d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev17047057067077081214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 1 2013 12:12pm
Quote (Genthor @ 1 Feb 2013 17:23)
Ugyanilyen íróasztalunk van. Csak a miénk nincs ennyire leharcolt állapotban.


ez eg átmeneti állapot volt, de ekkor kb a 15. winreinstall volt, a fasz gondolta, hogy szar a gyári driver...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2013 12:16pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Feb 2013 19:12)
ez eg átmeneti állapot volt, de ekkor kb a 15. winreinstall volt, a fasz gondolta, hogy szar a gyári driver...


antik

amúgy most masszívan terhelem a gépet
prime95, meg egy csapat bot, lehet csak feszt kellett volna adni a ramoknak már az elején? :unsure:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 1 2013 12:17pm
Quote (fahrii @ 1 Feb 2013 20:16)
antik

amúgy most masszívan terhelem a gépet
prime95, meg egy csapat bot, lehet csak feszt kellett volna adni a ramoknak már az elején?  :unsure:


két perc után még nem vonnék le következtetéseket.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 1 2013 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 1 2013 06:17pm)
két perc után még nem vonnék le következtetéseket.


gondolom ez már bevált duma ;D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 1 2013 01:00pm
Quote (kuzdithom @ 1 Feb 2013 20:58)
gondolom ez már bevált duma ;D


azt egy perccel szoktam mondani...
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Feb 1 2013 03:27pm
Quote (DirtyDirty @ Jan 31 2013 08:18pm)
köszi a választ! szerintem ez jó lesz. már itthon vagyok, havertól írtam amikor írtam, holnap átmegyek hozzá felrakom aztán majd meglátjuk.

most viszont nekem lenne egy kérdésem :)
tönkremett a RAM a gépembe úgyhogy vettem egy újat (mintha lett volna más választásom  :lol: ) . amit vettem az egy 1333 Mhz DDR3 as Kingston.
a BIOS ban 800 Mhz ra volt állítva úgyhogy felhúztam 1333 ra.
megnéztem AIDA ban ,hogy most sikerült e a beállítás.
http://3.imgland.net/D8yie.jpg
a kérdésem pedig az lenne ,hogy mi az a "valódi" és az "effektív" órajel.
illetve a valódi órajel nembaj ,hogy ilyen kicsi? vagy azt is húzni kell?
köszi a válaszokat!
http://3.imgland.net/igt98x.jpg


valaki nekem is segítsem plspls :wub:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2013 03:48pm
Quote (DirtyDirty @ 1 Feb 2013 22:27)
valaki nekem is segítsem plspls :wub:


Tippelj minek a rövidítése a DDR és hogy ez milyen összefüggésben van a kérdéseddel.

Na mind1, az a lényeg hogy így normális, effektív=2xvalódi

This post was edited by fahrii on Feb 1 2013 03:50pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2013 05:48pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Feb 2013 19:17)
két perc után még nem vonnék le következtetéseket.


azóta megy rendesen, szóval szerintem megoldódott a probléma

ettől független ennek a ramnak elégnek kéne lenni az 1.5V-nak, gondolom valami nem stimmel a lappal és nem tudta stabilan leadni azt a feszültséget...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 1 2013 06:03pm
Quote (DirtyDirty @ 31 Jan 2013 21:18)
köszi a választ! szerintem ez jó lesz. már itthon vagyok, havertól írtam amikor írtam, holnap átmegyek hozzá felrakom aztán majd meglátjuk.

most viszont nekem lenne egy kérdésem :)
tönkremett a RAM a gépembe úgyhogy vettem egy újat (mintha lett volna más választásom  :lol: ) . amit vettem az egy 1333 Mhz DDR3 as Kingston.
a BIOS ban 800 Mhz ra volt állítva úgyhogy felhúztam 1333 ra.
megnéztem AIDA ban ,hogy most sikerült e a beállítás.
http://3.imgland.net/D8yie.jpg
a kérdésem pedig az lenne ,hogy mi az a "valódi" és az "effektív" órajel.
illetve a valódi órajel nembaj ,hogy ilyen kicsi? vagy azt is húzni kell?
köszi a válaszokat!
http://3.imgland.net/igt98x.jpg



Quote (DirtyDirty @ 1 Feb 2013 23:27)
valaki nekem is segítsem plspls :wub:



Oké, segítek.

A mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk.
A tönkremett az tönkrement helyesen.
A gépembe az azt jelenti, hogy valami most nincs benne és kívülről bele irányban mozog. Ha benne van, akkor a gépemben kifejezést kell használni.
Az nem ddr3 as, hanem ddr3-as, ilyenkor a kötőjel a megfelelő választás.
Az aida-ban és az e kérdőszócska szintén kötőjeles, tehát sikerült-e helyesen.
A nem baj külön írandó.

Szívesen máskor is.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 1 2013 07:59pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 2 2013 01:03am)
Oké, segítek.

A mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk.
A tönkremett az tönkrement helyesen.
A gépembe az azt jelenti, hogy valami most nincs benne és kívülről bele irányban mozog. Ha benne van, akkor a gépemben kifejezést kell használni.
Az nem ddr3 as, hanem ddr3-as, ilyenkor a kötőjel a megfelelő választás.
Az aida-ban és az e kérdőszócska szintén kötőjeles, tehát sikerült-e helyesen.
A nem baj külön írandó.

Szívesen máskor is.


mi van cp? sok volt a jaffa aztán kijött belőled a nyelvtan tanár? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17047057067077081214Next
Add Reply New Topic New Poll