d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17087097107117121214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2013 04:18pm
Quote (Vismajor @ 3 Feb 2013 23:09)
Ati hd 6950 mellett most egy amd 9650 phenom pörög 2.3 ghz, érdemes váltani fx 6300ra?(ehhez új lap+ram is kell)


mivel nekem is ilyen vga-m van elég egyszerűen ellenőrízni tudjuk hogy van e procilimit nálad (vagy csak tolsz egy tesztet és összedobod a kártyád netes eredményeivel)

Quote (CyberPunk666 @ 3 Feb 2013 23:17)
Különszedték a hagyományos procimagot két darabra, így kétszerakkora számot írnak rá, mint amennyi. De igen igazad van, 6 modul ami 3 teljes mag, de mégsem mert más a működés. Megy a számháború---


nekem is ez rémlett

This post was edited by fahrii on Feb 3 2013 04:19pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 3 2013 04:24pm
Quote (fahrii @ 4 Feb 2013 00:18)
mivel nekem is ilyen vga-m van elég egyszerűen ellenőrízni tudjuk hogy van e procilimit nálad (vagy csak tolsz egy tesztet és összedobod a kártyád netes eredményeivel)



nekem is ez rémlett


Én úgy ítéltem meg, hogy lapot, ramot és procit cserélni nem éri meg rá. Az nem kérdés, hogy a 2MB gyorsítótár nagyon lehúzza azt a procit... De egy fx8320 szerintem jobb választás lenne, ha már mindent cserélni kell.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2013 04:25pm
Átfutott az agyamon, hogy venni kéne használtan egy nvidia karit physxnek a közeljövőben. Bár nincs túl sok játék ami támogatná, szal igazából eléggé fölösleges lenne :/
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 3 2013 04:26pm
Quote (fahrii @ 4 Feb 2013 00:25)
Átfutott az agyamon, hogy venni kéne használtan egy nvidia karit physxnek a közeljövőben. Bár nincs túl sok játék ami támogatná, szal igazából eléggé fölösleges lenne :/


az nV még támogatja az ilyen hybrid physixet? Mert régen volt ilyen, de úgy tudtam megszüntették...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2013 04:28pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Feb 2013 23:26)
az nV még támogatja az ilyen hybrid physixet? Mert régen volt ilyen, de úgy tudtam megszüntették...


igen, jó ideje megszüntették, de van rá módszer amivel ki lehet trükközni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 3 2013 04:29pm
Quote (fahrii @ 4 Feb 2013 00:28)
igen, jó ideje megszüntették, de van rá módszer amivel ki lehet trükközni


Aki a célközönség lett volna az vett egy bivaly Ati-t, meg egy kis irodai nV-t xd. Kicsit fordítva sült el a dolog...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 3 2013 05:10pm
Tudom hogy ez nem price check topic, de egy kb ár érdekelne a mostani gépemre forintban, fontban, zimbabwei babszemben, szóval akármiben.

AMD X2 5000+, 2.6ghz
1GB DDR2 RAM
Galaxy Geforce 9500GT
ASUS M2N
250GB HDD


Kosz teso etc.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 3 2013 05:12pm
Quote (Smat @ 4 Feb 2013 01:10)
Tudom hogy ez nem price check topic, de egy kb ár érdekelne a mostani gépemre forintban, fontban, zimbabwei babszemben, szóval akármiben.

AMD X2 5000+, 2.6ghz
1GB DDR2 RAM
Galaxy Geforce 9500GT
ASUS M2N
250GB HDD


Kosz teso etc.


10k hufért árulnak ilyeneket. Mondjuk a kutya nem veszi...
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 3 2013 05:13pm
Quote (Smat @ Feb 4 2013 12:10am)
Tudom hogy ez nem price check topic, de egy kb ár érdekelne a mostani gépemre forintban, fontban, zimbabwei babszemben, szóval akármiben.

AMD X2 5000+, 2.6ghz
1GB DDR2 RAM
Galaxy Geforce 9500GT
ASUS M2N
250GB HDD


Kosz teso etc.


4GB ramot(2x2) 9000Ft-ért adtam el pár hónapja, szóval a ram árát már tudod
többit passzolom.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 3 2013 05:13pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Feb 2013 23:12)
10k hufért árulnak ilyeneket. Mondjuk a kutya nem veszi...


Ennyire lement az ára? :c
Pedig azt gondoltam egy picit több is kijöhet belőle és akkor kevesebbet kell az új géphez rakni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17087097107117121214Next
Add Reply New Topic New Poll