d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev16956966976986991214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2013 12:00pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 21 2013 06:49pm)
alap esetben azt mondanám normális, de 5000-es fordulat mellett talán sok.

tudnál egy olyat mutatni, ahol jól leterheled a procit és azonos időről a hő és fordulatszám grafikont?


metro 2033 alatt


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 21 2013 12:03pm
Quote (Vismajor @ 21 Jan 2013 20:00)
metro 2033 alatt
http://1.ii.gl/bT2ccb.png

http://1.ii.gl/UJa5bS.png


ennek alapján kell az a fordulatszám.

Első körben megnézném az általad említett pasztát.

Mondtad, hogy átszerelted alapot, leszedted a hűtőt? Az új ház szellőzik normálisan?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2013 03:15pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 21 2013 07:03pm)
ennek alapján kell az a fordulatszám.

Első körben megnézném az általad említett pasztát.

Mondtad, hogy átszerelted alapot, leszedted a hűtőt? Az új ház szellőzik normálisan?


Holnap elmegyek, veszek pasztát és meglátjuk
Mondjuk csóka a neten kipróbálta lekvárral, zselével, lábszag elleni krémmel is, és volt amelyik lehagyta az official pasztát hővezetés terén :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 21 2013 03:17pm
Quote (Vismajor @ 21 Jan 2013 23:15)
Holnap elmegyek, veszek pasztát és meglátjuk
Mondjuk csóka a neten kipróbálta lekvárral, zselével, lábszag elleni krémmel is, és volt amelyik lehagyta az official pasztát hővezetés terén :D


levetted szerelésnél? Ugyanazt raktad vissza utána?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2013 09:35am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 21 2013 10:17pm)
levetted szerelésnél? Ugyanazt raktad vissza utána?


y, véletlen kipattintottam,d e nem vettem le, egyből visszanyomtam akrt
csak most arra skepulálok, hogy ugye már régi, beszáradt pasta ovlt, de hőtvezett edigis mert a levegőt kiszoritota, de most betud menni a levegő ezért kell 5000 rpmen pörgetni a ventit ugyanazér a hőfok elérést amiért eddig 2000-2500at pörgött

This post was edited by Vismajor on Jan 22 2013 09:35am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 22 2013 09:37am
Quote (Vismajor @ 22 Jan 2013 17:35)
y, véletlen kipattintottam,d e nem vettem le, egyből visszanyomtam akrt
csak most arra skepulálok, hogy ugye már régi, beszáradt pasta ovlt, de hőtvezett edigis mert a levegőt kiszoritota, de most betud menni a levegő ezért kell 5000 rpmen pörgetni a ventit ugyanazér a hőfok elérést amiért eddig 2000-2500at pörgött


A hőpasztát, ha rátetted, akkor pár órával később már nem szabad megbontani.
Ha lepattant, akárcsak véletlenül is, akkor az csere.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2013 09:39am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 22 2013 04:37pm)
A hőpasztát, ha rátetted, akkor pár órával később már nem szabad megbontani.
Ha lepattant, akárcsak véletlenül is, akkor az csere.


yy, már meg is vettem a zújat, most fogom újrapasztázni, reméljük megoldja a gondot
bár hamarosan(2-3 hónap múlva) úgyis alaplap+proci+ram csere, és majd úgyis akarok egy jó hűtőt (xitmatek loki pl) de örülnék, ha ebbe nem msot kéne fektetni, most nománi
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2013 10:24am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 22 2013 04:37pm)
A hőpasztát, ha rátetted, akkor pár órával később már nem szabad megbontani.
Ha lepattant, akárcsak véletlenül is, akkor az csere.


hát még mindig nem tökéletes, de azért sokat javult:


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 22 2013 10:36am
Quote (Vismajor @ 22 Jan 2013 18:24)
hát még mindig nem tökéletes, de azért sokat javult:
http://3.ii.gl/nhQgp1.png

http://2.ii.gl/bGZJE2.png


-10 fok -1500 rpm együtt elég durva különbség. :)

Lehet a többi már az új ház miatt van.

Mondjuk nekem az alap 2500 is elég soknak tűnik, az én hűtőm MAX fordulatszáma 1250 :D Mondjuk a borda van vagy 1.5 kg...
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 22 2013 10:39am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 22 2013 05:36pm)
-10 fok -1500 rpm együtt elég durva különbség. :)

Lehet a többi már az új ház miatt van.

Mondjuk nekem az alap 2500 is elég soknak tűnik, az én hűtőm MAX fordulatszáma 1250 :D Mondjuk a borda van vagy 1.5 kg...


hát a háztól csak kevesebbnek kéne lennie... Az előző házikó egy összenyomott(az ODD-k és a HDD-k függőlegesben álltak) noname fos volt, ház venti 0, kábel menedzsment nulla, miután beraktam a 6950et egy gombostűt nem lehetett leejteni odabent
Most meg Midgard II-be költöztettem át a konfigot, 2 14 centis házventi, tág, kábel seholse, szal nem igazán értem
de majd jövőhónapba veszek egy xigmatek lokit azt levan tudva, az sem pörög gyorsabban mint 1200 imo
Go Back To Magyar Topic List
Prev16956966976986991214Next
Add Reply New Topic New Poll