Quote (Vismajor @ 3 Feb 2013 23:09)
Ati hd 6950 mellett most egy amd 9650 phenom pörög 2.3 ghz, érdemes váltani fx 6300ra?(ehhez új lap+ram is kell)
mivel nekem is ilyen vga-m van elég egyszerűen ellenőrízni tudjuk hogy van e procilimit nálad (vagy csak tolsz egy tesztet és összedobod a kártyád netes eredményeivel)
Quote (CyberPunk666 @ 3 Feb 2013 23:17)
Különszedték a hagyományos procimagot két darabra, így kétszerakkora számot írnak rá, mint amennyi. De igen igazad van, 6 modul ami 3 teljes mag, de mégsem mert más a működés. Megy a számháború---
nekem is ez rémlett
This post was edited by fahrii on Feb 3 2013 04:19pm