d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17057067077087091214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 2 2013 01:20am
Quote (lacketto @ 2 Feb 2013 03:59)
mi van cp? sok volt a jaffa aztán kijött belőled a nyelvtan tanár? :D


Ő kérte, hogy valaki segítsen. Nem értem mi a gond.
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2013 02:04am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 2 2013 01:03am)
Oké, segítek.

A mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk.
A tönkremett az tönkrement helyesen.
A gépembe az azt jelenti, hogy valami most nincs benne és kívülről bele irányban mozog. Ha benne van, akkor a gépemben kifejezést kell használni.
Az nem ddr3 as, hanem ddr3-as, ilyenkor a kötőjel a megfelelő választás.
Az aida-ban és az e kérdőszócska szintén kötőjeles, tehát sikerült-e helyesen.
A nem baj külön írandó.

Szívesen máskor is.


nagy poén :thumbsup:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 2 2013 07:05am
Quote (DirtyDirty @ 2 Feb 2013 10:04)
nagy poén  :thumbsup:


mi nevetunk, te sirsz
raadasul mi duplan tesszuk, mert te meg mindig szopsz a geppel segitseg nelkul
nao whut?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 3 2013 06:57am
http://index.hu/tech/2013/02/03/szivas_windows_8/

CyberPunk666-nak érdekességképpen
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2013 07:00am
Quote (Eoghan @ 3 Feb 2013 13:57)
http://index.hu/tech/2013/02/03/szivas%5Fwindows%5F8/

CyberPunk666-nak érdekességképpen


index/10

első körbe én is rohadtul utáltam, de meg lehet szokni
én az új gépemen már win8at használok és teljesen jó
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 3 2013 08:02am
Quote (Eoghan @ 3 Feb 2013 13:57)
http://index.hu/tech/2013/02/03/szivas_windows_8/

CyberPunk666-nak érdekességképpen


Szánalmas cikk egy fogyatékostól aki azt hiszi, hogy azért mert ír valamit a windows 8-ról, már ért is hozzá.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 3 2013 08:20am
Quote (Eoghan @ 3 Feb 2013 14:57)
http://index.hu/tech/2013/02/03/szivas_windows_8/

CyberPunk666-nak érdekességképpen


az indexes tech cikkekről annyit, hogy múltkor a hivatkozott forrásokon az archívumban más adatot találtam, mint amit ők feltüntettek. Persze a ferdítés a saját igazukat próbálta igazolni. Biztos azt hiszik, hogy senki nem nézi meg...
Azért az egy elég durva szint, amikor a belinkelt forráson más van, mint ami a cikkben (minden adat torzítva lett a nekik megfelelő iránya).

most megnézem amit linkeltél, de erős fenntartásokkal.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 3 2013 08:24am
Quote (ace07 @ Feb 3 2013 03:02pm)
Szánalmas cikk egy fogyatékostól aki azt hiszi, hogy azért mert ír valamit a windows 8-ról, már ért is hozzá.


mire gondolsz?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 3 2013 08:33am
Istenem, ez egy idióta...

A VAIO laptopok speciálisak sok szempontból. Például csak a sony által kiadott driverek telepíthetőek, az adott egység gyártójának a drivere nem jó hozzá...

Tehát oda sony validált w8, vagy driver integrál w8 kell, hogy azonnal működjön is.

"összeakad a vírusirtóval, a tűzfallal, a videokártya driverével"

Talán nem kéne a régi rendszer alapsoftwaret új rendszerre telepíteni, nem egy vírusirtó még nem támogatja a w8t-.

"Kafka a bankban"
Ezt minden más cég is így csinálja, és a retardált bank a hibás. OTP esetén megy a dolog. Ráadásul ez wp8, mit keres ennél a cikknél? Vagy ez nem is w8 csak anti MS cikk? jah oké.

"A legnagyobb veszteség, hogy a Medieval II: Total Warban már Európa háromnegyede az enyém volt, ezt most buktam"

biztonsági mentés nélkül cseréli át a rendszer alapfájljait? Van még lejjebb?


Jah oké, közben rájött a sony vaio rendszer működésére. De azért amikor erre a pontra ért a cikk, itt illett volna kitörölni minden korábbit, hiszen ő is megállapította magáról, hogy egy retardált gyökér.

Még annyi, hogy ha nem a gyári sony wint használod, akkor a trükk a driverek telepítésének sorrendjében van, ugyan ezek a problémák egy sima w7 telepítésnél is előjönnek, Csak tudni kell hogyan csináld. Ez nem w8, vagy Ms feature, hanem sony.
Mivel volt sony VAIOm pontosan tudom és elsőkézből állítom, hogy ez a sony rendszer miatt van. Én is telepítettem tiszta wint a VAIOmra és mindent működésre tudtam bírni a megfelelő szabályok betartásával.

A végén levonja a következtetést, hogy végülis a sony a hibás, de a cikk címe szívás a w8-al? WTF?


szerintem szar az adidas, mert az volt rajtam amikor legutóbb hánytam a piától....

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 3 2013 08:35am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2013 08:37am
>index
Go Back To Magyar Topic List
Prev17057067077087091214Next
Add Reply New Topic New Poll