Quote (CyberPunk666 @ Jan 22 2013 05:36pm)
-10 fok -1500 rpm együtt elég durva különbség.

Lehet a többi már az új ház miatt van.
Mondjuk nekem az alap 2500 is elég soknak tűnik, az én hűtőm MAX fordulatszáma 1250

Mondjuk a borda van vagy 1.5 kg...
hát a háztól csak kevesebbnek kéne lennie... Az előző házikó egy összenyomott(az ODD-k és a HDD-k függőlegesben álltak) noname fos volt, ház venti 0, kábel menedzsment nulla, miután beraktam a 6950et egy gombostűt nem lehetett leejteni odabent
Most meg Midgard II-be költöztettem át a konfigot, 2 14 centis házventi, tág, kábel seholse, szal nem igazán értem
de majd jövőhónapba veszek egy xigmatek lokit azt levan tudva, az sem pörög gyorsabban mint 1200 imo