Quote (ecneB @ 3 Feb 2013 22:26)
mutter par ezer forintos netbookjan is van ilyen gyari visszaallitas :c
ettol fuggetlenul a cikktol en is fogtam a fejem..
Ez itt komplexebb, egy komplett rendszert állít vissza, lehet totális formázással, lehet csak a c-t, felteszi a drivereket és a multimédiacsomagokat is.
A sonynál egy csomagot kapsz, ez a jó szó. Van benne képnézegető, képkezelő, az új modellek mellé már egy csomóhoz kapsz pl sony vegas-t ingyen, meg egyéb ilyen hozzá való cuccokat, nem ismerem őket név szerint, de egy ~30k hufos csomag.
Ez az egész beépül a rendszerbe, integrálva van.
A sony valami olyasmit ad, mint az apple csak windows alapokon. Nem értheted, ha nem volt VAIO-d. A sony sok szar csinál, de a VAIO az odabasz. A leghalkabb és hidegebb lapokat csinálják. A sony premium display az egyik legjobb a piacon...
Szóval a felárért tesznek is valamit, persze akinek erre nincs igénye vagy szüksége annak drága.
A sonynál egy ilyen csomagot veszel, ott az adott gépre vannak optimalizálva a driverek (csak sony által kiadott driver telepíthető, pl nem rakhatod fel a gyári cataclystet, csak a sony által kiadottat).
Ha egy ladába merci motort akarsz tenni, ott is hegeszteni kell és mókolni, a jó működés pedig nem biztos. Ez is egy ilyen csomag. Nem kell megbontani.
Ha igen, akkor tudd, mit csinálsz. Amúgy ez nyilvánvalóan ilyen lejárató cikk próbál lenni.