Quote (Cpt_Ghost @ 1 Feb 2016 21:27)
Igen, irtam neki miutan 40 percen keresztul ugyan ezt irogatta jatek kozben, de örülök, hogy megszakérted, te hülye fasz :)
De most is te kezded ezt a stílust, ő csak leírta, hogy kb mi történt, ami ebből látszik kívülről.
Maximum az utolsó mondata gúnyos egy picit, de erre egy "te hülye fasz" igazából csak azt erősíti, amit ő mond.
Egyébként mind tudjuk itt a subon, hogy komoly indulatkezelési problémáid vannak, amit a starcraft durván a felszínre hoz.
Elég csak visszalapozni ebben a topicban xd
cpt és a balansz értekezések
D: