d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17117127137147151214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Feb 7 2013 07:00am
az oke hogy elég lenne a sata2es sebesség is, de ugy latom egy sata3asat olcsobban meg tudok kapni ^^
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 7 2013 07:00am
Quote (qkatz @ Feb 7 2013 11:30am)
Sziasztok!

Megtelt a háttértárolom a gépemben, ugyhogy ideje beszereznem 1 ujat.

Ilyen alaplapom van:
http://ipon.hu/webshop/product/asus%5Fp8p67%5Fm%5Fpro%5Frev%5F3.0/174356

A gépemben jelenleg ez van:
http://ipon.hu/webshop/product/wd%5F1500gb%5Fcaviar%5Fblack%5F7200rpm%5F64mb%5Fsata3%5Fwd1502faex/172834

Mennyire fontos hogy 7200as fordulata legyen ennek is? bármilyen ötletet, javaslatot szivesen fogadok.

rövid nézelödés utan ezt szurtam ki magamnak:
http://ipon.hu/webshop/product/wd%5F2000gb%5Fcaviar%5Fgreen%5F5400rpm%5F64mb%5Fsata3%5Fwd20earx/178126


caviar greent én nem vennék, minek után egy időben tervezési hibásak voltak (talán az 1 terásakról derült ki?)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 7 2013 07:08am
Quote (qkatz @ 7 Feb 2013 15:00)
az oke hogy elég lenne a sata2es sebesség is, de ugy latom egy sata3asat olcsobban meg tudok kapni ^^


azt vedd amelyik olcsóbb, kompatibilisek és mind a kettővel ki tudod használni a maximális teljesítményt.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2013 07:26am
hálózati kapcsolatokon engedélyezve van a QoS, routerben is engedélyeztem, de hogy a fenébe tudom kalibrálni, hogy ha megy a d3 akkorpl nyomassa az összes sávszélességet neki?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 7 2013 07:44am
Quote (Vismajor @ 7 Feb 2013 15:26)
hálózati kapcsolatokon engedélyezve van a QoS, routerben is engedélyeztem, de hogy a fenébe tudom kalibrálni, hogy ha megy a d3 akkorpl nyomassa az összes sávszélességet neki?


dunno, de d3-nak alig kell net. 800KB/s-kel szoktam szedni (max) es ha 4-500-ra van limitalva melle 14KB/s-es feltoltes es normalis pinggel megy d3.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2013 07:50am
Quote (ecneB @ Feb 7 2013 02:44pm)
dunno, de d3-nak alig kell net. 800KB/s-kel szoktam szedni (max) es ha 4-500-ra van limitalva melle 14KB/s-es feltoltes es normalis pinggel megy d3.


Hát elhiszem, nekem meg 80 mb letöltési sebességem van, de inkább 90, de ha a hálozaton lévő 3 gépből csak 1en emgy a torrent ahol letölt egy 30 megás filet, a d3 már meghal
nem tudok chatelni, nem müködik az ah, kifagyok, nem lehet bezárni a diablot, etc
magár a ajátékmenetre semmi hatása sincs (lag nincs)
portforwardoltam a d3at meg a torrentet de adtam a szarnak egy pofont vele, ekkor ajánlották ezt a QoS systemet
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 7 2013 11:15am
Quote (Vismajor @ 7 Feb 2013 15:50)
Hát elhiszem, nekem meg 80 mb letöltési sebességem van, de inkább 90, de ha a hálozaton lévő 3 gépből csak 1en emgy a torrent ahol letölt egy 30 megás filet, a d3 már meghal
nem tudok chatelni, nem müködik az ah, kifagyok, nem lehet bezárni a diablot, etc
magár a ajátékmenetre semmi hatása sincs (lag nincs)
portforwardoltam a d3at meg a torrentet de adtam a szarnak egy pofont vele, ekkor ajánlották ezt  a QoS systemet


a qos nem egyszerű :d cisco routered van?


valaki esetleg tudja, hogy lehet secure VPN kapcsolatot létesíteni win server 2008re és win 7 között?
Member
Posts: 268
Joined: Feb 6 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2013 07:54am
2 napja mobilnetem van, idaig siman mukodott, de tegnap ota iszonyat belassult (korlatlan, szoval nem az adatforgalom a gond)... valami tipp? mindent kiprobaltam kb.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 9 2013 08:00am
Quote (peterthegreat1 @ 9 Feb 2013 15:54)
2 napja mobilnetem van, idaig siman mukodott, de tegnap ota iszonyat belassult (korlatlan, szoval nem az adatforgalom a gond)... valami tipp? mindent kiprobaltam kb.


hétvége + mobilnet = nincs net
Member
Posts: 268
Joined: Feb 6 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2013 08:04am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 9 2013 03:00pm)
hétvége + mobilnet =  nincs net


de tegnap pentek volt :D az egyik pillanatrol a masikra romlott el
Go Back To Magyar Topic List
Prev17117127137147151214Next
Add Reply New Topic New Poll