d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1262626272628262926302724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 1 2016 06:21am
Quote (TresholdOfUniverse @ 1 Feb 2016 13:01)
ugy erted nem niggerkedik eleget


Kene blazolni ja
Tamaskam gyere haza

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 1 2016 06:21am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 1 2016 08:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Feb 2016 13:21)
Kene blazolni ja
Tamaskam gyere haza


Majd ha a gyere haza fiatal program garantal vegtelen $$-t
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 1 2016 11:10am
még a flame topicokba se postolnak az emberek, mennyire halott ez a játék
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Feb 1 2016 11:51am
Quote (Fej @ Feb 1 2016 01:08pm)


nem olvastam el
leírná valaki miről van szó
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 1 2016 12:46pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Feb 2016 18:51)
nem olvastam el
leírná valaki miről van szó


protoss op
nyomorek vagy, gyere jaccuk le
ok
gyerek 24/7 irogat meg pauseolgatja a gamet
jatsszon veled a faszom, esc
bőgés
tldr'd
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 1 2016 12:52pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Feb 1 2016 06:51pm)
nem olvastam el
leírná valaki miről van szó


Ragequit.




Előtte meg nyitott egy vergődés topicot:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=73833917&f=214

Szóval kb. ugyanaz, mint itt.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 1 2016 01:27pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (-joey- @ 1 Feb 2016 19:52)
Ragequit.

http://i.imgur.com/K9Klvjr.png
http://i.imgur.com/ZvxzrV6.png

Előtte meg nyitott egy vergődés topicot:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=73833917&f=214

Szóval kb. ugyanaz, mint itt.


Igen, irtam neki miutan 40 percen keresztul ugyan ezt irogatta jatek kozben, de örülök, hogy megszakérted, te hülye fasz :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 1 2016 01:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Feb 2016 21:27)
Igen, irtam neki miutan 40 percen keresztul ugyan ezt irogatta jatek kozben, de örülök, hogy megszakérted, te hülye fasz :)


De most is te kezded ezt a stílust, ő csak leírta, hogy kb mi történt, ami ebből látszik kívülről.
Maximum az utolsó mondata gúnyos egy picit, de erre egy "te hülye fasz" igazából csak azt erősíti, amit ő mond.

Egyébként mind tudjuk itt a subon, hogy komoly indulatkezelési problémáid vannak, amit a starcraft durván a felszínre hoz.
Elég csak visszalapozni ebben a topicban xd
cpt és a balansz értekezések

D:
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 1 2016 01:36pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 1 2016 08:27pm)
Igen, irtam neki miutan 40 percen keresztul ugyan ezt irogatta jatek kozben, de örülök, hogy megszakérted, te hülye fasz :)


Vannak egyértelmű dolgok, amiket nem kell megszakérteni.

Cizellálhatod még kicsit a magyarázkodást, meg hogy te mennyire pro játékos vagy, és leszarod, de a hülye is látja, aki beleolvas a fórumba, hogy a te taplóparaszt stílusod provokálta ki az egész balhét. Nyilán a másik fél is paraszt, de ettől még neked nem lesz glória a fejed fölött.

De minek is magyarázom, úgy sem fogod észrevenni magad. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 1 2016 02:16pm
Quote (-joey- @ 1 Feb 2016 20:36)
Vannak egyértelmű dolgok, amiket nem kell megszakérteni.

Cizellálhatod még kicsit a magyarázkodást, meg hogy te mennyire pro játékos vagy, és leszarod, de a hülye is látja, aki beleolvas a fórumba, hogy a te taplóparaszt stílusod provokálta ki az egész balhét. Nyilán a másik fél is paraszt, de ettől még neked nem lesz glória a fejed fölött.

De minek is magyarázom, úgy sem fogod észrevenni magad. :D


Jólvan mehetsz a dolgodra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262626272628262926302724Next
Add Reply New Topic New Poll