Quote (CyberPunk666 @ Feb 12 2013 04:20pm)
nem jó, ez az adobe digital egy program, nem a böngészőben látom
Nekem egy olyan program kell mint az imgsnapper, csak két dologban legyen más. Ne kelljen képenként kijelölni a területet, hanem jegyezze meg és mindig arról a részről készítsen képet, a másik, hogy ne a netre küldje, hanem a gépre mentse le.
jaaaaa
olyat még sose láttam. ilyen streamelt pdfet eddig csak ilyen flashbe beágyazott szarban láttam a neten
ilyen appot nem ismerek. egyetlen ötletem az, hogy frapsot elindítod, ha lehet akkor nagyon alacsony fps értékkel elkezded rögzíteni a képernyőt, fél perc alatt végiglapozgatsz az oldalakon majd videószerkesztőben pillanatok alatt kiexportálod a képkockákat jpgbe és kész
ha ez nem járható, akkor azt próbálnám meg, hogy screenshot az egész képernyőről oldalanként majd azt hiszem adobe bridgben vagy valamiben láttam egy csávó gépén, hogy voltak ilyen mass-photo szerkesztési funkciók. kijelölt egy tucatot pl és megadta, hogy mindegyikből vágjon le jobbról balról xy pixelt