Quote (Hellbundo @ 23 Jan 2013 22:56)
kapcsold be a WiFi-t a laptopon, FN+az antennás gomb
nem keres Wifi hálózatok után, mivel a vezetékhez nem kell bekapcsolni a wifi antennát, de ugye most nincs vezeték
remelem, h csak trollkodsz.. de ez meg annak is szar volt.. bme-s letere kinezem belole, h van annyi sutnivaloja, hogy bekapcsolt wifi-vel probalja hasznalni a wifi-s netet..
Quote (jarabekg @ 23 Jan 2013 22:38)
egy ideje vezetékes nettel használom a laptopomat, és amikor kihúzom nem csatlakozik a wifire
a hálózati megosztási központba meg a dolgok egymásra mutatnak és nem tudok csatlakozni, ezt mutatja a ha rákattintok:
http://3.ii.gl/G4ICiZ.png
de sehol sem tudok választani hogy mire kapcsolódjon rá

kurvára nem értek ehhez, dunno mit kéne csinálni
hálózat tálcán -> jobb klikk -> hibaelhárítás megvolt?! / windows gomb+R -> cmd -> ipconfig /release majd ipconfig /renew