d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev16966976986997001214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 22 2013 10:51am
Quote (Vismajor @ 22 Jan 2013 18:39)
hát a háztól csak kevesebbnek kéne lennie... Az előző házikó egy összenyomott(az ODD-k és a HDD-k függőlegesben álltak) noname fos volt, ház venti 0, kábel menedzsment nulla, miután beraktam a 6950et egy gombostűt nem lehetett leejteni odabent
Most meg Midgard II-be költöztettem át a konfigot, 2 14 centis házventi, tág, kábel seholse, szal nem igazán értem
de majd jövőhónapba veszek egy xigmatek lokit azt levan tudva, az sem pörög gyorsabban mint 1200 imo


Egy kicsi házat sokkal könnyebb hűteni. Szerintem pl a toronyházak kifejezetten rosszak ebből a szempontból. Ennek a midgardnak a képek alapján elég zárd és vastag a teteje. Az én házamon konkrétan úgy van megcsinálva a szellőzés, hogy a tetején vannak a szívó ventilátorok, és a cpu hűtő is függőlegesen felfelé fúj. Még a fizika is nekem dolgozik.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 22 2013 10:52am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2013 10:52am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 22 2013 05:51pm)
Egy kicsi házat sokkal könnyebb hűteni. Szerintem pl a toronyházak kifejezetten rosszak ebből a szempontból. Ennek a midgardnak a képek alapján elég zárd és vastag a teteje. Az én házamon konkrétan úgy van megcsinálva a szellőzés, hogy a tetején vannak a szívó ventilátorok, és a cpu hűtő is függőlegesen felfelé fúj. Még a fizika is nekem dolgozik.


két 14 centis venti is beszerelhető felülre, teljesen nyitott a teteje
majd akarok én is 2 ventit oda, csak még ki kell találnom az elrendezést(mi merre fújjon)

This post was edited by Vismajor on Jan 22 2013 10:53am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 23 2013 02:38pm
egy ideje vezetékes nettel használom a laptopomat, és amikor kihúzom nem csatlakozik a wifire

a hálózati megosztási központba meg a dolgok egymásra mutatnak és nem tudok csatlakozni, ezt mutatja a ha rákattintok:

de sehol sem tudok választani hogy mire kapcsolódjon rá :D

kurvára nem értek ehhez, dunno mit kéne csinálni

This post was edited by jarabekg on Jan 23 2013 02:38pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jan 23 2013 02:56pm
Quote (jarabekg @ 23 Jan 2013 22:38)
egy ideje vezetékes nettel használom a laptopomat, és amikor kihúzom nem csatlakozik a wifire

a hálózati megosztási központba meg a dolgok egymásra mutatnak és nem tudok csatlakozni, ezt mutatja a ha rákattintok:
http://3.ii.gl/G4ICiZ.png
de sehol sem tudok választani hogy mire kapcsolódjon rá :D

kurvára nem értek ehhez, dunno mit kéne csinálni


kapcsold be a WiFi-t a laptopon, FN+az antennás gomb
nem keres Wifi hálózatok után, mivel a vezetékhez nem kell bekapcsolni a wifi antennát, de ugye most nincs vezeték
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 24 2013 12:01am
Quote (Hellbundo @ 23 Jan 2013 22:56)
kapcsold be a WiFi-t a laptopon, FN+az antennás gomb
nem keres Wifi hálózatok után, mivel a vezetékhez nem kell bekapcsolni a wifi antennát, de ugye most nincs vezeték


remelem, h csak trollkodsz.. de ez meg annak is szar volt.. bme-s letere kinezem belole, h van annyi sutnivaloja, hogy bekapcsolt wifi-vel probalja hasznalni a wifi-s netet..
Quote (jarabekg @ 23 Jan 2013 22:38)
egy ideje vezetékes nettel használom a laptopomat, és amikor kihúzom nem csatlakozik a wifire

a hálózati megosztási központba meg a dolgok egymásra mutatnak és nem tudok csatlakozni, ezt mutatja a ha rákattintok:
http://3.ii.gl/G4ICiZ.png
de sehol sem tudok választani hogy mire kapcsolódjon rá :D

kurvára nem értek ehhez, dunno mit kéne csinálni


hálózat tálcán -> jobb klikk -> hibaelhárítás megvolt?! / windows gomb+R -> cmd -> ipconfig /release majd ipconfig /renew
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 24 2013 10:09am
remélem a szaros chromehoz bővítmény kell hogy kikapcsolhassam az előzményeket...hogy lehet ezt leirtani? :S
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 24 2013 10:11am
Quote (szabika @ 24 Jan 2013 18:09)
remélem a szaros chromehoz bővítmény kell hogy kikapcsolhassam az előzményeket...hogy lehet ezt leirtani? :S


?! miert kene kikapcsolni? ha olyan oldalt nezel, amit nem akarod, hogy mas lasson, akkor ctrl+shift+n
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 24 2013 10:18am
Quote (ecneB @ Jan 24 2013 05:11pm)
?! miert kene kikapcsolni? ha olyan oldalt nezel, amit nem akarod, hogy mas lasson, akkor ctrl+shift+n


..mert nem akarom hogy legyen?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 24 2013 10:23am
frissítek a gépen, mert már néha agyvérzés kerülget
rákérdeztem ph-n mit ajánlanak, mert már nem vagyok otthon a hardverek terén

ezt írták:
alaplap: asrock 970 pro3
proci: AMD Fx-6300
mem: corsair 8gb 1600Mhz CL9

Vélemény? Nekem jónak tűnik első ránézésre....
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 24 2013 10:25am
Quote (szabika @ 24 Jan 2013 18:18)
..mert nem akarom hogy legyen?


Quote (szabika @ 24 Jan 2013 18:18)
..mert nem akarom hogy legyen?


nem latom kulonosebb ertelmet, ezert kerdeztem, max net kavezoban tudnam elkepezelni, esetleg olyan gepen, ahol tobb hasznaljak uazt a usert, de gondolom erre talatak fel a felhasznaloi fiokokat.

chrome.exe "-incognito" ezzel a parameterrel kell inditani, viszont igy ugranak a sutik

This post was edited by ecneB on Jan 24 2013 10:26am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16966976986997001214Next
Add Reply New Topic New Poll