Quote (Hell_gado @ 28 Jan 2013 23:13)
Sziasztok!
Vettem a gépembe egy procit és mikor bios letesztelte elkezd "visítani". ( nem a speaker)
Ha visszarakom a régit akkor minden rendben.
Gyártó oldalán ez a max amit belerakhatok.
Ötletek?
Köszönöm
add meg az alaplap pontos típusát, a régi és az új processzor pontos típusát, és a sípolás milyen ségét (pl két hosszú egy rövid, vagy két rövid, folyamatosan rövid, egy hosszú, egy folyamatos stb...)