d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev11161171181191201214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 12 2010 04:12am
Quote (hedgehogsword @ 12 Apr 2010 12:05)
alaplapi, integrált, realtek valami, mindjárt utánanézek (xp-n tökéletesen ment vele minden)


Olvasd végig ezeket, hátha segít valamelyik.

http://www.tomshardware.co.uk/forum/249947-10-realtek-audio-speakers
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 12 2010 04:18am
Quote (Genthor @ 12 Apr 2010 12:12)
Olvasd végig ezeket, hátha segít valamelyik.

http://www.tomshardware.co.uk/forum/249947-10-realtek-audio-speakers


köszi, belenézek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 13 2010 06:56pm
win7re kéne nekem valami ultimate ventri vagy valami amivel az xp 2.1.4es ventrijét gond nélkül lehet futtatni
kompatibilitas basztatasa nem vezetett eredmenyre, laggos és néha beragad a beszélőgomb
googléztam aztan csak annyival lettem okosabb h masnak is van ilyen kínja.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 14 2010 12:45am
Quote (lacketto @ 14 Apr 2010 02:56)
win7re kéne nekem valami ultimate ventri vagy valami amivel az xp 2.1.4es ventrijét gond nélkül lehet futtatni
kompatibilitas basztatasa nem vezetett eredmenyre, laggos és néha beragad a beszélőgomb
googléztam aztan csak annyival lettem okosabb h masnak is van ilyen kínja.


ha nem te lennel a last poster a fel subon, komolyan vennem a kerdest.

de igy is leirom, mivel van behoznivalom postolas teren.


a beepitett emulalt xpvel minden megy ami xpn.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 14 2010 02:50am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 14 2010 07:45am)
ha nem te lennel a last poster a fel subon, komolyan vennem a kerdest.

de igy is leirom, mivel van behoznivalom postolas teren.


a beepitett emulalt xpvel minden megy ami xpn.


nezd mar meg, hogy hanyat postoltam az elmult 2 napban, 10nél biztos nem többet, és az még alapbeallitasokon sincs fél oldal.

a ventri mukodik, csak nem megfelelően.

This post was edited by lacketto on Apr 14 2010 02:50am
Member
Posts: 990
Joined: May 3 2007
Gold: 255.38
Apr 14 2010 03:27am
Sziasztok!

A GOND:
Win7 enterprise op. rendszer és kb. 2 óránként kékhalál.Olvastam valahol,hogy az RC/ vagy mi a rosseb/ilyen lett.Szal,előbb ezt csinálja,majd fekete lesz a képernyő.
Erre van valami haxotok,vagy tanácsotok?
Reinstall?
Előre is köszönöm!

This post was edited by Boaapci on Apr 14 2010 03:55am
Member
Posts: 990
Joined: May 3 2007
Gold: 255.38
Apr 14 2010 03:56am
Quote (Boaapci @ 14 Apr 2010 10:27)
Sziasztok!

A GOND:
Win7 enterprise op. rendszer és kb. 2 óránként kékhalál.Olvastam valahol,hogy az RC/ vagy mi a rosseb/ilyen lett.Szal,előbb ezt csinálja,majd fekete lesz a képernyő.
Erre van valami haxotok,vagy tanácsotok?
Reinstall?
Előre is köszönöm!


örlibámp.
Member
Posts: 990
Joined: May 3 2007
Gold: 255.38
Apr 14 2010 07:06am
Bumpyka! :mad:
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 14 2010 07:27am
Quote (Boaapci @ Apr 14 2010 10:27am)
Sziasztok!

A GOND:
Win7 enterprise op. rendszer és kb. 2 óránként kékhalál.Olvastam valahol,hogy az RC/ vagy mi a rosseb/ilyen lett.Szal,előbb ezt csinálja,majd fekete lesz a képernyő.
Erre van valami haxotok,vagy tanácsotok?
Reinstall?
Előre is köszönöm!


nekem win7 professional x64 van és tökéletesen müködik, probald ki azt.
a tobbivel nincs tapasztalaom
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Apr 14 2010 07:38am
Quote (Boaapci @ Apr 14 2010 09:27am)
Sziasztok!

A GOND:
Win7 enterprise op. rendszer és kb. 2 óránként kékhalál.Olvastam valahol,hogy az RC/ vagy mi a rosseb/ilyen lett.Szal,előbb ezt csinálja,majd fekete lesz a képernyő.
Erre van valami haxotok,vagy tanácsotok?
Reinstall?
Előre is köszönöm!


az RC a win7 "demoja" jóval hamarabb kijött mint maga a win7, azzal a céllal h megmutassák milyen lesz (így nyilván vannak hibák benne). Ha tényleg olyanod van én a helyedben váltanék korrekt oprendszerre.

edit: ja és ha 5.1-et használsz és szeretnéd kiélvezni, a win7 felejtős (én emiatt maradtam az xpnél)

This post was edited by bamboo on Apr 14 2010 07:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11161171181191201214Next
Add Reply New Topic New Poll