d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1133134135136137257Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 19 2010 11:30am
Quote (Khaszas @ Sep 19 2010 07:22pm)
Szasztok most h reset lesz nem sokára elmondaná valaki hogy mi ér sokat nonladderben ? spiritről tok de abból is csak a perfect ? vagy tök mind1 mer az nincs nonladderbe ? csak mer akkor elkezdeném gyártani h legyen belőle 1 kis fg-m


a 35fcresek érnek ugy 15-20 fgt aszem
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 19 2010 11:38am
Quote (Khaszas @ 19 Sep 2010 18:22)
Szasztok most h reset lesz nem sokára elmondaná valaki hogy mi ér sokat nonladderben ? spiritről tok de abból is csak a perfect ? vagy tök mind1 mer az nincs nonladderbe ? csak mer akkor elkezdeném gyártani h legyen belőle 1 kis fg-m


ladder only itemek ált. drágábbak így reset környékén, mint nl-ben. De nem tudom hogy lehet-e ebből számottevően többet összeszedni, régen nagyobb biznisz volt ez. Mostmár nl-ben sem kerül sokkal többe egy spirit/CoA ésatöbbi.
Nonladderben ált. mindennek megy le az ára resetkor, csak pár duped item (08/09 vagy bugged) lesz drágább, abból is csak a perm. pl bb, stormtrack, bspur, bugtal... Már imo többet foglalkozik vele az ember mint amennyi ár/értékben kereshető, + nagyon kell ismerni a "piacot", hogy ki tudd használni az árkülönbözetet.
Ergó: én nem tenném.

Amúgy hirtelen ezek ugranak be, mint ladder only item, amit használnak is: df, dw, spirit, CoA, shadow dancer (ez különösen, nl-ben sokkal többen keresik mint ladderben, legalábbis eddig így volt), grief.
És nl-ben nem lehet exept-ről elitre upolni rare cuccot, úgyhogy azok is érdekesek (perf statos cuccok upolva, főleg: titan, ww, bloodfist, hotspur, gore, viper, arreat néha cg glove, inferno). De ezek közül is főleg azok értékesek/keresettek, melyeknek up után perf lesz a def.

This post was edited by Oberon_os on Sep 19 2010 11:40am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 19 2010 11:39am
Ha classic sorc-ot akarok reset után,akkor azt hogy skillezzem ha rusholni akarok? Milyen cuccokkal?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 19 2010 11:42am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Sep 2010 18:39)
Ha classic sorc-ot akarok reset után,akkor azt hogy skillezzem ha rusholni akarok? Milyen cuccokkal?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=27193746

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40783436

+ paladin esetleg:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46098238
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 19 2010 12:47pm
Quote (Khaszas @ 19 Sep 2010 18:22)
Szasztok most h reset lesz nem sokára elmondaná valaki hogy mi ér sokat nonladderben ? spiritről tok de abból is csak a perfect ? vagy tök mind1 mer az nincs nonladderbe ? csak mer akkor elkezdeném gyártani h legyen belőle 1 kis fg-m


Lw, Harmony, Fortitude

Ezeket úgy tudom megéri ladder végén összerakni majd nlben eladni

Spirit se annyira rossz biznisz, 35fcres monarchot is el lehet adni úgy 20-25 fgért és ha megnézed a Spiritben a legdrágább maga a white shield^^

Pala shieldben meg az ér sokat ami base 40@+

This post was edited by Alestorm on Sep 19 2010 12:48pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 19 2010 12:48pm
Quote (Alestorm @ 19 Sep 2010 19:47)
Lw, Harmony, Fortitude

Ezeket úgy tudom megéri ladder végén összerakni majd nlben eladni

Spirit se annyira rossz biznisz, 35fcres monarchot is el lehet adni úgy 20-25 fgért és ha megnézed a Spiritben a legdrágább maga a white shield^^


lw-t annyira nem keresik...

perf 1.13 torch is érdekes lehet majd, barbnak és amának.

Quote (Alestorm @ 19 Sep 2010 19:47)
Lw, Harmony, Fortitude

Ezeket úgy tudom megéri ladder végén összerakni majd nlben eladni

Spirit se annyira rossz biznisz, 35fcres monarchot is el lehet adni úgy 20-25 fgért és ha megnézed a Spiritben a legdrágább maga a white shield^^

Pala shieldben meg az ér sokat ami base 40@+


ink. 45.. :D már a 44es se nagyon adható el olyan árban, amiben értelme van baszódni h legyen 35 fcr-es. Nekem is rothadt 12-13 perf spirit st (45@, 35 fcr), és freebe osztogattam magyaroknak/pakoltuk fel karikra (joshi pvp hammerén pl még a bo spirit is perf ezért :D).

This post was edited by Oberon_os on Sep 19 2010 12:51pm
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 19 2010 12:52pm
Quote (Oberon_os @ Sep 19 2010 08:48pm)
lw-t annyira nem keresik...

perf 1.13 torch is érdekes lehet majd, barbnak és amának.



ink. 45.. :D már a 44es se nagyon adható el olyan árban, amiben értelme van baszódni h legyen 35 fcr-es.  Nekem is rothadt 12-13 perf spirit st (45@, 35 fcr), és freebe osztogattam magyaroknak/pakoltuk fel karikra (joshi pvp hammerén pl még a bo spirit is perf ezért :D).


:hug:
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Sep 20 2010 08:00am
infi phoenix ilyesmik ? non ladderbe ? mer azon töröm a fejem mit kéne össze raknom ami nl-ben sokat vagy valamennyi fg-t érhet mer infire van rúnam csak eth cv-m nincs :D
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 20 2010 08:33am
Quote (Khaszas @ 20 Sep 2010 16:00)
infi phoenix ilyesmik ? non ladderbe ? mer azon töröm a fejem mit kéne össze raknom ami nl-ben sokat vagy valamennyi fg-t érhet mer infire van rúnam csak eth cv-m nincs :D


Ezek ugyan úgy nemérnek semmit nlen, mint laddren, mert annyi van belőle, mint a tenger. Ha okos vagy, inkább a rúnákat adod el jó áron reset előtt. Sokszor a Lo-t is 10x áron elviszi a sok majom, majd pedig kirakja a szart se érő griefet.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 20 2010 08:38am
Quote (Winster @ 20 Sep 2010 15:33)
Ezek ugyan úgy nemérnek semmit nlen, mint laddren, mert annyi van belőle, mint a tenger. Ha okos vagy, inkább a rúnákat adod el jó áron reset előtt. Sokszor a Lo-t is 10x áron elviszi a sok majom, majd pedig kirakja a szart se érő griefet.


annyi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1133134135136137257Next
Closed New Topic New Poll