Quote (Boaapci @ Apr 14 2010 09:27am)
Sziasztok!
A GOND:
Win7 enterprise op. rendszer és kb. 2 óránként kékhalál.Olvastam valahol,hogy az RC/ vagy mi a rosseb/ilyen lett.Szal,előbb ezt csinálja,majd fekete lesz a képernyő.
Erre van valami haxotok,vagy tanácsotok?
Reinstall?
Előre is köszönöm!
az RC a win7 "demoja" jóval hamarabb kijött mint maga a win7, azzal a céllal h megmutassák milyen lesz (így nyilván vannak hibák benne). Ha tényleg olyanod van én a helyedben váltanék korrekt oprendszerre.
edit: ja és ha 5.1-et használsz és szeretnéd kiélvezni, a win7 felejtős (én emiatt maradtam az xpnél)
This post was edited by bamboo on Apr 14 2010 07:39am