d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Intelligens Tánc Muzsika
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 21 2012 06:28pm
ezt még bajclinak itt hagyom
ez ugyan nem tánc muzsika, de intelligens



This post was edited by Liliomtipro on May 21 2012 06:29pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 21 2012 06:42pm
sry ezt elfelejtettem:

Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 21 2012 06:44pm
reminder:

Quote (diablo2g @ May 21 2012 10:46pm)
yó lesz a topic, yó lesz! így tovább!


megcsináltam a jóságot
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2012 06:48pm
http://www.youtube.com/watch?feature=player%5Fdetailpage&v=VPhdbG0x2nE#t=88s

dámned

díd kenedíz

This post was edited by bajcli on May 21 2012 06:49pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2012 07:19pm
Quote (bajcli @ May 22 2012 12:48am)


http://www.youtube.com/watch?&v=VPhdbG0x2nE#t=316

:Dd


igy a rencer ugy a rencer

This post was edited by Senee on May 21 2012 07:20pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 21 2012 07:22pm
Quote (Senee @ 22 May 2012 03:19)


az a gyerek amúgy veszprémi

menzonmáté <3
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
May 22 2012 01:24am


:(
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 22 2012 01:37am
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
May 22 2012 01:42am
[QUOTE=kuzdithom,May 21 2012 11:48pm]majd ti megszakértitek hogy ez milyen más stílusú, de ezzel tudok hozzájráulni a topichoz:
http://www.youtube.com/watch?v=NZG1GADK3tE&fs=1[/QUOTE

ez se kimondottan idm, de nem rossz :)


amon tobint is szeressük, mekkora bulit csinál már a srác!
acid nélküli lsd trip:





@tc -> ez nekem túl dara :D
józanul szerintem nem lehet élvezni a dark-goát
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 22 2012 01:49am
[QUOTE=diablo2g,22 May 2012 09:42][QUOTE=kuzdithom,May 21 2012 11:48pm]majd ti megszakértitek hogy ez milyen más stílusú, de ezzel tudok hozzájráulni a topichoz:
http://www.youtube.com/watch?v=NZG1GADK3tE&fs=1[/QUOTE

ez se kimondottan idm, de nem rossz :)


amon tobint is szeressük, mekkora bulit csinál már a srác!
acid nélküli lsd trip:
http://www.youtube.com/watch?v=WWai4UZ0OqI




@tc -> ez nekem túl dara :D
józanul szerintem nem lehet élvezni a dark-goát[/QUOTE]

pedig lehet :D
nekem egy ozora és egy iszonyat papír kellett, hogy meglássam benne a jót, azóta már józanul is hallgatom

This post was edited by TouchCow on May 22 2012 01:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll