d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev16946956966976981214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2013 06:43am
Quote (ecneB @ Jan 21 2013 01:33pm)
Igen, de azt nem konkretizáltam, hogy a sempron egyenlő üverPRŐ-vel, féllábú, agynélküli nyomorékok, akiknek még az arca is pattanásos meg alapból kiesnek a versenyből (se baszásra nem jó, se szellemileg)
Bele lehet kötni a példába, csak nagyjából szemléltetni akartam. Bár túl erőltetett lett.


Nekem tetszett :thumbsup:
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2013 09:34am
Quote (ecneB @ Jan 21 2013 06:23am)
furcsa, ha magatol atallitodott a bios beallitas ezen resze.


Ja, fura
Csak az a helyzet h valszeg beszart
most elinditottam a d3at, és megint üvöltött a gép, csekkoltam biosban, 5000 rpm... Smart monitoring ENABLED ofc
CSak mostmeg attól félek h veszek egy hűtőt, de nem a hűtő a szar hanem a szabályozás és aztán aztis maxon fogja pörgetni...Nem tudom, hogy tudnám leellenrizni :C
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 21 2013 09:35am
Quote (Vismajor @ 21 Jan 2013 17:34)
Ja, fura
Csak az a helyzet h valszeg beszart
most elinditottam a d3at, és megint üvöltött a gép, csekkoltam biosban, 5000 rpm... Smart monitoring ENABLED ofc
CSak mostmeg attól félek h veszek egy hűtőt, de nem a hűtő a szar hanem a szabályozás és aztán aztis maxon fogja pörgetni...Nem tudom, hogy tudnám leellenrizni :C


első körben elemet cserélnék, hátha.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2013 09:38am
Quote (ecneB @ Jan 21 2013 04:35pm)
első körben elemet cserélnék, hátha.


Nem tudom, az hol van, mondom rákeresek a kézikönyvre Asus oldalán
:D azért megtaláltam

This post was edited by Vismajor on Jan 21 2013 09:38am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2013 11:30am
Quote (ecneB @ Jan 21 2013 04:35pm)
első körben elemet cserélnék, hátha.





hát ez nem jött be. Szerinted megérné újrapasztázni?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 21 2013 11:38am
Quote (Vismajor @ 21 Jan 2013 19:30)
http://1.ii.gl/Jp7tJ3.png


hát ez nem jött be. Szerinted megérné újrapasztázni?


hőfok milyen?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2013 11:39am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 21 2013 06:38pm)
hőfok milyen?


így alakultak a csúcsok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 21 2013 11:49am
Quote (Vismajor @ 21 Jan 2013 19:39)
így alakultak a  csúcsok
http://2.ii.gl/nvpWtW.png


alap esetben azt mondanám normális, de 5000-es fordulat mellett talán sok.

tudnál egy olyat mutatni, ahol jól leterheled a procit és azonos időről a hő és fordulatszám grafikont?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 21 2013 11:52am
sőt a legjobb az lenne, ha a melegedés folyamatát is mutatná, ahogy nő a fordulatszám.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 21 2013 11:55am
superpi s stress test johetne ahogy cp irta. te pasztaztad vagy gyari paszta volt a huton btw?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16946956966976981214Next
Add Reply New Topic New Poll