 14 2013 07:33am
Kétmagos ATOM, integrált videokártya, 2 GB RAM gépre Win7 vagy XP SP3 menjen?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2013 07:35am
Quote (-joey- @ 14 Feb 2013 15:33)
Kétmagos ATOM, integrált videokártya, 2 GB RAM gépre Win7 vagy XP SP3 menjen?


w7
Az xp-t el kell felejteni, főleg ott ahol 1nél több mag van a processzoron.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 14 2013 07:36am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 14 2013 07:36am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 14 2013 02:35pm)
w7
Az xp-t el kell felejteni.


Thx. Én is inkább a Win7 felé hajlottam.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2013 07:40am
Quote (-joey- @ 14 Feb 2013 15:36)
Thx. Én is inkább a Win7 felé hajlottam.


haveromnak van egy auss EEEPC-je, szintén kétmagos atom és 2gb rammal, és tökéletesen folyamatosan fut rajta a hetes és azok a programok amikkel egy ilyen gép megbirkózik.

Annyi, hogy abban van egy nvidia ION, de az ritkán számít.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 14 2013 07:41am
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 14 2013 08:36am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 14 2013 01:35pm)
w7
Az xp-t el kell felejteni, főleg ott ahol 1nél több mag van a processzoron.


szinte szószerint ezt írtam volna
de akár win8at is megpróbálhatod egyébként

This post was edited by kuzdithom on Feb 14 2013 08:37am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2013 12:27pm
Két külön net egy számítógépen való "összefűzését" meg lehet oldani softwaresen? Nem akarok (nincs pénzem) 60 ezres routerre.
Meg milyen néven keressem ezt a témát?

Volt itt valami nagy hálózati rendszergazda, de már nem tudom ki volt az.


Btw az előbbi dolgot megoldotta egy ismerős és megcsinálta a könyv pdf változatát.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 14 2013 12:27pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 14 2013 01:10pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 14 2013 07:27pm)
Két külön net egy számítógépen való "összefűzését" meg lehet oldani softwaresen? Nem akarok (nincs pénzem) 60 ezres routerre.
Meg milyen néven keressem ezt a témát?

Volt itt valami nagy hálózati rendszergazda, de már nem tudom ki volt az.


Btw az előbbi dolgot megoldotta egy ismerős és megcsinálta a könyv pdf változatát.


merge vagy combine szavakkal keress rá az internet connectionre
http://www.ambot-ah.com/combine-2-internet-connections-with-windows-7-network-load-balancing-nlb/

ezt találtam első keresésre
erre gondolsz?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 15 2013 01:33am
Egy full egyszerű, de a legtöbb formátumot támogató audio lejátszó programnak mit javasolnátok?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17147157167177181214Next
Add Reply New Topic New Poll