d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev16997007017027031214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2013 02:35am
Quote (Hell_gado @ 28 Jan 2013 23:13)
Sziasztok!

Vettem a gépembe egy procit és mikor bios letesztelte elkezd "visítani". ( nem a speaker)
Ha visszarakom a régit akkor minden rendben.
Gyártó oldalán ez a max amit belerakhatok.

Ötletek?

Köszönöm


add meg az alaplap pontos típusát, a régi és az új processzor pontos típusát, és a sípolás milyen ségét (pl két hosszú egy rövid, vagy két rövid, folyamatosan rövid, egy hosszú, egy folyamatos stb...)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 06:24am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 30 2013 09:35am)
add meg az alaplap pontos típusát, a régi és az új processzor pontos típusát, és a sípolás milyen ségét (pl két hosszú egy rövid, vagy két rövid, folyamatosan rövid, egy hosszú, egy folyamatos stb...)


azért ezt csak nem hagyom már ki :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2013 06:29am
Quote (szabika @ 30 Jan 2013 14:24)
azért ezt csak nem hagyom már ki :D


Bekaphatod :D

Véletlen volt, alapvetően jó a helyesírásom.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 30 2013 06:31am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 30 2013 01:29pm)
Bekaphatod :D

Véletlen volt, alapvetően jó a hejesírásom.


ez a komment így lett volna az igazi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 30 2013 06:34am
Quote (szabika @ 30 Jan 2013 14:31)
ez a komment így lett volna az igazi


<<< be kap hatod.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 30 2013 06:35am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 30 2013 05:08pm
frame relay multipoint/full mesh-nél mért nem tudom pingelni a saját IP címét a routernek?
pl az R5 a 192.168.0.1 /24 minden loopbacket és a másik 2 192-es ipt is tudja, de a sajátját nem, ez így van az összessel



This post was edited by Akizk on Jan 30 2013 05:09pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 30 2013 05:18pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 30 2013 01:34pm)
<<< be kap hatod.


patentosan szótagolsz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 31 2013 01:22am
isten pékfüle, hogy egy blootooth fejhallgató, ami 1 éve 5k volt, most 8k -,-'
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 07:54am
tfw meghozzák az új géped (alaplap-proci-memória)
tfw random újraindulgat, fagyás, kékhalál etc.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 07:57am
Quote (fahrii @ 31 Jan 2013 15:54)
tfw meghozzák az új géped (alaplap-proci-memória)
tfw random újraindulgat, fagyás, kékhalál etc.




honnan szervaltad?
egy memmel etc, ha van integralt vga akkor vga nelkul
Go Back To Magyar Topic List
Prev16997007017027031214Next
Add Reply New Topic New Poll