d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11718192021197Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 02:58am
Quote (b_daniel @ Dec 25 2009 09:57am)
jelizz komizz vipen söndör !


láttam :DDD
bl

This post was edited by BeneGessir on Dec 25 2009 02:59am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 03:00am
Quote (boh_tom @ Dec 25 2009 09:58am)
miert baszogatjatok egymast allandoan?


Azért mert söndörnek nem tetszik az oldalam.

Ricinek meg nem tetszik, hogy bannoltam.

Ha adódik valami alkalom, pl. ez is, amikor lajoval vitatkozok, akkor jönnek, mint légy a szarra.

Nagyjából ennyi. Átlagos kertvárosi sztori.
Member
Posts: 11,634
Joined: Feb 7 2007
Gold: 35.00
Dec 25 2009 03:03am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 10:00am)
Azért mert söndörnek nem tetszik az oldalam.

Ricinek meg nem tetszik, hogy bannoltam.

Ha adódik valami alkalom, pl. ez is, amikor lajoval vitatkozok, akkor jönnek, mint légy a szarra.

Nagyjából ennyi. Átlagos kertvárosi sztori.


joey, ez akkor is csak egy e-rage. imo. okosabb enged...
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Dec 25 2009 03:05am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 09:25)
Növesszél már gerincet, ember...

"This topic was closed due to excessive flame".

Akkor most a te gondolatmenetedet követve: Topicot nem lehet nyitni olyan címmel, amiben valakit lámának titulálok (mert az eleve spam és flame topic lesz), viszont bármi másba beleokádhatom, hogy "xy egy buzi".

Ennélfogva megkérhetem Janou-t, hogy nyisson egy topicot a cserebogarak párzási szokásairól, én meg majd a 8. postba beírom, hogy "xy az év lámája".

Nem, ne nézz hülyének pls, ez a szabály nálatok!

Mellesleg a Boldog Karácsonyt topicom címe szerintem minden volt csak szabálysértő nem. A postolók meg felfogták, hogy ez egy neked szánt ércelődés volt, és nem kezdtek el flamelni, hanem beírta mindenki, hogy "boldog karácsonyt neked is", azt szevasz. De ofc bezártad, mert te győzni akartál! :D

Még mindig egyszerűbb lenne, ha őszintén megmondanád, hogy nem tetszett, és ezért zártad be, minthogy itt jössz a felesleges szabályzatquotolással (lásd: URL = link).

A scammer/multi dolog alatt ricit értem, nagyon jól tudod.



Tényleg nem érdekel.


A topic bezárásánál azt nem lehet "editelni" , hogy mi legyen odaírva, viszont az indok flame volt, most azon az egy szón ne lovagoljunk már. :)
Ettől nem lesz gerinctelen Lajo.

Különbség van aközött, hogy egy topicot azzal a céllal nyitsz, hogy valaki(k) fikázva legyenek, mint az, hogy egy topicban mondjuk nem értesz egyet
a másikkal és ott lelámázod. Szerintem te is tudod, és érzed a különbséget.

A scammer / multis dologra, meg már vagy 3x válaszolt Lajo, miszerint nem publikus, hogy mi alapján van megítélve, és minden eset teljesen más.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 03:05am
Quote (boh_tom @ Dec 25 2009 10:03am)
joey, ez akkor is csak egy e-rage. imo. okosabb enged...


Elhiheted, hogy nem ezért jöttem fel...

Olvasd el a korábbi postjaimat, amiket lajohoz intéztem. Arra kíváncsi vagyok.

A két gyerkőcöt meg úgy kezelem, mint egy hun-1es noobshotot. Fun.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 25 2009 03:05am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 09:43am)
kk


ha ilyen egyszeru tenyt nem birsz felfogni akkor megis milyen magyarazat lenne kielegito
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 25 2009 03:06am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 10:00am)
Azért mert söndörnek nem tetszik az oldalam.

Ricinek meg nem tetszik, hogy bannoltam.

Ha adódik valami alkalom, pl. ez is, amikor lajoval vitatkozok, akkor jönnek, mint légy a szarra.

Nagyjából ennyi. Átlagos kertvárosi sztori.


uj albibol azota is barmikor felmehetnek amikor akarok ha erdekelne az oldal. meg csak accot sem regeltem :)
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 25 2009 03:09am
Quote (-joey- @ Dec 25 2009 10:05am)
Elhiheted, hogy nem ezért jöttem fel...

Olvasd el a korábbi postjaimat, amiket lajohoz intéztem. Arra kíváncsi vagyok.

A két gyerkőcöt meg úgy kezelem, mint egy hun-1es noobshotot. Fun.


pedig itt csak te v a noob
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 03:12am
Quote (Zayl @ Dec 25 2009 10:05am)
A topic bezárásánál azt nem lehet "editelni" , hogy mi legyen odaírva, viszont az indok flame volt, most azon az egy szón ne lovagoljunk már. :)
Ettől nem lesz gerinctelen Lajo.

Különbség van aközött, hogy egy topicot azzal a céllal nyitsz, hogy valaki(k) fikázva legyenek, mint az, hogy egy topicban mondjuk nem értesz egyet
a másikkal és ott lelámázod. Szerintem te is tudod, és érzed a különbséget.

A scammer / multis dologra, meg már vagy 3x válaszolt Lajo, miszerint nem publikus, hogy mi alapján van megítélve, és minden eset teljesen más.


Hát, ha leírsz nekem akár egy pozitív dolgot, amit rici a jsp-ért tett, akkor nem forszírozom tovább, hogy miért nem szabad innen bannolni, és miért csinálhat amit akar.

De gyanítom, hogy az LS-bug miatt egyeztek ki. Njag gondolom nem jött rá, hogyan csinálta, és kellett az info, hogy patchelhesse.

Flame és flame között meg szerintem nincs különbség, mármint aközött, hogy topicról van szó vagy hsz-ről. Plusz minden topic potenciális flametopic. Még az is, amiben boldog karácsonyt kívánnak.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 25 2009 03:13am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 11:12)
Hát, ha leírsz nekem akár egy pozitív dolgot, amit rici a jsp-ért tett, akkor nem forszírozom tovább, hogy miért nem szabad innen bannolni, és miért csinálhat amit akar.

De gyanítom, hogy az LS-bug miatt egyeztek ki. Njag gondolom nem jött rá, hogyan csinálta, és kellett az info, hogy patchelhesse.

Flame és flame között meg szerintem nincs különbség, mármint aközött, hogy topicról van szó vagy hsz-ről. Plusz minden topic potenciális flametopic. Még az is, amiben boldog karácsonyt kívánnak.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=23489898
Go Back To Magyar Topic List
Prev11718192021197Next
Add Reply New Topic New Poll