Quote (DirtyDirty @ 31 Jan 2013 21:18)
köszi a választ! szerintem ez jó lesz. már itthon vagyok, havertól írtam amikor írtam, holnap átmegyek hozzá felrakom aztán majd meglátjuk.
most viszont nekem lenne egy kérdésem

tönkremett a
RAM a gépembe úgyhogy vettem egy újat (mintha lett volna más választásom

) . amit vettem az egy 1333 Mhz DDR3 as Kingston.
a BIOS ban 800 Mhz ra volt állítva úgyhogy felhúztam 1333 ra.
megnéztem AIDA ban ,hogy most sikerült e a beállítás.
http://3.imgland.net/D8yie.jpg
a kérdésem pedig az lenne ,hogy mi az a "valódi" és az "effektív" órajel.
illetve a valódi órajel nembaj ,hogy ilyen kicsi? vagy azt is húzni kell?
köszi a válaszokat!
http://3.imgland.net/igt98x.jpg
Quote (DirtyDirty @ 1 Feb 2013 23:27)
valaki nekem is segítsem plspls

Oké, segítek.
A mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk.
A tönkremett az tönkrement helyesen.
A gépembe az azt jelenti, hogy valami most nincs benne és kívülről bele irányban mozog. Ha benne van, akkor a gépemben kifejezést kell használni.
Az nem ddr3 as, hanem ddr3-as, ilyenkor a kötőjel a megfelelő választás.
Az aida-ban és az e kérdőszócska szintén kötőjeles, tehát sikerült-e helyesen.
A nem baj külön írandó.
Szívesen máskor is.