d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev16986997007017021214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 26 2013 04:35am
Quote (fahrii @ 26 Jan 2013 12:14)
Új gépet veszek, a Hyper TX3 hűtőm megy az új gépbe. De mivel AMD-s procit az utód (a régi intel volt) más lefogató kellene, emlékszem hogy adtak hozzá AMD-set de valahova sikeresen elhánytam és nem találom.
Boltba lehet ilyet kapni? Esetleg megoldható, hogy egy régi AMD-s procihűtőröl leszedjem a lefogatót és rárakjam? ^^
Pls help


ha egyezik a lefogatas modja az elozo procijeval, akkor ofc ra tudod, nezz utana a kettonek
amugy y, aprohirdetesek kozul biztos talalsz, gyakori huto
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2013 04:39am
Quote (ecneB @ 26 Jan 2013 11:35)
ha egyezik a lefogatas modja az elozo procijeval, akkor ofc ra tudod, nezz utana a kettonek
amugy y, aprohirdetesek kozul biztos talalsz, gyakori huto


Még nekifutok 1x a keresésnek, az ilyet nem szoktam kidobni. A prohardver lapcsalád meg éppen haldoklik, szal egyelőre hardverapron se tudok nézelődni.
Akkor a bolt kizárva hogy találok ilyet?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 27 2013 09:22am
valaki tud a belvárosban és környékén olyan helyet ahol kapni cat5e vagy cat6 utp kábelt szereletlenül, egyedi méretben. Normális áron (eddig ez a fő probléma ami miatt nem találok).
Vagy valaki aki venne velem felesben egy 100 méteres köteget (dobban kb feleannyi a folyóméter ár, mint leszabva)

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 27 2013 09:24am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 27 2013 09:26am
Quote (CyberPunk666 @ 27 Jan 2013 17:22)
valaki tud a belvárosban és környékén olyan helyet ahol kapni cat5e vagy cat6 utp kábelt szereletlenül, egyedi méretben. Normális áron (eddig ez a fő probléma ami miatt nem találok).
Vagy valaki aki venne velem felesben egy 100 méteres köteget (dobban kb feleannyi a folyóméter ár, mint leszabva)


asszem suninek volt hasonlo problamaja, kerdezd meg ot :)
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 27 2013 09:52am
Quote (CyberPunk666 @ 27 Jan 2013 17:22)
valaki tud a belvárosban és környékén olyan helyet ahol kapni cat5e vagy cat6 utp kábelt szereletlenül, egyedi méretben. Normális áron (eddig ez a fő probléma ami miatt nem találok).
Vagy valaki aki venne velem felesben egy 100 méteres köteget (dobban kb feleannyi a folyóméter ár, mint leszabva)


részemről itt budakeszin vettem mikor kellett olcsóért, most nekem csak 30 méter kéne btw, de lehet venni 80 métert is, legutóbb nekem kimérték a 40 métert simán
http://www.stafeta.hu/
undormany a weblap de ez valami kisker egyebkent
ha neked nagyon messze van akkor megveszem en magamnak is meg neked is aztan odaadom pesten valahol

This post was edited by hedgehogsword on Jan 27 2013 09:54am
Member
Posts: 12,991
Joined: Feb 13 2010
Gold: 2,827.00
Jan 28 2013 03:13pm
Sziasztok!

Vettem a gépembe egy procit és mikor bios letesztelte elkezd "visítani". ( nem a speaker)
Ha visszarakom a régit akkor minden rendben.
Gyártó oldalán ez a max amit belerakhatok.

Ötletek?

Köszönöm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 28 2013 03:47pm
Quote (Hell_gado @ 28 Jan 2013 23:13)
Sziasztok!

Vettem a gépembe egy procit és mikor bios letesztelte elkezd "visítani". ( nem a speaker)
Ha visszarakom a régit akkor minden rendben.
Gyártó oldalán ez a max amit belerakhatok.

Ötletek?

Köszönöm


szarul kötöttél be valamit, nem kompatibilis a proci az alaplappal, vagy kitudja, a sípolások alapján meg lehet mondani mibaja
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 29 2013 08:45am
Quote (Hell_gado @ 28 Jan 2013 22:13)
Sziasztok!

Vettem a gépembe egy procit és mikor bios letesztelte elkezd "visítani". ( nem a speaker)
Ha visszarakom a régit akkor minden rendben.
Gyártó oldalán ez a max amit belerakhatok.

Ötletek?

Köszönöm


dugd be a ventit
Member
Posts: 12,991
Joined: Feb 13 2010
Gold: 2,827.00
Jan 29 2013 09:42pm
Quote (hedgehogsword @ 28 Jan 2013 22:47)
szarul kötöttél be valamit, nem kompatibilis a proci az alaplappal, vagy kitudja, a sípolások alapján meg lehet mondani mibaja


Kompatibilis, minden jól be van kötve.

Quote (fahrii @ 29 Jan 2013 15:45)
dugd be a ventit


Ez meredek volt. Persze, hogy bedugtam.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2013 12:27am
Quote (Hell_gado @ 30 Jan 2013 04:42)
Kompatibilis, minden jól be van kötve.



Ez meredek volt. Persze, hogy bedugtam.


:D gondoltam, csak trollkodtam
leirnad a konfigodat? Uj-regi proci...?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16986997007017021214Next
Add Reply New Topic New Poll