[QUOTE=diablo2g,22 May 2012 09:42][QUOTE=kuzdithom,May 21 2012 11:48pm]majd ti megszakértitek hogy ez milyen más stílusú, de ezzel tudok hozzájráulni a topichoz:
http://www.youtube.com/watch?v=NZG1GADK3tE&fs=1[/QUOTE
ez se kimondottan idm, de nem rossz

amon tobint is szeressük, mekkora bulit csinál már a srác!
acid nélküli lsd trip:
http://www.youtube.com/watch?v=WWai4UZ0OqI@tc -> ez nekem túl dara

józanul szerintem nem lehet élvezni a dark-goát[/QUOTE]
pedig lehet

nekem egy ozora és egy iszonyat papír kellett, hogy meglássam benne a jót, azóta már józanul is hallgatom
This post was edited by TouchCow on May 22 2012 01:50am