Quote (ecneB @ Feb 7 2013 02:44pm)
dunno, de d3-nak alig kell net. 800KB/s-kel szoktam szedni (max) es ha 4-500-ra van limitalva melle 14KB/s-es feltoltes es normalis pinggel megy d3.
Hát elhiszem, nekem meg 80 mb letöltési sebességem van, de inkább 90, de ha a hálozaton lévő 3 gépből csak 1en emgy a torrent ahol letölt egy 30 megás filet, a d3 már meghal
nem tudok chatelni, nem müködik az ah, kifagyok, nem lehet bezárni a diablot, etc
magár a ajátékmenetre semmi hatása sincs (lag nincs)
portforwardoltam a d3at meg a torrentet de adtam a szarnak egy pofont vele, ekkor ajánlották ezt a QoS systemet