Quote (ecneB @ Jan 21 2013 06:23am)
furcsa, ha magatol atallitodott a bios beallitas ezen resze.
Ja, fura
Csak az a helyzet h valszeg beszart
most elinditottam a d3at, és megint üvöltött a gép, csekkoltam biosban, 5000 rpm... Smart monitoring ENABLED ofc
CSak mostmeg attól félek h veszek egy hűtőt, de nem a hűtő a szar hanem a szabályozás és aztán aztis maxon fogja pörgetni...Nem tudom, hogy tudnám leellenrizni :C